Sprzedaż maszyn przemysłowych, masarskich i spożywczych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą maszyn masarskich i spożywczych. Oferujemy ponad 1000 różnorodnych urządzeń – zarówno gotowych do pracy, jak i wymagających drobnych prac serwisowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta składa się z wyłącznie najlepszej jakości sprzętu pochodzącego wyłącznie od renomowanych producentów oraz ze sprawdzonych źródeł. Nasze maszyny na sprzedaż różnią się zastosowaniem, gabarytami oraz parametrami, dzięki czemu z pewnością wybierzesz coś do swojego zakładu – zapraszamy!

Sprzedaż MASZYN MASARSKICH

Sprzedajemy wyłącznie najlepsze używane maszyny masarskie i spożywcze

W Ery Food Machinery prowadzimy sprzedaż maszyn używanych i nowych dla przemysłu mięsnego i spożywczego. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów sięgając po sprzęt od sprawdzonych i uznanych w branży producentów. Nasz bogaty asortyment tworzą takie urządzenia jak m.in.: masownice próżniowe, wilki masarskie, separatory spożywcze, mieszałki, pakowarki, detektory metalu, klipsownice, nadziewarki próżniowe, formierki, kutry masarskie czy całe linie produkcyjne.

Zapewniamy sprzedaż maszyn najwyższej jakości – o doskonałej wytrzymałości, wydajności i efektywności. Dzięki dużej różnorodności znajdziesz tu urządzenia przeznaczone zarówno do wielkich zakładów produkcyjnych, jak i sklepów. Wybierając nasze specjalistyczne maszyny na sprzedaż znacznie przyspieszysz swoje procesy produkcyjne i usprawnisz działanie swojej firmy.

Jeżeli nie znajdziesz w naszej ofercie poszukiwanej maszyny, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy także w stanie pozyskać wybrany model prosto od producenta lub z rynku wtórnego.

Wyposażenie masarni

Mieszalniki do sera Pierre Guérin

Cztery zbiorniki z mieszadłami do produkcji sera, o pojemności 1800 […]

Dowiedz się więcej

Masownica Nowicki MAH-3200-PS – maszyna do rozmrażania bloków mięsnych

Masownica Nowicki MAH-3200-PS to zaawansowane urządzenie przemysłowe przeznaczone do rozmrażania […]

Dowiedz się więcej
Nasze wsparcie

Montaż maszyn w zakładzie i przeszkolenie pracowników

Sprzedaż używanych maszyn masarskich i nowych urządzeń dla przemysłu spożywczego to nie jedyne oferowane przez nasz usługi. Nasz kompleksowy asortyment uzupełnia pomoc w montażu zakupionego urządzenia w Twoim zakładzie. Zapewniamy profesjonalną instalację maszyny wraz z dostosowaniem jej parametrów do potrzeb i specyfiki pracy Państwa zakładu. Przeprowadzamy również szkolenia poinstalacyjne i przeszkolenia z zakresu obsługi oraz eksploatacji maszyn. Dodatkowo prowadzimy także skup maszyn, dlatego zachęcamy również właścicieli firm pragnących pozbyć się nieużywanego sprzętu.

ERY Food Machinery – skup i sprzedaż maszyn przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy!

Pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę finansowania maszyn spożywczych

Wspieramy naszych klientów w dopasowaniu najkorzystniejszej formy finansowania pożądanych maszyn spożywczych. Pomagamy w doborze oraz z formalnościami związanymi z finansowaniem leasingowym lub z zaciągnięciem kredytu inwestycyjnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.