Sprzedaż maszyn

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą maszyn spożywczych, masarskich i gastronomicznych. Oferujemy Państwu ponad 1000 różnorodnych maszyn – zarówno gotowych do pracy, jak i wymagających drobnych prac serwisowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta składa się z wyłącznie najlepszej jakości urządzeń i maszyn pochodzących jedynie od renomowanych producentów oraz ze sprawdzonych źródeł.

Sprzedaż MASZYN MASARSKICH

Sprzedajemy wyłącznie najlepsze używane maszyny masarskie i spożywcze

Nasz bogaty asortyment tworzą takie maszyny jak m.in.:

Masownice próżniowe, Mieszałki, Nastrzykiwarki, Nacinarki, Wilki masarskie, Separatory, Nadziewarki, Dzielarki do parówek, Formierki, Panierownice, Kostkownice, Kutry masarskie, Skórowaczki, Odblaniarki, Krajalnice, Gilotyny do mięsa mrożonego, Komory wędzarniczo-parzelnicze, Komory dojrzewalnicze, Kotły warzelne, Grille, Wytwornice pary, Autoklawy, Blanszowniki, Maszyny do uboju i obróbki drobiu, Piły, Cęgi, Stoły rozbiorowe, Tunele do obkurczu i osuszania, Pakowaczki, Transportery, Podajniki, Wywrotnice, Wózki wędzarnicze, Podnośniki słupowe, Detektory metalu, Klipsownice, Myjki, Wytwornice lodu.

Jeżeli nie znaleźli Państwo poszukiwanej maszyny w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Skupujemy maszyny spożywcze na specjalne zamówienia naszych klientów.

Zobacz wszystkie maszyny

Traysealer Multivac T300 – 2014

Automatyczna zamykarka do tacek Multivac T300 z zaledwie 4.068 godzinami […]

Dowiedz się więcej

Rozdrabniacz do mrożonych bloków Lakidis FR100

Każdy producent żywności przemysłowej potrzebuje maszyny do cięcia. Model FR-100 […]

Dowiedz się więcej
Nasze wsparcie

Montaż maszyn w zakładzie i przeszkolenie pracowników

Nasz kompleksowy asortyment maszyn spożywczych, masarskich i gastronomicznych uzupełnia usługa montażu zakupionego urządzenia w Państwa zakładzie. Proponujemy profesjonalną instalację maszyny wraz z dostosowaniem jej parametrów do potrzeb i specyfiki pracy Państwa zakładu. Przeprowadzamy również szkolenia poinstalacyjne i przeszkolenia z zakresu obsługi oraz eksploatacji maszyn.

Pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę finansowania maszyn spożywczych

Wspieramy naszych klientów w dopasowaniu najkorzystniejszej formy finansowania pożądanych maszyn spożywczych. Pomagamy w doborze oraz z formalnościami związanymi z finansowaniem leasingowym lub z zaciągnięciem kredytu inwestycyjnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.