Skup używanych maszyn masarskich, spożywczych i gastronomicznych

ERY Food Machinery to miejsce, w którym skupujemy używane maszyny masarskie, maszyny spożywcze oraz gastronomiczne. Płacimy zarówno za urządzenia gotowe do pracy, jak i wymagające drobnych prac serwisowych lub naprawczych. Odkupujemy m.in.:

Skup maszyn gastronomicznych i masarskich od ręki. Gwarantujemy szybką decyzję o zakupie urządzenia, płatność gotówką lub przelewem w dniu odbioru maszyny, a także własny demontaż i transport urządzenia z Państwa zakładu.

Skup maszyn masarskich – atrakcyjne warunki odkupu sprzętów dla masarni i gastronomii

W trosce o naszych kontrahentów zapewniamy możliwie najkorzystniejsze warunki współpracy, a także atrakcyjną formę finansowania odkupowanych maszyn, linii produkcyjnych czy całych zakładów.

Skupujemy zarówno powszechnie stosowane maszyny spożywcze, jak i wysoce specjalistyczne urządzenia. Kupujemy maszyny pochodzące od czołowych producentów, zwłaszcza firm: 

Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny i z należną uwagą, precyzyjnie dopasowując ofertę odkupu do rzeczywistego stanu używanych maszyn masarskich.

Skup maszyn gastronomicznych ERY – zachęcamy do kontaktu

Chcą Państwo odsprzedać maszyny, linie produkcyjne lub wyposażenie całych zakładów? Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy zaproponują Państwu możliwie najkorzystniejszą ofertę, przygotują niezobowiązującą wycenę oraz – w przypadku zawarcia umowy – zdemontują i przetransportują maszyny wprost z Państwa siedziby.

ERY Food Machinery – profesjonalny i rzetelny skup maszyn masarskich i gastronomicznych.