Vemag

Vemag to firma działająca na polskim rynku już od 50 lat.  Przez ten czas wyrobiła sobie doskonałą markę jako producent nadziewarek i innych maszyn masarskich przeznaczonych do różnego rodzaju zakładów przetwórstwa żywności. W naszym sklepie możesz zakupić najwyższej klasy urządzenia tego producenta. Zapraszamy.

Vemag – nowoczesne maszyny masarskie najwyższej jakości

Firma Vemag posiada szeroką gamę systemów instalacyjnych, które stanowią optymalne rozwiązanie dla wszystkich procesów obróbki cieplnej. Maszyny masarskie od tego producenta cechują się niezwykłą trwałością i wydajnością, zapewniając ulepszenie procesu przetwarzania w różnego rodzaju zakładach – od produkcji do sprzedaży żywności.

Wysoko zaawansowane technologicznie i technicznie urządzenia, pozwalają na tworzenie kompletnych linii produkcyjnych – od przygotowania surowca poprzez jego przetwarzanie, obróbkę termiczną oraz pakowanie. Maszyny masarskie od Vemag stawiają czoła nawet najtrudniejszym warunkom, zapewniając produkt dostosowany do potrzeb każdego klienta, optymalnie dopasowując się do specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Nadziewarki Vemag w ofercie ERY Food Machinery

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką ofertę nadziewarek próżniowych firmy Vemag. Są to maszyny przeznaczone do nadziewania i porcjowania wędlin, które doskonale sprawdzają się do użytku w zakładach przetwórstwa mięsnego, a także lokalach gastronomicznych różnego rodzaju.

Dzięki dużej różnorodności urządzeń pod względem pojemności i mocy przerobowej z powodzeniem wykorzystywać mogą je zarówno mniejsze, jak i większe zakłady mięsne. Posiadamy w sprzedaży od małych ekonomicznych urządzeń, po całe linie do formowania kulek mięsnych, krokietów i hamburgerów. Nadziewarki Vemag oferują możliwość zastosowania wielu przestawek do różnych produktów, są szybkie i łatwe w myciu oraz niezwykle proste do demontażu.

Wybierając urządzenia Vemag otrzymujesz solidną jakość premium w konkurencyjnej cenie. Jeżeli jesteś zainteresowany i zależy Ci na wysokiej jakości urządzeniu, skontaktuj się z nami, a ustalimy warunki współpracy. Zapraszamy – ERY Food Machinery.