Velati

Przez ponad 150 lat swojego działania firma Velati wypracowała sobie niezaprzeczalnie wysoką pozycję w sektorze mięsnym. Wszystko dzięki doskonałej jakości maszynom do produkcji kiełbas i przekonaniu, że najważniejsza jest jakość końcowego produktu. Poznaj mieszałki do mięsa Velati z naszej oferty.

Maszyny masarskie Velati – postaw na nowoczesne rozwiązania

Wieloletnia obserwacja rynku i dokładne badania wymagań stawianych przed właścicielami rzeźni i zakładów wędliniarskich i gastronomicznych pozwoliło specjalistom z firmy Velati zaprojektować i stworzyć maszyny w taki sposób, aby zapobiec uszkodzeniu mięsa podczas procesu produkcji. Stale modyfikują oni swoje urządzenia na przestrzeni lat, zapewniając najwyższe standardy jakości. Wyróżnia ich dążenie do perfekcji i zapewnienia swoim klientom jak najwydajniejszego i najwygodniejszego procesu produkcyjnego. Stawiając na maszyny Velati zyskujesz nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu możesz precyzyjnie i szczegółowo kontrolować różne składniki receptury, wdrażając w ten sposób jednorodność produktu i pełną standaryzację procesu.

Mieszałki do mięsa Velati – doskonała jakość produktu końcowego

Przemysłowe mieszałki do mięsa próżniowe to profesjonalny sprzęt gastronomiczny przeznaczony do mieszania farszów mięsnych. Swoje zastosowanie znajdzie w różnego rodzaju masarniach, zakładach przetwórstwa żywności czy lokalach gastronomicznych. W produkcji tego typu maszyn specjalizuje się Włoska firma Velati, dostarczając wydajny sprzęt przeznaczony do produkcji kiełbas i wędlin różnego typu.

Urządzenia te zostały w całości wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu wszystkie komponenty są niezwykle trwałe i wytrzymałe zapewniając wydajność przez cały czas pracy, a także wydłużając żywotność urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które sprawdzą się zarówno w przypadku mniejszych, jak i dużych średnich zakładów przetwórczych. Jeżeli liczysz na wytwarzanie najwyższej jakości wędlin polecamy zapoznać się z mieszarkami Velati dostępnymi w naszym asortymencie.