Treif

Firma Treif posiada własne oddziały i przedstawicielstwa handlowe w około 150 krajach. Wszędzie tam doceniana jest za doskonałą jakość i wydajność swoich maszyn do krojenia mięsa i innych produktów spożywczych. Jeżeli szukasz tego typu urządzeń, sięgnij po ofertę wiodącego w branży producenta dostępną na naszej stronie internetowej.

Maszyny masarskie Treif – gwarancja najwyższej jakości

Doskonała znajomość branży i stałe dążenie do udoskonalania swojej technologii pozwoliło firmie Trefi zostać jednym z liderów w segmencie krajalnic przemysłowych. W każdym zakładzie przetwórstwa mięsa krojenie jest niezwykle ważną częścią całego procesu, dlatego wyłącznie maszyny najwyższej jakości pozwalają na zachowanie doskonałej jakości produktu, zapewniając przy tym odpowiednią wydajność.

Wykonana ze stali szlachetnej obudowa maszyn do krojenia Treif gwarantuje maksymalną odporność, a doskonałe wykonanie z przywiązaniem do każdego detalu zapewni Twoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa.

Krajalnice Treif – doskonałe rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór krajalnic masarskich i spożywczych Treif. Idealnie sprawdzają się one do krojenia na plastry o stałej grubości dużej ilości świeżego, gotowanego lub pieczonego mięsa bez kości. Wszystkie maszyny cechują się doskonałą ostrością i wytrzymałością noży, dzięki czemu zapewniają świetne osiągi przez bardzo długi czas. Zawierają one również nowoczesne innowacyjne systemy, pozwalające sprostać najwyższym standardom w przemyśle spożywczym.

Poszczególne modele Krajalnic Treif różnią się wielkością i mocą, dzięki czemu jesteśmy w stanie skierować naszą ofertę do szerokiego grona klientów. W naszym asortymencie znajdą się zarówno maszyny przeznaczone do dużych masarni, jak i małych mięsnych sklepów spożywczych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych maszyn, sprawną transakcję i pełne zadowolenie. Postaw na maszyny do krojenia Treif – zapraszamy na ERY Food Machinery.