Poly Clip

Dzięki wyjątkowej jakości, niezawodności, produktywności swoich urządzeń, firma Poly Clip jest jednym z liderów na rynku produkcji maszyn dla przemysłu mięsnego. Poznaj ich nowoczesne urządzenia do klipsowania wędlin dostępne w naszej ofercie – zapraszamy!

Pionierskie rozwiązania i doskonała jakość – więcej niż pakowanie

Firma Poly Clip jest jednym z liderów na rynku, w ogromnej sieci zakładów powstają najnowsze technologie poparte wieloletnim doświadczeniem i zebranymi informacjami odnośnie wymagań w branży. Dzięki temu otrzymujesz maszyny, które są doskonale przystosowane do warunków pracy firmy i są w stanie przyspieszyć i usprawnić procesy produkcyjne w zakładach różnego typu.

Powstają więc coraz to efektywniejsze metody wydajnego, opłacalnego i trwałego pakowania dla przemysłu spożywczego i mięsnego, biorące pod uwagę wiele różnych czynników, które mają wpływ na proces zgrzewania, takie jak temperatura, rodzaj zawartości, materiał i właściwości rękawa do pakowania. Dzięki wykorzystaniu klipsownic Poly Clip możesz liczyć na najwyższą jakość gotowego produktu.

Klipsownice Poly Clip – usprawnij działanie swojej produkcji kiełbas

Klipsownice przemysłowe to maszyny wykorzystywane w zakładach przetwórstw i produkcji wyrobów mięsnych przeznaczone do rozdzielania na porcje i zamykania jednocześnie dwoma klipsami zakończeń kiełbas i podobnych wyrobów podawanych bezpośrednio z nadziewarki.

Klipsownice Poly Clip to najnowocześniejsze maszyny o doskonałe niezawodności, świetnej jakości oraz o niezwykle solidnej konstrukcji. Powstają one z myślą o najbardziej wymagających warunkach pracy. Są bardzo przystępne w użytkowaniu i proste w obsłudze – gładkie powierzchnie i łatwy dostępem do poszczególnych elementów, umożliwia dokładne czyszczenie. Charakteryzują się również łatwością konserwacji oraz zmniejszonym zużyciem energii. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na zwiększenia wydajności.

Jeżeli szukasz najlepszych klipsownic dostępnych na rynku zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz urządzenia Poly Clip. W razie potrzeby zapewniamy doradztwo oraz stałe serwisowanie – zapraszamy.