Nowicki

Firma Nowicki to producent wysokiej jakości nowoczesnych masownic próżniowych, które są niezbędnym elementem każdego zakładu przetwórstwa mięsnego. Sprawdź jakie maszyny od tego producenta znajdziesz w naszej ofercie i wybierz model spełniający wymagania Twojego przedsiębiorstwa.

Firma Nowicki – uznany na świecie producent nowoczesnego sprzętu

Firma Nowicki od lat dostarcza innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania dla przemysłu spożywczego w postaci wysokiej jakości maszyn i urządzeń oraz kompletnych, specjalistycznych linii technologicznych. Swoje produkty sprzedają już na ponad 100 światowych rynkach, zdobywając coraz większe uznanie w branży.

W urządzeniach firmy Nowicki zastosowane zostały surowce najwyższej wysokiej jakości i podzespoły pochodzące od renomowanych producentów. Na doskonały końcowy efekt finalnego produktu wpływa standaryzacja procesu kontroli jakości na każdym etapie produkcji maszyn – wszystko to przeprowadzane jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Masownice próżniowe firmy Nowicki – doskonała wydajności i niezawodność

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór masownic próżniowych od firmy Nowicki.  Przeznaczone są one do uplastyczniania, masowania i marynowania w próżni różnego rodzaju mięsa. Tego rodzaju urządzenia pozwalają skutecznie i szybko uformować każde mięso, nie niszcząc jego struktury. Urządzenia firmy Nowicki zapewniają najwyższą jakość końcowego produktu, niebywałą wydajność oraz odporność na stałą eksploatację.

Znajdziesz tu modele posiadające bębny o różnej pojemności, dzięki czemu będziesz mógł dostosować maszynę do wymogów swojego zakładu. Wydajne silniki i nowoczesne systemy płynnej regulacji obrotów oraz chłodzenia bębna zapewniają doskonałą wydajność nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji.

Wybierając maszyny z tej kategorii, dostajesz gwarancję stałego serwisowania i kompleksowego przeglądu przed samym zakupem w celu potwierdzenie najwyższej jakości sprzętu. Zgłoś się do nas jeżeli jesteś zainteresowany zakupem masownic próżniowych firmy Nowicki – zapraszamy