Multivac

MULTIVAC to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pakujących dostarczająca na rynek ponad 1000 najwyższej jakości urządzeń rocznie. Tylu klientów nie może się mylić – dowiedz się, co wyróżnia maszyny Multivac i znajdź w naszej ofercie model spełniający Twoje wymagania.

Maszyny pakujące MULTIVAC – idealna do każdego zakładu

Multivac oferuje bardzo szeroką ofertę pakowarek różniącą się znacznie pod względem wielkości, wydajności i funkcjonalności, dając możliwości dopasowania sprzętu pod specyfikę pracy danego typu zakładu czy lokalu gastronomicznego.

W maszynach pakujących Multivac stosowane są pionierskie technologie, które pomagają na etapie produkcji poprawić wykorzystanie zasobów, zwiększyć bezpieczeństwo całego procesu, jego efektywności, powtarzalność, elastyczność oraz wygodę obsługi. Cała oferta tego producenta wyróżnia się najwyższą wydajnością, niezawodnością, żywotnością i uniwersalnością. Zdecydowanym atutem maszyn Multivac jest optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co doceni każdy właściciel hali produkcyjnej.

Pakowarki próżniowe Multivac – sprawdź naszą szeroką ofertę

Pakowarki próżniowe to maszyny przeznaczone do zakładów przetwórczych i przemysłowych, branży spożywczej, a także lokalów gastronomicznych. Pozwalają na tworzenie niezwykle szczelnego zamknięcia, odsysając przy tym powietrze, dzięki czemu tworzą się odpowiednie warunki do przechowywania gotowego produktu.

Dostępne w naszym asortymencie pakowaczki Multivac to modele zapewniające maksymalną wydajność, łatwą i bezpieczną obsługę oraz wysoką ekonomiczność. W tej kategorii znajdziesz zarówno małe kompaktowe pakowarki takie jak Tray sealer Multivac T200, jak i duże maszyna termoformujące o bardzo dużej wydajności, takie jak pakowarka rolowa Multivac R126.

Maszyny pakujące Multivac wyznaczają nowy wymiar w zakresie bezpieczeństwa opakowania, jego szczelności i trwałości. Jeżeli szukasz urządzenia odpowiadającego wymaganiom Twojego zakładu, zgłoś się do nas, a wspólnie wybierzemy model z naszej oferty. Zapraszamy – ERY Food Machinery.