Marel

Marel to firma, która opracowuje, produkuje, sprzedaje i dystrybuuje nowoczesne urządzenia do przetwarzania żywności oraz maszyny masarskie. Cechuje się innowatorskim podejściem i rozwiązaniami pomagającymi usprawnić produkcję każdego zakładu. Poznaj sprzęt tego producenta w naszej ofercie.

Maszyny masarskie firmy Marel – najnowsze technologie dla Twojego przedsiębiorstwa

Firma Marel wspiera produkcję wysoko jakościowej, bezpiecznej i niedrogiej żywności poprzez dostarczanie oprogramowania, usług, systemów i rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa rybnego, mięsnego i drobiarskiego. Za zadanie postawili sobie stałe wprowadzanie przełomowych rozwiązań w zakresie redukcji ilość odpadów, co przekładać ma się na zwiększenie wydajności i podnoszenie wartości ekonomicznej ich maszyn masarskich.

Korzystając z maszyn masarskich Marel jesteś w stanie osiągnąć w swoim zakładzie przetwórstwa najwyższą wydajności i podnieść ogólną jakość i wartość produktów mięsnych. Skonstruowane zostały z myślą o trudnych warunkach w środowisku przetwórstwa mięsnego, z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.

Szeroka gama urządzeń Marel dla przemysłu spożywczego

W ofercie sklepu internetowego ERY Food znajdziesz maszyny masarskie Marel o szerokim zastosowaniu. W naszym asortymencie posiadamy formierki, nadziewarki, sortownice, naważarki czy peeler do parówek od tego producenta. Wszystkie te urządzenia cechują się niezwykłą wydajnością, nawet przy bardzo dużych obciążeniach.

Różnorodność pod względem mocy, gabarytów i pojemności sprawia, że maszyny masarskie Marel doskonale sprawdzą się w małych, średnich i dużych zakładach przetwórstwa mięsnego a niektóre modele nawet w lokalach gastronomicznych. Jeżeli szukasz ekonomicznych, kompleksowych rozwiązań do swojego przedsiębiorstwa sięgnij po urządzenia tego producenta. Na tej podstronie znajdziesz naszą pełną ofertę maszyn firmy Marel – zapraszamy.