Laska

Ponad 140 lat doświadczeń i wiedzy, przekazywanych z pokolenia na pokolenie w rodzinnej firmie LASKA pozwala wytwarzać jedne z najbardziej wytrzymałych i zaawansowanych technicznie maszyn dla przemysłu spożywczego na świecie. Przywiązanie do tradycji nie staje jednak na przeszkodzie rozwojowi – mamy tu do czynienia z nowoczesnym sprzętem spełniającym wszystkie wymogi współczesnych zakładów produkcyjnych.

LASKA łączy Innowacyjność z tradycją – postaw na wydajność i precyzję

Maszyny od austriackiego producenta LASKA wspierają procesy produkcyjne klientów na całym świecie. Urządzenia dla przemysłu spożywczego dzięki w pełni zautomatyzowanemu działaniu poprawiają jakość, zwiększają wydajność i redukują koszty wytwarzania produktów. Sprzęt LASKA zapewnia pionierską wydajność, zapewniając doskonałą efektywność pracy.

Maszyny masarskie LASKA używane są już w ponad 130 krajach na całym świecie. Dzięki najwyższym standardom są w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez każdy rynek, niezależnie od warunków i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Wyjątkowa jakość i niezawodność pozwoliła zdobyć zaufanie zarówno właścicieli małych zakładów, jak i wielkich fabryk.

Różnorodność maszyn dla przemysłu spożywczego od LASKA

Producent sprzętu dla przemysłu spożywczego LASKA oferuje szeroki wybór maszyn o różnym przeznaczeniu. Zajmują się produkcją i dystrybucją takich urządzeń jak:

  • krajalnice spożywcze,
  • wilki masarskie,
  • mieszałki do mięsa i spożywcze,
  • emulgatory przemysłowe,
  • krajalnice do mięsa mrożonego.

W asortymencie sklepu ERY Food Machinery znajdziesz zarówno nowe, jak i używane maszyny tego producenta. W naszej ofercie czeka na Ciebie między innymi WILK MASARSKI LASKA 130MM, który świetnie nadaje się do mielenia mięsa, a także innych artykułów spożywczych jak ryby czy warzywa. Postaw na sprzęt, który wyróżnia się doskonałą wytrzymałością i posłuży Ci przez długie lata.