K+G Wetter

K+G Wetter to firma, której celem jest produkowanie maszyn ułatwiających pracę w przemyśle spożywczym i dających z niej więcej radości. Ich maszyny charakteryzują się połączeniem tradycji i postępu – wszystkie standardy i technologie są jednak dostosowywane z duchem postępu. K+G stara się stale wyznaczać nowe standardy w przetwórstwie mięsa, trzymając się  jednocześnie sprawdzonych rozwiązań, na których polegają i doceniają klienci.

Maszyny masarskie K+G Wetter – doskonała wydajność i najnowsze rozwiązania

W ofercie firmy K+G Wetter znajdziesz maszyny masarskie wyposażone w najnowsze technologie zapewniające doskonałą jakość produktu końcowego. Charakteryzują się one wyjątkową trwałością i wydajnością oraz posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie. Każda z maszyn ułatwia codzienną pracę, przyspiesza produkcję i stwarza najlepsze warunki do zachowania najwyższych standardów higieny. I to nie tylko podczas produkcji mięsa, ale również w innych zakładach gastronomicznych i przetwórstwa żywności. Maszyny dla przemysłu spożywczego K+G Wetter są z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach.

Projektując maszyny, K+G Wetter stawia na nowoczesną technologię, która otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości w zakresie produkcji, a jednocześnie działa niezawodnie przez cały czas. Zaawansowane rozwiązania maszynowe, które usprawniają pracę i wyznaczają nowe standardy, wprowadzane są zgodnie z potrzebami klientów, które pracownicy firmy poznali dzięki wieloletniej pracy w zawodzie rzeźnika.

Urządzenia do produkcji wędlin  K+G Wetter

Ponad 1500 rodzajów kiełbas produkowanych przy użyciu sprzętu K+G Wetter w samych Niemczech jest wyznacznikiem jakości popularności maszyn tego producenta. Wydajne wilki masarskie dzięki przemyślanym rozwiązaniom zapewniają wysoką jakość zmielonego mięsa, co przekłada się na doskonały stan produktu końcowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Eryfood gdzie znajdziesz maszyny masarskie K+G Wetter oraz od wielu innych uznanych producentów.