ILPRA

Ilpra jest jedną z wiodących firm na świecie w sektorze opakowań i wyróżnia się szerokim asortymentem maszyn pakujących. Posiada obecnie ponad 17 000 zainstalowanych maszyn na całym świecie i kilka oddziałów na wszystkich kontynentach. Ogromny rozwój nie zmienił jednak podejścia, które zapewniło międzynarodowy sukces – doskonała jakość oferowanych urządzeń i zadowolenie klienta wciąż pozostaje priorytetem.

Maszyny pakujące Ilpra – nowa jakość pakowania

Zespół techników i inżynierowie w firmie Ilpra stale wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania technologiczne zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb produkcyjnych klientów z różnych sektorów przemysłu spożywczego. Oprócz różnych maszyn standardowych, zaprojektowanych tak, aby spełniały potrzeby zarówno małej produkcji, jak i produkcji ciągłej, Ilpra jest w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Urządzenia marki Ilpra projektowane są w taki sposób, aby bardzo łatwo było je zintegrować z istniejącymi już liniami produkcyjnymi.

W termoformujących maszynach pakujących Ilpra opakowanie produktu jest tworzone i formowane poprzez zastosowanie specjalnej folii opakowaniowej, na którą nakładana jest folia zgrzewająca – pozwala to zachować świeżość produktów na dłuższy czas.

Pakowarki próżniowe Ilpra – doskonała wydajność pracy

Dzięki ciągłym badaniom i dużemu doświadczeniu firmy Ilpra pakowarki dostępne w ofercie ERY Food Machinery prezentują najnowsze rozwiązania projektowe, oraz wysokiej jakości komponenty doskonale spełniające swoją funkcję. Pakowaczki Ilpra są niezwykle wydajne i zapewnia duże możliwości produkcyjne. To wszechstronne i niezawodne maszyny, odpowiednie do pakowania różnych kategorii produktów na wstępnie uformowanych tackach. Liczne opcje wyposażenia dodatkowego sprawiają, że są to rozwiązania wysoce konfigurowalne, zdolne spełnić najbardziej ambitne wymagania, zapewnić lepszą ekonomię pracy i zagwarantować idealną jakość produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn Ilpra oraz pozostałymi urządzeniami przeznaczonymi do zakładów przetwórstwa mięsa dostępną na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy – ERY Food Machinery.