Handtmann

Handtmann jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, oferującą swoje usługi na całym świecie. Specjalizują się w tworzeniu maszyn przeznaczonych do nadziewania, porcjowania, dozowania czy formowania produktów wędliniarskich i mięsnych oraz wielu innych urządzeń niezbędnych w procesie wytwarzania i przetwarzania żywności.

Maszyny marki Handtmann – jakość uznana w branży spożywczej

Od początku swojego działania firma Handtmann wywarła znaczący wpływ i odegrała wiodącą rolę w rozwoju technologii w zakresie napełniania próżniowego i systemów porcjowania dla przemysłu spożywczego.

Maszyny firmy Handtmann, które teraz wykorzystują tę najnowszą technologię w praktyce, zapewniają perfekcję w najdrobniejszych szczegółach i najwyższą jakość gotowego produktu pod każdym względem. Długotrwała stabilna dokładność porcjowania, bardzo niskie zużycie energii , wydajność dostosowana do indywidualnych potrzeb, różnorodność zastosowań oraz najwyższy poziom higieny i ergonomii – to cechy wyróżniające maszyny marki Handtmann na tle konkurencji, które pozwoliły zdobyć uznanie wśród właścicieli zakładów na całym świecie.

Nadziewarki próżniowe firmy Handtmann – najnowsza technologia i najwyższa jakość

Nadziewarki firmy Handtmann to sprzęt, który doskonale sprawdzi się do napełniania i porcjowania wyrobów mięsnych (w tym kiełbas czy wędlin), a także innych wyrobów spożywczych jak pieczywo, ciasta czy produkty mleczne. Zapewniają one niezwykle wysoką wydajność pracy i bardzo szybkie porcjowanie, pozwalające na usprawnienie i przyspieszenie całego procesu produkcyjnego. Posiadają oni szeroką ofertę urządzeń zarówno dla dużej fabryki mięsnej w postaci modelu o dużej mocy Handtmann VF 620, jak i dla drobnego wytwórcy naturalnych wędlin – uniwersalna ergonomiczna nadziewarka próżniowa Handtmann VF50.

Jeżeli szukasz urządzenia wysokiej jakości do Twojego zakładu zajmującego się przetwórstwem żywności, zgłoś się do nas – pomożemy Ci wybrać model odpowiadający Twoim wymaganiom. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie internetowej ERY Food Machinery, gdzie znajdziesz nowe i używane maszyny Handtman oraz wiele innych przydatnych urządzeń – zapraszamy.