Bizerba

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm działających w branżach przemysłu spożywczego i gastronomi. Spółka Bizerba Polska powstała w 2005 roku w Lublinie i opiera swoją działalność na wieloletniej obecności marki na polskim rynku.

Maszyny masarskie Bizerba – certyfikowana jakość

Firma Bizerba stale inwestuje w digitalizację procesów, rozwinięcie systemów operacyjnych oraz modernizację infrastruktury. Rozwój oprogramowania, które w połączeniu z doskonałej jakości sprzętem dają przewagę nad konkurencją, czynią firmę Bizerba jednym z czołowych dostawców sprzętu w wymagających gałęziach handlu detalicznego, sektora przemysłowego, fresh food i przetwórstwa spożywczego.

Głównym aspektem wyróżniającym firmę Bizerba jest przywiązanie szczególnej uwagi do zarządzania jakością. Maszyny wychodzące z fabryk mają nadane certyfikaty przyznane zgodnie z normami międzynarodowymi. Jest to gwarancja trwałości i wytrzymałości urządzeń dostosowanych do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystko to z zachowaniem pełnej odpowiedzialności za środowisko naturalne oraz uwzględnieniem jego dobra przy wyborze materiałów, procesu pakowania, utylizacji oraz logistyki.

Maszyny masarskie od Bizerby to wyjątkowe rozwiązania, które pomagają w optymalizacji procesów produkcyjnych związanych z ważeniem, przetwarzaniem mięsa czy systemami etykietowania. Szeroka oferta urządzeń sprawia, że producent ten jest wartościowym wspólnikiem wszystkich biznesów związanych z żywnością.

Zaopatrz się w niezawodne Krajalnice Bizerba – sprawdź ofertę ERY Food Machinery

W ofercie sklepu ERY Food Machinery znajdziesz w pełni automatyczne wysokiej klasy krajalnice przemysłowe Bizerba. Zapewniają one doskonałą wydajność – najmocniejsze modele są w stanie pokroić nawet 250 plasterków na minutę (bez wagi), oraz 200 plasterków na minutę (z funkcją ważenia porcji). Dodatkowo są niezwykle proste w obsłudze, myciu i konserwacji. 

Stawiając na maszyny Bizerba usprawnisz działanie swojego biznesu oraz zapewnisz swoim pracownikom komfort i bezpieczeństwo pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie ERY Food Machinery.