Variovac

Prościej, szybciej, lepiej – to dewiza, którą kierują się specjaliści z firmy Variovac podczas tworzenia nowoczesnych maszyn przeznaczonych do pakowania produktów. Jest firma z branży budowy maszyn z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Zapoznaj się ze sprzętem tego producenta dostępnym w  naszym asortymencie – zapraszamy.

Pakowarki próżniowe Variovac – najnowocześniejsze technologie

Firma Variovac obsługuje rynek branży spożywczej w ponad 69 krajach, oferując doskonałej jakości maszyny. Zaufanie zdobyte u wielu właścicieli dużych i małych firm zawdzięczają znakomitej jakości oferowanych urządzeń dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Nie spoczywają jednak na laurach i wciąż rozwijają swoją ofertę o coraz to nowsze technologie ułatwiające pakowanie i zapewniające produktom maksymalną ochronę i przedłużające ich świeżość. Dbają również o zgodność z najwyższymi standardami higieny i atrakcyjną prezentację produktów.

Urządzenia Variovac w ofercie ERY Food Machinery – doskonałej klasy pakowarki próżniowe

Pakowaczki próżniowe od firmy Variovac dostępne w naszej ofercie to maszyny cechujące się niezwykłą niezawodnością i wydajnością. Tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu w bardzo szybki sposób. Proces ten jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję pełnej wygody.

Pakowarka Variovac Rotarius VG traysealer to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w dużym zakładzie produkcyjnym, jak i w małym lokalu gastronomicznym. Wyposażona jest w innowacyjny system umożliwiający pakowanie świeżego mięsa. Łatwy w obsłudze panel dotykowy umożliwia zaprogramowanie wszystkich niezbędnych parametrów, w zależności od rodzaju pakowanych produktów. Pakowaczka ta zgrzewa foremki z różnych materiałów takich jak PP, PET, PS, powlekany karton, a nawet aluminium. Zmiana formatów odbywa się w sposób bardzo prosty i intuicyjny.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty – pozyskujemy maszyny tylko i wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów takich jak Variovac. Zapraszamy – ERY Food Machinery.