Poznaj naszą firmę
Wieloletnie doświadczenie i gwarancja jakości

ERY to firma, która specjalizuje się w sprzedaży, kupnie oraz naprawie maszyn do przemysłu spożywczego i mięsnego. Nasze doświadczenie i zaangażowanie przekłada się na jakość naszych usług. Stawiamy tylko na najlepsze produkty z zakresu używanych maszyn do przetwórstwa spożywczego oraz pakowania.

Nasza misja

Podniesienie standardów

Naszą misją jest podniesienie standardów w przemyśle spożywczym poprzez oferowanie starannie wyselekcjonowanych maszyn, które usprawnią pracę w zakładach mięsnych oraz w firmach z branży spożywczej. W naszym parku maszynowym posiadamy ponad tysiąc maszyn w świetnym stanie, a wśród nich między innymi masownice próżniowe, nadziewarki, kutry masarskie, piekarniki konwekcyjno-parowe, wózki wędzarnicze, klipsownice, wytwornice lodu.

Jak działamy

Kontrolujemy cały proces

Na zlecenie klienta pozyskujemy nowy lub używany sprzęt od zaufanych dostawców. Kontrolujemy cały proces, dlatego klient może mieć pewność, że wybrana maszyna zostanie dostarczona w idealnym stanie po wcześniejszym przeglądzie. Oferujemy także serwis urządzeń do przemysłu spożywczego. Dzięki naszym fachowym usługom przedłużamy życie sprzętu, naprawiamy usterki oraz czyścimy maszyny. Pomagamy w sprzedaży urządzeń naszych klientów oferując pośrednictwo. Odkupujemy także sprzęt bezpośrednio. Działamy na rynku europejskim eksportując 80% za granicę. Wieloletnie doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów to gwarancja sprawnej transakcji i zadowolenia klienta.