W naszej ofercie znajdują się profesjonalne wilki masarskie znanych i cenionych producentów. Tego rodzaju maszyny doskonale sprawdzają w sklepach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych, przetwórniach garmażeryjnych oraz w zakładach przetwórstwa mięsnego. Proponowane przez nas wilki masarskie można używać do przetwarzania skór surowych i do rozdrabniania różnego rodzaju mięsa mrożonego, surowego i gotowanego, jak również do serów, ryb oraz innych produktów spożywczych.

Oferowane przez nas wilki masarskie to wysokiej klasy, niezawodne urządzenia. Najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej. To sprawia, że są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie czynników szkodliwych. Do tego stal nierdzewna to gwarancja, że nasze wilki masarskie nie wpływają na bezpieczeństwo, smak i inne właściwości rozdrabnianej żywności.

Proponujemy wilki masarskie o zróżnicowanych parametrach i o różnych rozmiarach gardzieli, co sprawia, że naszą ofertę kierujemy do bardzo szerokiego grona klientów (małe firmy, jak i duże zakłady przetwórstwa mięsnego). Można u nas znaleźć wilki masarskie w różnych wariantach: poziome, pionowe i pochyłe, z mieszadłem i chłodzeniem. Chociaż to modele używane, to jednak wszystkie są sprawne i gotowe do użycia. Na życzenie klienta możemy także serwisować każdy z oferowanych wilków masarskich. 

Nasze wilki masarskie to urządzenia niezawodne, wydajne, a do tego oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy model zgodny jest z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do składania zamówień już dziś!

Wilkomieszalka z porcjomatem Kolbe MWE 52 PM150

Wilko-mieszałka Kolbe z porcjomatem

Wilko – mieszałka MWE 52 z porcjomatem PM 150 cechuje się bardzo dużą wydajnością. Z powodzeniem spełni wszystkie wymagania dotyczące produkcji mięsa mielonego i wędlin. Porcjomat KOLBE model PM150 do porcjowania mięsa mielonego posiada zintegrowanym transporter.  Waga porcji jest regulowana bezstopniowo w zakresie: 200 – 800 g. Przeznaczenie: Porcjowanie mięsa mielonego w z formie: prasowanej, […]

Wilk kątowy masarski Laska W 130

[SPRZEDANE] Wilk masarski Laska 130mm

gardziel 130mm
2011 rok
moc 7,5 kW
model: W 130 X

wilk masarski 200mm

Wilk masarski Krämer & Grebe GEA WW200

gardziel 200 mm
2 biegi pracy
załadunek do cymbrów
wydajność 12.000 kg/h

Wilk masarski prosty 200mm z załadunkiem

Wilk masarski prosty o średnicy gardzieli 200 mm ze zintegrowanym załadunkiem. Maszyna wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Po serwisie mechanicznym. Gotowy do pracy na linii produkcyjnej.

Wilk masarski do mięsa mrożonego 330mm

Wilk masarski K+G Wetter 130mm

Wilk masarski K+G Wetter 114mm

Wilk masarski firmy K+G Wetter o średnicy gardzieli 114mm to idealna maszyna dla małego oraz średniego zakładu mięsnego i spożywczego. Maszyna osiąga wydajność 3 ton na godzinę podczas pracy na świeżym produkcie. Urządzenie w idealnym stanie technicznym.