Wilki masarskie

Profesjonalny wilk masarski to niezastąpiony sprzęt w branży mięsnej i spożywczej, który znacząco ułatwia mielenie mięsa, a także innych artykułów spożywczych jak ryby czy warzywa. Urządzenie polecane jest do użytku w masarniach, restauracjach, stołówkach czy sklepach. Na stronie ERY Food Machinery znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości maszyny masarskie wilk, które zapewnią wydajną pracę przez wiele lat – zapraszamy do zapoznania się z kategorią.

wilk masarski 130 mm
Zapytaj o produkt

Wilk masarski 130 mm

Wilk masarski 130 przeznaczony jest do rozdrabniania wszelkiego rodzaju mięs, w zależności od rodzaju zastosowanych sit i szarpaków, można uzyskać odpowiednią gradację.

Velati TMR180
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Velati TMR180

Model TMR posiada regulację prędkości obrotów mieszadeł oraz prędkości ślimaka podającego i noży, co zapewnia wysoką wydajność oraz niezwykłą jakość produkcji.

Zapytaj o produkt

Wilk kątowy Kramer Grebe WW200

Wilk Krämer Grebe WW 200 to typ wilka kątowego. Znajdzie on zastosowanie w średnich i dużych zakładach przemysłu mięsnego.

Wilk do mięsa mrożonego
Zapytaj o produkt

Wilk do mięsa mrożonego Wolfking C-200 UNI

Maszyna wyposażona jest w zintegrowany załadunek do cymbrów. Urządzenie dostarczane jest gotowe do pracy wraz z zestawem nowych narzędzi tnących takich jak noże, siatki i szarpaki.

Zapytaj o produkt

Wilk masarski K+G Wetter 114mm

Wilk masarski firmy K+G Wetter o średnicy gardzieli 114mm to idealna maszyna dla małego oraz średniego zakładu mięsnego i spożywczego. Maszyna osiąga wydajność 3 ton na godzinę podczas pracy na świeżym produkcie. Urządzenie w idealnym stanie technicznym.

PRODUKT SPRZEDANY
Zapytaj o produkt

Wilk masarski K+G Wetter 130mm

PRODUKT SPRZEDANY
Zapytaj o produkt

Wilk masarski do mięsa mrożonego 330mm

PRODUKT SPRZEDANY
Zapytaj o produkt

Wilk masarski prosty 200mm z załadunkiem

Wilk masarski prosty o średnicy gardzieli 200 mm ze zintegrowanym załadunkiem. Maszyna wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Po serwisie mechanicznym. Gotowy do pracy na linii produkcyjnej.

PRODUKT SPRZEDANY
wilk masarski 200mm
Zapytaj o produkt

Wilk masarski Krämer & Grebe GEA WW200

gardziel 200 mm
2 biegi pracy
załadunek do cymbrów
wydajność 12.000 kg/h

Wilk kątowy masarski Laska W 130
Zapytaj o produkt

Wilk masarski Laska 130mm

gardziel 130mm
2011 rok
moc 7,5 kW
model: W 130 X

Wilkomieszalka z porcjomatem Kolbe MWE 52 PM150
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Kolbe z porcjomatem

Wilko – mieszałka MWE 52 z porcjomatem PM 150 cechuje się bardzo dużą wydajnością. Z powodzeniem spełni wszystkie wymagania dotyczące produkcji mięsa mielonego i wędlin. Porcjomat KOLBE model PM150 do porcjowania mięsa mielonego posiada zintegrowanym transporter.  Waga porcji jest regulowana bezstopniowo w zakresie: 200 – 800 g. Przeznaczenie: Porcjowanie mięsa mielonego w z formie: prasowanej, Cevapcicci lub free flow Jest to maszyna do mielenia mięsa w zakładach przetwórstwa mięsa i masarniach. Ogólna charakterystyka: Wielkość porcji w zakresie ok. 200 – 800 g reguluje się bezstopniowo długością odcięcia Wykonanie ze stali kwasoodpornej Urządzenie spełnia najwyższe normy higieny Łatwo i szybko demontowalne elementy…

PRODUKT SPRZEDANY
Kolbe Wilko - mieszałka MWE 32
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Kolbe MWE 32

Urządzenia Kolbe od lat cieszą się uznaniem i zaufaniem tysięcy polskich i europejskich przetwórców mięsnych. Dzięki mocnym i wytrzymałym materiałom oraz solidnemu wykonaniu potrafią służyć w produkcji mięsnej przez lata. Na uwagę zasługuje fakt, iż wilki Kolbe są urządzeniami niewymagającymi częstych napraw i konserwacji, dzięki czemu są tanie w utrzymaniu i nie potrzebują specjalnych nakładów finansowych.

PRODUKT SPRZEDANY
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Velati 1000 litrów

Zróżnicowane urządzenie wilko-mieszałka Velati powstało z myślą o produkcji gotowych wyrobów wędliniarskich. Technologia i dobór ostrzy umożliwia szybkie i efektowne rozdrobnienie i zmieszanie mięsa, które przygotowane jest do dalszej obróbki. Urządzenie w znaczącym stopniu wpływa na przyspieszenie procesu produkcji w zakładach wędliniarskich i przetwórstwa mięsnego. 

PRODUKT SPRZEDANY
Nadraowskii MG 900/160
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Nadratowski MG-900/160

Wilko-mieszałka Nadratowski MG-900/160 przeznaczony jest do mieszania i rozdrabniania surowca do przetworów mięsnych, warzywnych, owocowych, do mieszania sosów itp.

PRODUKT SPRZEDANY

Wilk masarski – urządzenie najwyższej klasy

W ERY Food Machinery wiemy, jak ważne w branży mięsnej i spożywczej jest to, aby urządzenia gwarantowały najwyższą wydajność każdego dnia. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się profesjonalne wilki masarskie pochodzące od znanych i cenionych producentów. Ogromne doświadczenie takich firm jak m.in. Velati, Kolbe, Kramer & Grebe, KG Wetter, Laska, Seydelmann sprawiło, że wszystkie dostępne na stronie wilki masarskie są nowoczesnymi urządzeniami, które przystosowane są do wielogodzinnej, codziennej pracy, co przekłada się na zachowanie ciągłości pracy w zakładach mięsnych.

Używane wilki do mięsa – z wysokiej jakości materiałów

Oferowane przez nas wilki masarskie to wysokiej klasy, niezawodne urządzenia. Wpływ na to mają przede wszystkim trwałe i mocne materiały, z których wykonane są konkretne komponenty maszyn. Używane wilki do mięsa najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej. To sprawia, że są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie czynników szkodliwych. Do tego stal nierdzewna to gwarancja, że każdy wilk do mielenia mięsa używany nie wpływa w żaden sposób na bezpieczeństwo, smak i inne właściwości rozdrabnianej żywności.

Profesjonalne wilki masarskie – do masarni i nie tylko

Wilk masarski (jak sama nazwa wskazuje) jest sprzętem, który powstał z myślą o użytku w masarniach i innych zakładach przetwórstwa mięsnego. Każdy wilk do mięsa używany z naszej oferty znakomicie odnajdzie się w każdych warunkach – zarówno w tych mniejszych, jak i większych zakładach mięsnych i spożywczych. Tego rodzaju maszyny doskonale sprawdzają jednak nie tylko tam, ale również m.in. w sklepach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych czy przetwórniach garmażeryjnych.

Proponowane przez nas wilki masarskie można używać do przetwarzania skór surowych i do rozdrabniania różnego rodzaju mięsa mrożonego, surowego i gotowanego, jak również do serów, ryb oraz innych produktów spożywczych.

Używana maszynka do mięsa wilk – szeroki wybór urządzeń

Każdy oferowany przez nas wilk do mięsa używany to urządzenie o dużych możliwościach. Nasza oferta jest bogata w różne modele tych maszyn, które różnią się od siebie budową oraz parametrami technicznymi. Proponujemy wilki masarskie o zróżnicowanych parametrach i o różnych rozmiarach gardzieli (wśród modeli dostępne są m.in. wilk do mięsa 130 mm, 200 mm, 330 mm, 400mm i wiele innych), co sprawia, że naszą ofertę kierujemy do bardzo szerokiego grona klientów (małe firmy, jak i duże zakłady przetwórstwa mięsnego). Można u nas znaleźć wilki masarskie w różnych wariantach: poziome i pionowe, z mieszadłem i chłodzeniem. Niezależnie od modelu, każda maszyna wilk ułatwia i przyspiesza pracę w każdym zakładzie mięsnym i lokalu gastronomicznym. Wszystko to za sprawą m.in.:

Wilk do mięsa używany – wciąż w dobrej kondycji

Chociaż każda maszynka do mięsa wilk jest używana, to nie oznacza, że jest ona gorszej jakości, aniżeli nowe modele. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do użycia. Wszystko to za sprawą ciągłej konserwacji i usuwaniu awarii. Przed sprzedażą wilki do mielenia mięsa przechodzą specjalne przeglądy gwarantujące Państwu udany zakup bez ukrytych usterek.

Przypominamy, że na życzenie klienta możemy także serwisować każdy z oferowanych wilków masarskich. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z każdym modelem, który dostępny jest na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie sprzęt, który spełni wymagania i ułatwi codzienną pracę w masarni, zakładzie mięsnym czy innym lokalu gastronomicznym – ERY Food Machinery.