Skórowaczki i odbłaniarki do mięsa

Skórowaczki i odbłaniarki to profesjonalne maszyny masarskie do skórowania oraz odbłoniania mięsa. Są to specjalistyczne sprzęty polecane do użytku w masarniach oraz zakładach przetwórstwa mięsnego. Zapraszamy do sprawdzenia kategorii, w której znajdują się nowoczesne urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych lokalach – ERY Food Machinery.

Odbłaniarka MAJA EVM 3000
Zapytaj o produkt

Odbłaniarka MAJA EVM 3000

Bardzo wydajna odbłoniarka przeznaczona do zakładów mięsnych. Urządzenie przeznaczone do odbłaniania wszystkich rodzajów mięs. Odbłania bez sprężonego powietrza – Wyjątkowa wydajność cięcia przy minimalnych ubytkach – bezstopniowa regulacja noża – Elektryczny włącznik nożny – Ergonomiczna konstrukcja maszyny – Konstruowane według najnowszych przepisów EU dotyczących higieny Typ: EVM 3000 Wydajność cięcia w (m/min).: 30 Szerokość cięcia w (mm): 434 Szerokośc (mm): 780 Wysokośc (mm): 1000 Głębokość (mm): 687 Moc (kW): 0,75 Waga (kg): 155

skórowaczka do drobiu Nock
Zapytaj o produkt

Skórowaczka do drobiu Nock

Model: CB 435 Skórowaczki Nock są idealnym urządzeniem do oddzielania skór od mięsa stosowanym zarówno w małych jak i średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Doskonale oszczędzają czas pracy, a różnorodność modeli pozwala na dobranie urządznia z odpowiednią wydajnością. Skórowaczki NOCK zbudowane są w całości ze stali nierdzewnej i części z tworzyw sztucznych spełniających najwyższe standarty higieniczne. Maszyny wolnostojące wyposażone są w 4 kółka jezdne. W fazie czyszczenia poszczególne elementy są łatwo rozbieralne bez konieczności zastosowania dodatkowych narzędzi. Skórowaczka do mięsa używana, w pełni sprawna. Maszyna gotowa jest do pracy na zakładzie produkcyjnym. przenośnik podający płynna regulacja szczeliny między ostrzami sprężynowy uchwyt ostrza dla idealnych rezultatów…

Skórowaczki i odbłaniarki – do czego służą?

Skórowaczki i odbłaniarki to profesjonalne urządzenia wykorzystywane w przetwórstwie mięsnym, które umożliwiają w łatwy i szybki sposób oskórować oraz odbłonić większość rodzajów mięs: wieprzowiny, drobiu, wołowiny, cielęciny, dziczyzny i innych. Maszyny te z powodzeniem obrabiają zarówno płaskie, jak i okrągłe fragmenty mięsa

Każda dostępna w naszej ofercie skórowaczka do mięsa oraz odbłaniarka do mięsa to doskonałe rozwiązanie dla masarni, a także innych zakładów przetwórstwa mięsnego, w których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i ciągłość pracy.

Skórowaczka i odbłaniarka – maszyny od profesjonalistów dla profesjonalistów

Wszystkie modele skórowaczek, a także odbłaniarek, które oferujemy, są urządzeniami z najwyższej półki. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych producentów takich jak Maja, Weber, Grasselli, Townsend czy Nock i przeznaczone są one do profesjonalnego użytku. Dzięki swoim nowoczesnym funkcjom, a także wytrzymałym obudowom i komponentom są one przystosowane do ciągłej i nieprzerwanej pracy każdego dnia. Dzięki temu mają Państwo gwarancję tego, że linia produkcyjna nawet na chwilę nie zostanie wstrzymana, co zapewni pełną płynność pracy w zakładzie.

Odbłaniarki i skórowaczki – poznaj ich zalety

Każda skórowaczka do mięsa oraz odbłaniarka cechuje się najwyższą wydajnością. Wszystko to za sprawą wielu nowoczesnych funkcji, które znacząco podnoszą możliwości urządzenia oraz przyspieszają skórowanie i odbłanianie mięsa. Wśród opcji wymienić można m.in.:

Na uwagę zasługuje także ergonomiczna budowa każdego z urządzeń, a także materiały użyte do budowy, które spełniają najwyższe standardy higieniczne.

Używana skórowaczka do mięsa – gwarancja jakości i zadowolenia

Oferowane odbłaniarki i skórowaczki to urządzenia w pełni sprawne, po kompleksowym przeglądzie naszego profesjonalisty od maszyn. Po sprzedaży pomagamy z ich transportem oraz montażem u Klienta. Na Państwa życzenie oferujemy także późniejszy serwis maszyn. 

Skorzystaj z oferty. W razie pytań nasz konsultant pomoże fachową poradą.