Przetwórstwo warzyw i owoców

Rozglądają się Państwo za nowoczesnymi i wydajnymi urządzeniami do przetwórstwa warzyw i owoców? W ofercie ERY znajdują się specjalne maszyny, które znacząco przyspieszą obieranie, krojenie czy cięcie produktów tego typu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną kategorią przetwórstwo warzyw i owoców, w której dostępne są takie maszyny jak obieraczki do marchwi, plastrownice czy krajalnice – ERY Food Machinery.

Sormac KP-50
Zapytaj o produkt

Obieraczka do marchwi Sormac KP-50

Elektryczna, przemysłowa obieraczka do marchwi jest urządzeniem niezastąpionym w każdej kuchni, w której następuje duże zużycie warzyw – przede wszystkim w szkołach i przedszkolach, szpitalach, sanatoriach, jednostkach wojskowych oraz obiektach gastronomicznych. Obieraczka Sormac KP-50 zapewnia doskonałe efekty pracy, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.

Urschel OV
Zapytaj o produkt

Plastrownica Urschel OV

Plastrownice, wiórkownice, kostkownice, rozdrabniacze to jedne z maszyn często stosowanych w przetwórstwie spożywczym. Są to urządzenia tnące produkty na plastry, kostkę lub wiórki, mogą także je rozdrabniać. W niektórych gałęziach przemysłu mają zastosowanie także granulatory ( np.: do orzechów). To maszyny niezbędne do obróbki różnych produktów spożywczych, o wysoce zaawansowanej technologii.

Urschel GK
Zapytaj o produkt

Krajalnica Urschel GK

W firmie specjalizującej się w przetwórstwie żywności niezastąpioną pomocą będzie urządzenie umożliwiające efektywne krojenie warzyw i owoców. Proces ten powinien być zoptymalizowany – zarówno szybki, jak i wydajny. W końcu czas to pieniądz, ale jego oszczędność nie powinna wpływać negatywnie na jakość produktu. Wymagania te spełnia profesjonalna krajalnica Urschel Model GK.

Pepper decorer Sormac PO-30
Zapytaj o produkt

Sormac PO-30 urządzenie do usuwania gniazd z papryki

Sormac PO-30, to automatyczna maszyna do usuwania gniazd ora cięcia segmentowego papryki. Urządzenie obrabia paprykę od 70 mm do 140 mm. Sormac PO-30 usuwa gniazda nasienne, a następnie rozcina w zależności od ustawień noży na połówki, ćwiartki lub ósemki Urządzenie może przetworzyć 2800 papryk na godzinę.  

Urządzenia do przetwórstwa warzyw i owoców – jakość na pierwszym miejscu

Przeglądając naszą ofertę maszyn do przetwórstwa owoców i warzyw, natkną się Państwo jedynie na najwyższej klasy sprzęty pochodzące od cenionych w branży producentów takich jak Urschel, Kronen, Fam czy Sormac.

Staranna selekcja urządzeń pozwoliła stworzyć bogatą ofertę, w której każdy sprzęt zachwyca swoją wydajnością, niezawodnością i odpornością na codzienną eksploatację, a także uszkodzenia. Oferowane sprzęty wykonane zostały z trwałych materiałów, a także mocnych komponentów zapewniających pracę na najwyższych obrotach każdego dnia.

Maszyny do przetwórstwa warzyw i owoców – co w ofercie?

Rynek urządzeń do przetwórstwa warzyw i owoców jest bogaty w sprzęty różnego rodzaju. Na stronie ERY znajdą Państwo takie maszyny jak m.in.:

 

Używane sprzęty do przetwórstwa owoców i warzyw pod stałą konserwacją

W ERY Food Machinery jakość zawsze jest stawiana na pierwszym miejscu. Oferujemy Państwu używane maszyny do obróbki owoców i warzyw, które pomimo wcześniejszego użytku wciąż zachwycają swoim stanem technicznym. Dzieje się to ze względu na przeprowadzane przez nas stałe przeglądy (również przed samą sprzedażą), a także prace konserwacyjne. Rozwiązanie to jest potwierdzeniem dla Państwa tego, że nasze maszyny są gwarancją udanego zakupu i niezawodnej pracy na długie lata.

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu – ERY Food Machinery.