Pakowarki próżniowe

Pakowarki próżniowe (pakowaczki) to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej, a także w gastronomii. W naszej ofercie można znaleźć wydajne i niezawodne modele pakowarek próżniowych najlepszych na rynku marek.

Nasze pakowarki próżniowe pozwalają na błyskawiczne pakowanie produktu, skutecznie odsysają powietrze z wnętrza foliowego opakowania i tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. 

Proponujemy różne modele pakowarek próżniowych, zarówno komorowych, jak i bezkomorowych. W tych pierwszych pakowany produkt jest umieszczany komorze zamykanej hermetycznie, z której odsysane jest powietrze, tworząc próżnię. Tego rodzaje modele pakowarek najczęściej otwierają się automatycznie po zakończeniu procesu pakowania i są niezwykle popularne na rynku – można je wygodnie obsługiwać, a proces pakowania jest bardzo szybki. Natomiast pakowarki bezkomorowe (listwowe) to urządzenia zdecydowanie mniejsze, w których umieszczany jest jedynie koniec worka, który zostaje zgrzany po wytworzeniu próżni w opakowaniu.

Oferujemy pakowarki próżniowe (pakowaczki) o zróżnicowanej wielkości i mocy (im większa, tym szybszy proces pakowania), o różnym maksymalnym podciśnieniu (im wyższe, tym dłużej produkt zachowuje świeżość), różnej wydajności pompy odsysającej powietrze i zróżnicowanym sterowaniu (np. różna liczba dostępnych programów).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakowarek próżniowych i do składania zamówień!

Zapytaj o produkt

Maszyna rolowa głębokotłocząca Multivac R 145

R 145 to dowolnie konfigurowalny model w sektorze kompaktowych termoformujących maszyn pakujących.
Multivac R 145 umożliwia osiągnięcie wysokiej wydajności dzięki szybkiej zmianie narzędzi formujących. Maszyna w zestawie z 5 narzędziami formującymi.

Variovac Primus
Zapytaj o produkt

Pakowarka próżniowa Variovac Primus

Variovac Primus to najnowszej generacji pakowarka termoformująca. Konstrukcja maszyny opiera się na nowych, bardzo stabilnych profilach, a jednocześnie reprezentuje najwyższy stopień higieny. Dostęp do każdego miejsca urządzenia jest bardzo prosty i szybki , dzięki uchylnym panelom bocznym. Również obsługa maszyny jest bardzo łatwa za sprawą panelu sterującego, w przyjaznej graficznej postaci.

ILAPAK FLOWPACK DELTA 4000 3SS WITH ZIPPER
Zapytaj o produkt

Flowpack ILAPAK Delta 4000 3SS ze struną - 2013

Maszyna pozioma, z folią podawaną od dołu, z systemem zgrzewania typu „long dwell”. Pakowarka tworzy paczki z 3 zgrzewami (3SS) i klasyczne typu pillow. Urządzenie ma możliwość aplikowania struny do ponownego otwierania i zamykania paczek. Urządzenie przepracowało łącznie tylko 14 godzin. 

Multivac R085
Zapytaj o produkt

Multivac R85 Maszyna rolowa głębokotłocząca - 2015

Dzięki kompaktowym rozmiarom thermoformer Multivac R085 można ustawić w dowolnym miejscu na hali produkcyjnej. Urządzenie pakuje w atmosferze ochronnej MAP. Ten egzemplarz przepracował tylko 22 godziny.

Multivac T200 traysealer
Zapytaj o produkt

Multivac T200 - urządzenie do pakowania tacek

Maszyna Multivac T 200 jest przesuwnym urządzeniem niezależnym, które oferuje wszystko, co jest niezbędne dla elastycznej i ekonomicznej produkcji wysokojakościowych opakowań typu tacka z wydajnością do 6 taktów na minutę.

Multivac R140
Zapytaj o produkt

Pakowaczka rolowa Multivac R140

Termoformer Multivac R140 z 2005 roku to wydajna maszyna pakująca o kompaktowych wymiarach, dzięki czemu można ją łatwo zamontować na istniejących liniach produkcyjnych.

ReePack ReeFlow 4s
Zapytaj o produkt

Flowpack Reepack ReeFlow 4S - 2016

Urządzenie pakujące typu flowpack o wydajności do 130 opakowań na minutę. Maszyna sprawdzi się idealnie do pakowania serów pociętych w plastry. Pakowaczka wyposażona jest w drukarkę, która umożliwia nadruk na folii podczas pakowania produktu.

flow wrapper Ilapak Delta 4000 3SS 2014
Zapytaj o produkt

Flowpack ILAPAK Delta 4000 3SS ze struną - 2014

Maszyna tworzy opakowania z 3 zgrzewami (3SS) i klasyczne typu pillow. Możliwość aplikowania struny do ponownego otwierania i zamykania opakowań.

Multivac R 126
Zapytaj o produkt

Pakowarka rolowa Multivac R126 - 2013

Model R 126 to wstępnie skonfigurowana zgodnie z potrzebami maszyna rolowa głębokotłocząca o szerokim zakresie wydajności. Oferuje ona możliwość rozszerzonej konfiguracji przy zastosowaniach standardowych oraz pozwala na indywidualne projektowanie opakowań.

Multivac T 300 traysealer
Zapytaj o produkt

Automatyczny Traysealer Multivac T300 - 2016

Pakowaczka Multivac T 300 jest kompaktową, w pełni automatyczną maszyną typu Traysealer. Jest ona zoptymalizowana dla stosowania w małych partiach oraz dla szybkiej wymiany produktu.