Pakowarki próżniowe

Pakowaczki próżniowe (pakowarki) to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej, a także w gastronomii. Sprzęty te zapobiegają psuciu się produktów, które dzięki nim zachowują na dłużej swoje walory zapachowe i smakowe. Dostępne na naszej stronie pakowarki to zaawansowane modele zapewniające maksymalną wydajność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której każdy z Państwa znajdzie sprzęt na miarę swoich oczekiwań – ERY Food Machinery.

Linia pakująca i obkurczająca Reepack
Zapytaj o produkt

Automatyczna linia do pakowania i obkurczu Reepack

pełni automatyczna maszyna próżniowa do pakowania produktów spożywczych, składająca się z taśmowej maszyny do pakowania próżniowego model BT1000DL, tunelu obkurczającego model ST80 oraz tunelu obsuszającego model DT80.

Multivac T200
Zapytaj o produkt

Multivac T200 pakowarka do tacek

Dzięki kompaktowym wymiarom można używać półautomatycznych traysealerów Multviac T200 gdziekolwiek. Oznacza to, że są idealnym rozwiązaniem dla sklepów mięsnych, delikatesów oraz firm cateringowych.

Multivac R535
Zapytaj o produkt

Pakowaczka rolowa Multivac R535

Maszyna rolowa głębokotłocząca R 535 to maksymalnie konfigurowalny system maszynowy MULTIVAC. Oferuje unikatową różnorodność możliwości wyposażenia oraz niezwykle wysoką wydajność pakowania. Unikatowa różnorodność rozwiązań R 535 na rynku pozwala firmie MULTIVAC spełnić największe wymagania klientów.

Ilpra Easyform
Zapytaj o produkt

Pakowaczka rolowa ILPRA Formpack Easyform

Maszyna jest doskonałym rozwiązaniem opakowaniowym dla branży spożywczej i medycznej. Podobnie jak wszystkie modele ILPRA, nowy Easyform można dostosować za pomocą różnych akcesoriów, a jego uruchamianie i zarządzanie programami jest niezwykle intuicyjne i natychmiastowe.

ILPRA Speedy traysealer
Zapytaj o produkt

Pakowarka do tacek ILPRA SPEEDY VG

Model ILPRA FoodPack Speedy jest kompaktową maszyną o dużej wydajności produkcyjnej. Urządzenie bardzo proste w obsłudze, a dzięki swojej konstrukcji i klasie szczelności również łatwe do utrzymania w czystości.

Multivac R125
Zapytaj o produkt

Pakowarka rolowa Multivac R125 MAP/VAC

Multivac Model R125 nie wymaga dużej liczby personelu operacyjnego, co znacznie obniża koszty produkcji. Intuicyjny panel sterowania zamontowany jest na obrotowym ramieniu co ułatwia pracę i dostęp do maszyny. Urządzenie wyposażone jest w pompę próżniową Busch. Pakowaczka Multivac R125 może pakować w próżni jak w atmosferze gazowej MAP.

Zapytaj o produkt

Maszyna rolowa głębokotłocząca Multivac R 145

R 145 to dowolnie konfigurowalny model w sektorze kompaktowych termoformujących maszyn pakujących.
Multivac R 145 umożliwia osiągnięcie wysokiej wydajności dzięki szybkiej zmianie narzędzi formujących. Maszyna w zestawie z 5 narzędziami formującymi.

Variovac Primus
Zapytaj o produkt

Pakowarka próżniowa Variovac Primus

Variovac Primus to najnowszej generacji pakowarka termoformująca. Konstrukcja maszyny opiera się na nowych, bardzo stabilnych profilach, a jednocześnie reprezentuje najwyższy stopień higieny. Dostęp do każdego miejsca urządzenia jest bardzo prosty i szybki , dzięki uchylnym panelom bocznym. Również obsługa maszyny jest bardzo łatwa za sprawą panelu sterującego, w przyjaznej graficznej postaci.

ILAPAK FLOWPACK DELTA 4000 3SS WITH ZIPPER
Zapytaj o produkt

Flowpack ILAPAK Delta 4000 3SS ze struną - 2013

Maszyna pozioma, z folią podawaną od dołu, z systemem zgrzewania typu „long dwell”. Pakowarka tworzy paczki z 3 zgrzewami (3SS) i klasyczne typu pillow. Urządzenie ma możliwość aplikowania struny do ponownego otwierania i zamykania paczek. Urządzenie przepracowało łącznie tylko 14 godzin. 

Multivac R085
Zapytaj o produkt

Multivac R85 Maszyna rolowa głębokotłocząca - 2015

Dzięki kompaktowym rozmiarom thermoformer Multivac R085 można ustawić w dowolnym miejscu na hali produkcyjnej. Urządzenie pakuje w atmosferze ochronnej MAP. Ten egzemplarz przepracował tylko 22 godziny.

Multivac T200 traysealer
Zapytaj o produkt

Multivac T200 - urządzenie do pakowania tacek

Maszyna Multivac T 200 jest przesuwnym urządzeniem niezależnym, które oferuje wszystko, co jest niezbędne dla elastycznej i ekonomicznej produkcji wysokojakościowych opakowań typu tacka z wydajnością do 6 taktów na minutę.

Multivac R140
Zapytaj o produkt

Pakowaczka rolowa Multivac R140

Termoformer Multivac R140 z 2005 roku to wydajna maszyna pakująca o kompaktowych wymiarach, dzięki czemu można ją łatwo zamontować na istniejących liniach produkcyjnych.

ReePack ReeFlow 4s
Zapytaj o produkt

Flowpack Reepack ReeFlow 4S - 2016

Urządzenie pakujące typu flowpack o wydajności do 130 opakowań na minutę. Maszyna sprawdzi się idealnie do pakowania serów pociętych w plastry. Pakowaczka wyposażona jest w drukarkę, która umożliwia nadruk na folii podczas pakowania produktu.

flow wrapper Ilapak Delta 4000 3SS 2014
Zapytaj o produkt

Flowpack ILAPAK Delta 4000 3SS ze struną - 2014

Maszyna tworzy opakowania z 3 zgrzewami (3SS) i klasyczne typu pillow. Możliwość aplikowania struny do ponownego otwierania i zamykania opakowań.

Multivac R 126
Zapytaj o produkt

Pakowarka rolowa Multivac R126 - 2013

Model R 126 to wstępnie skonfigurowana zgodnie z potrzebami maszyna rolowa głębokotłocząca o szerokim zakresie wydajności. Oferuje ona możliwość rozszerzonej konfiguracji przy zastosowaniach standardowych oraz pozwala na indywidualne projektowanie opakowań.

Multivac T 300 traysealer
Zapytaj o produkt

Automatyczny Traysealer Multivac T300 - 2016

Pakowaczka Multivac T 300 jest kompaktową, w pełni automatyczną maszyną typu Traysealer. Jest ona zoptymalizowana dla stosowania w małych partiach oraz dla szybkiej wymiany produktu.

Variovac Rotarius
Zapytaj o produkt

Variovac Rotarius VG traysealer - 2010

Variovac Rotarius to półautomatyczny traysealer ze stołem obrotowym, do pakowania na tackach w atmosferze zmodyfikowanej MAP. Pakowaczka Rotarius VG zgrzewa foremki z różnych materiałów (PP, PET, PS, aluminium, powlekany karton). Folia wierzchnia musi być dopasowana do rodzaju materiału, z którego są wykonane tacki. W celu zapewnienia lepszej prezentacji produktów można stosować folię z nadrukiem punktowym i dodatkowe oznakowania folii. Zmiana formatów odbywa się w sposób prosty, bez dodatkowych środków pomocniczych. Stół obracany manualnie pozwala uzyskać wysoką wydajność: podczas procesu wymiany gazu i zgrzewania, możliwe jest usunięcie zamkniętych opakowań i umieszczenie nowych. Powstające resztki folii są nawijane automatycznie. Rotarius VG może być…

Pakowarka dwukomorowa Multivac C500
Zapytaj o produkt

Multivac C500 pakowaczka dwukomorowa

Maszyny dwukomorowe MULTIIVAC dysponują dwoma komorami. W pierwszej komorze następuje pakowanie, natomiast druga komora jest w tym czasie rozładowywana i ponownie załadowywana. Dzięki temu proces pakowania jest szczególnie wydajny. Maszyny dwukomorowe MULTIVAC zapewniają łatwą obsługę, czyszczenie i konserwację. Oferują one najwyższą wydajność na najmniejszej powierzchni i przez cały okres użytkowania zapewniają wydajnością produkcji i jakość pakowania. Procesy wytwarzania próżni i napełniania gazem następują w sposób sterowany ciśnieniowy i gwarantują tym samym powtarzalne rezultaty pakowania. Urządzenie pakuje w atmosferze ochronnej MAP. Szerokość listew zgrzewających: 650 mm

Multivac T200 traysealer
Zapytaj o produkt

Półautomatyczny traysealer Multivac T200

Półautomatyczny Traysealer Multivac T200. Łatwy w użyciu, czyszczeniu i konserwacji. Dzięki kompaktowej konstrukcji multivaca można umieścić w bardzo małych miejscach pracy np. w kuchniach. Multivac jest w stanie wykonywać maksymalnie 6 cykli na minutę. W zależności od konfiguracji wydajność może się różnić. Proste i intuicyjne sterowanie za pomocą panelu sterującego. Łatwa w czyszczeniu klawiatura membranowa z wyświetlaczem LCD. Wszystkie etapy procesu są wyraźnie pokazane na czytelnym wyświetlaczu. Pakowaczka ta posiada panel sterujący wyposażony w 11 języków. Wysokiej jakości, bardzo precyzyjny czujnik do określania wartości próżni oraz gazu. W pamięci urządzenie można zapisać 29 różnych programów przeznaczonych dla każdego rodzaju produktów. Te…

Ulma taurus 300
Zapytaj o produkt

Traysealer Ulma Taurus 300

Ulma TAURUS 300 to maszyna do hermetycznego pakowania produktów spożywczych w preformowanych tackach. Urządzenie pochodzi z 2014 roku. Idealnie sprawdzało się do pakowania pokrojonych owoców. Mechanizm przenośnika zbudowany z prętów, które centrują i wpychają tacki do maszyny. Idealna maszyna dla osób które chcą uczynić pierwszy krok do zautomatyzowania i zwiększenia produkcji. Skonstruowana do pracy z tackami o różnych kształtach. W zestawie 2 rodzaje form. DANE TECHNICZNE: Łatwość obsługi. Konstrukcja ze stali nierdzewnej o dużym stopniu higieny. SMART 300 może być zastąpiony przez nowy TAURUS 300. OPCJE: Obszar zgrzewania: 300×400 mm. Maksymalna wysokość tacki: 80 mm, opcjonalnie 120 mm. System podnoszenia stacji:…

Zapytaj o produkt

Pakowarka próżniowa Tepro

Dwie listwy zgrzewające o długości zgrzewu 490 mm
25 programów pakowania

Zapytaj o produkt

Thermoformer Multivac M860

Multivac M860 to urządzenie przeznaczone do pakowania i automatycznego tworzenia form tzw. thermoformer. Urządzenie dysponuje trzema rodzajami form. Maszyna znajdzie zastosowanie w zakładach przemysłu mięsnego. Jest wydajnym i niezawodnym urządzeniem niezbędnym do pakowania produktu. Producent: MULTIVAC Model: M860 Typ: Pakowaczka – thermoformer Wymiary: 2000 x 950 x 4800 (mm) Zasilanie: 400V 50Hz 3N Moc: 3kW Ilość form: 3 – 200 x 110 (3 szt.) – 200 x 80  (4 szt.) – 110 x 90 (6 szt.) Waga: 2100 kg Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna

Pakowaczka – profesjonalna maszyna do próżniowego pakowania

Pakowaczki (pakowarki) to wydajne urządzenia do pakowania żywności, które są absolutną podstawą wyposażenia wielu zakładów spożywczych. Maszyna do próżniowego pakowania jest niezbędnym urządzeniem podczas produkcji oraz sprzedaży żywności – użycie jej znacząco wydłuża żywotność produktów.

Pakowaczki próżniowe z asortymentu ERY Food Machinery

Nasze pakowaczki próżniowe pozwalają na błyskawiczne pakowanie produktu, skutecznie odsysają powietrze z wnętrza foliowego opakowania i tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. Wszystkie oferowane sprzęty są gwarancją niezwykłej jakości. W naszej ofercie można znaleźć wydajne i niezawodne modele pakowarek próżniowych najlepszych na rynku marek posiadających duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji nowoczesnych rozwiązań, z których korzysta wiele zakładów i lokalów gastronomicznych w całej Europie.

Pakowarki – szeroki wyrób maszyn do hermetycznego pakowania

Proponujemy różne modele pakowarek próżniowych, zarówno komorowych, jak i bezkomorowych. W tych pierwszych pakowany produkt jest umieszczany komorze zamykanej hermetycznie, z której odsysane jest powietrze, tworząc próżnię. Tego rodzaje modele pakowarek najczęściej otwierają się automatycznie po zakończeniu procesu pakowania i są niezwykle popularne na rynku – można je wygodnie obsługiwać, a proces pakowania jest bardzo szybki. Natomiast pakowarki próżniowe bezkomorowe (listwowe) to urządzenia zdecydowanie mniejsze, w których umieszczany jest jedynie koniec worka, który zostaje zgrzany po wytworzeniu próżni w opakowaniu.

Urządzenie do pakowania próżniowego dostosowane do potrzeb każdego klienta

Każda maszyna do próżniowego pakowania z naszej oferty jest inna, co sprawia, że każdy z Państwa znajdzie model, który spełni wszystkie wymagania. Oferujemy pakowarki próżniowe (pakowaczki) o zróżnicowanej wielkości i mocy (im większa, tym szybszy proces pakowania), o różnym maksymalnym podciśnieniu (im wyższe, tym dłużej produkt zachowuje świeżość), różnej wydajności pompy odsysającej powietrze i zróżnicowanym sterowaniu (np. różna liczba dostępnych programów). Dostępne w ofercie maszyny do hermetycznego pakowania różnią się od siebie również wagą i wielkością, co pozwoli Państwu dopasować sprzęt pod specyfikę pracy i dany typ zakładu czy lokalu.

 

Zachęcamy do przejrzenia oferty i składania zamówień. Ceny pakowarek próżniowych są mocno konkurencyjne i przyjazne dla każdego portfela. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących wybranych sprzętów – ERY Food Machinery.