Pakowarki próżniowe (pakowaczki) to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej, a także w gastronomii. W naszej ofercie można znaleźć wydajne i niezawodne modele pakowarek próżniowych najlepszych na rynku marek.

Nasze pakowarki próżniowe pozwalają na błyskawiczne pakowanie produktu, skutecznie odsysają powietrze z wnętrza foliowego opakowania i tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. 

Proponujemy różne modele pakowarek próżniowych, zarówno komorowych, jak i bezkomorowych. W tych pierwszych pakowany produkt jest umieszczany komorze zamykanej hermetycznie, z której odsysane jest powietrze, tworząc próżnię. Tego rodzaje modele pakowarek najczęściej otwierają się automatycznie po zakończeniu procesu pakowania i są niezwykle popularne na rynku – można je wygodnie obsługiwać, a proces pakowania jest bardzo szybki. Natomiast pakowarki bezkomorowe (listwowe) to urządzenia zdecydowanie mniejsze, w których umieszczany jest jedynie koniec worka, który zostaje zgrzany po wytworzeniu próżni w opakowaniu.

Oferujemy pakowarki próżniowe (pakowaczki) o zróżnicowanej wielkości i mocy (im większa, tym szybszy proces pakowania), o różnym maksymalnym podciśnieniu (im wyższe, tym dłużej produkt zachowuje świeżość), różnej wydajności pompy odsysającej powietrze i zróżnicowanym sterowaniu (np. różna liczba dostępnych programów).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakowarek próżniowych i do składania zamówień!

Ulma taurus 300

Traysealer Ulma Taurus 300

Ulma TAURUS 300 to maszyna do pakowania produktów spożywczych w preformowanych tackach. Urządzenie pochodzi z 2014 roku. Idealnie sprawdzało się do pakowania pokrojonych owoców. Mechanizm przenośnika zbudowany z prętów, które centrują i wpychają tacki do maszyny. Idealna maszyna dla osób które chcą uczynić pierwszy krok do zautomatyzowania i zwiększenia produkcji. Skonstruowana do pracy z tackami…

Pakowarka próżniowa Tepro

Dwie listwy zgrzewające o długości zgrzewu 490 mm
25 programów pakowania

Thermoformer Multivac M860

Multivac M860 to urządzenie przeznaczone do pakowania i automatycznego tworzenia form tzw. thermoformer. Urządzenie dysponuje trzeba rodzajami form. Maszyna znajdzie zastosowanie w zakładach przemysłu mięsnego. Jest wydajnym i niezawodnym urządzeniem niezbędnym do pakowania produktu. Producent: MULTIVAC Model: M860 Typ: Pakowaczka – thermoformer Wymiary: 2000 x 950 x 4800 (mm) Zasilanie: 400V 50Hz 3N Moc: 3kW…