Pakowarki próżniowe (pakowaczki) to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej, a także w gastronomii. W naszej ofercie można znaleźć wydajne i niezawodne modele pakowarek próżniowych najlepszych na rynku marek.

Nasze pakowarki próżniowe pozwalają na błyskawiczne pakowanie produktu, skutecznie odsysają powietrze z wnętrza foliowego opakowania i tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. 

Proponujemy różne modele pakowarek próżniowych, zarówno komorowych, jak i bezkomorowych. W tych pierwszych pakowany produkt jest umieszczany komorze zamykanej hermetycznie, z której odsysane jest powietrze, tworząc próżnię. Tego rodzaje modele pakowarek najczęściej otwierają się automatycznie po zakończeniu procesu pakowania i są niezwykle popularne na rynku – można je wygodnie obsługiwać, a proces pakowania jest bardzo szybki. Natomiast pakowarki bezkomorowe (listwowe) to urządzenia zdecydowanie mniejsze, w których umieszczany jest jedynie koniec worka, który zostaje zgrzany po wytworzeniu próżni w opakowaniu.

Oferujemy pakowarki próżniowe (pakowaczki) o zróżnicowanej wielkości i mocy (im większa, tym szybszy proces pakowania), o różnym maksymalnym podciśnieniu (im wyższe, tym dłużej produkt zachowuje świeżość), różnej wydajności pompy odsysającej powietrze i zróżnicowanym sterowaniu (np. różna liczba dostępnych programów).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakowarek próżniowych i do składania zamówień!

ReePack ReeFlow 4s
Zapytaj o produkt

Flowpack Reepack ReeFlow 4S - 2016

Urządzenie pakujące typu flowpack o wydajności do 130 opakowań na minutę. Maszyna sprawdzi się idealnie do pakowania serów pociętych w plastry. Pakowaczka wyposażona jest w drukarkę, która umożliwia nadruk na folii podczas pakowania produktu.

flow wrapper Ilapak Delta 4000 3SS 2014
Zapytaj o produkt

Flowpack ILAPAK Delta 4000 3SS ze struną - 2014

Maszyna tworzy opakowania z 3 zgrzewami (3SS) i klasyczne typu pillow. Możliwość aplikowania struny do ponownego otwierania i zamykania opakowań.

Multivac R 126
Zapytaj o produkt

Pakowarka rolowa Multivac R126 - 2013

Model R 126 to wstępnie skonfigurowana zgodnie z potrzebami maszyna rolowa głębokotłocząca o szerokim zakresie wydajności. Oferuje ona możliwość rozszerzonej konfiguracji przy zastosowaniach standardowych oraz pozwala na indywidualne projektowanie opakowań.

Multivac T 300 traysealer
Zapytaj o produkt

Automatyczny Traysealer Multivac T300 - 2016

Pakowaczka Multivac T 300 jest kompaktową, w pełni automatyczną maszyną typu Traysealer. Jest ona zoptymalizowana dla stosowania w małych partiach oraz dla szybkiej wymiany produktu.

Variovac Rotarius
Zapytaj o produkt

Variovac Rotarius VG traysealer - 2010

Variovac Rotarius to półautomatyczny traysealer ze stołem obrotowym, do pakowania na tackach w atmosferze zmodyfikowanej MAP. Pakowaczka Rotarius VG zgrzewa foremki z różnych materiałów (PP, PET, PS, aluminium, powlekany karton). Folia wierzchnia musi być dopasowana do rodzaju materiału, z którego są wykonane tacki. W celu zapewnienia lepszej prezentacji produktów można stosować folię z nadrukiem punktowym i dodatkowe oznakowania folii. Zmiana formatów odbywa się w sposób prosty, bez dodatkowych środków pomocniczych. Stół obracany manualnie pozwala uzyskać wysoką wydajność: podczas procesu wymiany gazu i zgrzewania, możliwe jest usunięcie zamkniętych opakowań i umieszczenie nowych. Powstające resztki folii są nawijane automatycznie. Rotarius VG może być…

Pakowarka dwukomorowa Multivac C500
Zapytaj o produkt

Multivac C500 pakowaczka dwukomorowa

Maszyny dwukomorowe MULTIIVAC dysponują dwoma komorami. W pierwszej komorze następuje pakowanie, natomiast druga komora jest w tym czasie rozładowywana i ponownie załadowywana. Dzięki temu proces pakowania jest szczególnie wydajny. Maszyny dwukomorowe MULTIVAC zapewniają łatwą obsługę, czyszczenie i konserwację. Oferują one najwyższą wydajność na najmniejszej powierzchni i przez cały okres użytkowania zapewniają wydajnością produkcji i jakość pakowania. Procesy wytwarzania próżni i napełniania gazem następują w sposób sterowany ciśnieniowy i gwarantują tym samym powtarzalne rezultaty pakowania. Urządzenie pakuje w atmosferze ochronnej MAP. Szerokość listew zgrzewających: 650 mm

Multivac T200 traysealer
Zapytaj o produkt

Półautomatyczny traysealer Multivac T200

Półautomatyczny Traysealer Multivac T200. Łatwy w użyciu, czyszczeniu i konserwacji. Dzięki kompaktowej konstrukcji multivaca można umieścić w bardzo małych miejscach pracy np. w kuchniach. Multivac jest w stanie wykonywać maksymalnie 6 cykli na minutę. W zależności od konfiguracji wydajność może się różnić. Proste i intuicyjne sterowanie za pomocą panelu sterującego. Łatwa w czyszczeniu klawiatura membranowa z wyświetlaczem LCD Wszystkie etapy procesu są wyraźnie pokazane na czytelnym wyświetlaczu. Urządzenie posiada panel sterujący wyposażony w 11 języków. Wysokiej jakości, bardzo precyzyjny czujnik do określania wartości próżni oraz gazu. W pamięci urządzenie można zapisać 29 różnych programów przeznaczonych dla każdego rodzaju produktów. Te konkretne…

Ulma taurus 300
Zapytaj o produkt

Traysealer Ulma Taurus 300

Ulma TAURUS 300 to maszyna do pakowania produktów spożywczych w preformowanych tackach. Urządzenie pochodzi z 2014 roku. Idealnie sprawdzało się do pakowania pokrojonych owoców. Mechanizm przenośnika zbudowany z prętów, które centrują i wpychają tacki do maszyny. Idealna maszyna dla osób które chcą uczynić pierwszy krok do zautomatyzowania i zwiększenia produkcji. Skonstruowana do pracy z tackami o różnych kształtach. W zestawie 2 rodzaje form. DANE TECHNICZNE: Łatwość obsługi. Konstrukcja ze stali nierdzewnej o dużym stopniu higieny. SMART 300 może być zastąpiony przez nowy TAURUS 300. OPCJE: Obszar zgrzewania: 300×400 mm. Maksymalna wysokość tacki: 80 mm, opcjonalnie 120 mm. System podnoszenia stacji: Pneumatyczny….

Zapytaj o produkt

Pakowarka próżniowa Tepro

Dwie listwy zgrzewające o długości zgrzewu 490 mm
25 programów pakowania

Zapytaj o produkt

Thermoformer Multivac M860

Multivac M860 to urządzenie przeznaczone do pakowania i automatycznego tworzenia form tzw. thermoformer. Urządzenie dysponuje trzeba rodzajami form. Maszyna znajdzie zastosowanie w zakładach przemysłu mięsnego. Jest wydajnym i niezawodnym urządzeniem niezbędnym do pakowania produktu. Producent: MULTIVAC Model: M860 Typ: Pakowaczka – thermoformer Wymiary: 2000 x 950 x 4800 (mm) Zasilanie: 400V 50Hz 3N Moc: 3kW Ilość form: 3 – 200 x 110 (3 szt.) – 200 x 80  (4 szt.) – 110 x 90 (6 szt.) Waga: 2100 kg Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna