Naważarka najwyższej klasy – oferta ERY Food Machinery

Naważarka jest urządzeniem, które musi zapewniać najwyższy poziom precyzji ważenia. W ERY Food Machinery wiemy, co może oznaczać ewentualna pomyłka na tym etapie pakowania – niepotrzebną stratę produktów. Chcąc uchronić naszych klientów przed takimi sytuacjami, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, zaopatrując się jedynie u renomowanych na rynku producentów takich jak m.in. Marel, Ishida, Weitec czy Cabinplant. Wieloletnie doświadczenie, a także innowacyjne podejście do produkcji urządzeń sprawiło, że każda naważarka cechuje się najwyższą wydajnością i dokładnością pracy.

Naważarka wielogłowicowa stałowagowa – poznaj możliwości dostępnych maszyn

W ofercie ERY Food Machinery znajdą Państwo modele naważarek, które wyposażone są w bardzo czułe wagi statyczne o wysokiej dokładności. Oferowane sprzęty znajdują odbiorców na całym świecie i wykorzystywane są do ważenia różnych produktów (świeżych, mrożonych czy glazurowanych).

Naważarki stałowagowe są niezwykle dokładne i skutecznie redukują straty surowców. Co więcej, niektóre modele posiadają specjalistyczne oprogramowanie pozwalające na śledzenie pracy maszyny w czasie rzeczywistym. Naważarki z naszej oferty wyróżniają się również stabilnością, prostotą i bezpieczeństwem użytku, a dużą odpornością na codzienną eksploatację.

Naważarki jak nowe, czyli doskonały stan techniczny każdego urządzenia

W ofercie ERY Food Machinery znajdują się używane modele naważarek. Nie oznacza to jednak, że są to urządzenia wątpliwej jakości. Wszystkie modele są poddawane przeglądom, a także drobnym naprawom w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki. Stała konsweracja naważarek stałowagowych sprawia, że są one gotowe do użycia natychmiast po podłączeniu do zasilania. 

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami – ERY.