Proponujemy wysokiej klasy nadziewarki próżniowe znanych producentów. To nowoczesne urządzenia do profesjonalnego nadziewania produktów mięsnych, ciasta piekarniczego i innych produktów spożywczych, pozwalające uzyskać najwyższej jakości końcowy produkt.

W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno duże, jak i kompaktowe modele nadziewarek próżniowych. Wiele z nich zostało wyposażonych w nowoczesną technologię, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nasza szeroka gama nadziewarek próżniowych to urządzenia zapewniające wysoką wydajność pracy i bardzo szybkie porcjowanie, dzięki czemu proces nadziewania jest zawsze optymalny. Oferowane przez nas nadziewarki próżniowe są w stanie sprostać procesowi nadziewania nawet bardzo skomplikowanych produktów (również o wydłużonej trwałości). To urządzenia, które często mogą pracować zarówno w sposób ciągły, jak i wykonywać proces nadziewania partiami. 

Proponujemy modele intuicyjne w obsłudze, niezawodne i charakteryzujące się wysoką precyzją wykonania. Nadziewarki próżniowe z naszej oferty konstruowane są najczęściej ze stali szlachetnej, posiadają wiele gładkich powierzchni, które ułatwiają czyszczenie maszyny.

Nasze nadziewarki próżniowe doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku średniej, jak i bardzo dużej produkcji, zawsze zapewniając maksymalną delikatność i precyzję nadziewania. Na życzenie klienta wykonujemy także kompleksowe serwisowanie zakupionego u nas sprzętu. 

Już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Handtmann VF 620

Handtmann VF 620 z HV 210 i HV 60/7

Nadziewarka prózniowa Handtmann VF 620 z okręcarką oraz podtrzymywarkami (HV 210 i HV 60/7). Urządzenie wyprodukowane w 2002 roku. Maszyna wyposażona jest w ramie załadunkowe na wózki (cymbry) 200 litrowe. Najnowocześniejsza technologia sterowania, zaprogramowana wewnętrznie, a także ergonomiczna pozycja robocza i intuicyjna obsługa w 28 językach. Ten system sterowania w nadziewarkach próżniowych Handtmann doskonale kontroluje, […]

Nadziewarka Vemag Robot HP7C

Nadziewarka próżniowa Vemag ROBOT HP7C została zaprojektowana i zbudowana do napełniania i porcjowania kiełbas w osłonkach naturalnych, kolagenowych i celulozowych. Nadziewarka może być również używana do rozdrabniania i oddzielania mięsa w celu dalszego przetworzenia.

Nadziewarka Vemag Robot 500

Urządzenie może pracować zarówno z produktami mięsnymi jak i ciastem piekarniczym.

Nadziewarka Vemag Robot 2000 DC