Nadziewarki próżniowe

Profesjonalna nadziewarka próżniowa do mięsa to nowoczesne urządzenie przeznaczone do nadziewania, a także porcjowania wędlin. W ofercie ERY Food Machinery znajduje się wiele wydajnych modeli tych sprzętów, które polecane są do użytku w zakładach przetwórstwa mięsnego, a także lokalach gastronomicznych różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że nadziewarka próżniowa z naszego asortymentu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – zapraszamy.

 

Vemag Lucky Linker Sausage Linker
Zapytaj o produkt

Nadziewarka Vemag Sausage Linker z dozownikiem

LUCKY-LINKER firmy Vemag to mała, ekonomiczna, wielofunkcyjna nadziewarka próżniowa z pistoletem dozującym.

Vemag Robby
Zapytaj o produkt

Nadziewarka Vemag Robby

Urządzenie dopasowane idealnie do różnorodnej produkcji. Dzięki prostej budowie pompy farszu urządzenie jest szybkie i łatwe w myciu oraz demontażu. Nadziewarka Vemag Robby oferuje możliwość zastosowania wielu przestawek do różnych produktów.

Nadziewarka próżniowa Handtmann VF 300B
Zapytaj o produkt

Nadziewarka do kiełbas Handtmann VF 300B

Handtmann VF 300B to profesjonalna nadziewarka próżniowa o bardzo dużej wydajności, dzięki czemu polecana jest do użytku zarówno w mniejszych zakładach, jak i większych fabrykach mięsnych, w których kluczowe jest wysokie tempo pracy. Urządzenie o mocy 9,5 kW i wydajności 10000 kg/h sprawi, że niezależnie od ilości obrabianego mięsa ciągłość produkcji będzie zachowana każdego dnia.

Nadziewarka do kiełbas Handtmann VF 300
Zapytaj o produkt

Nadziewarka do kiełbas Handtmann VF 300

Nadziewarka próżniowa Handtmann model VF 300 to sterowane komputerowo urządzenie przeznaczone do obróbki mechanicznej mięsa różnego rodzaju. Kompaktowe wymiary (210 cm x 180 cm x 140 cm) i wysoka moc (9,5 kW) sprawiają, że nadziewarka z powodzeniem odnajdzie się zarówno w mniejszych zakładach przetwórstwa mięsnego, którym zależy na zachowaniu przestrzeni, jak i w większych fabrykach, w których liczy się maksymalna wydajność pracy.

Vemag LPG 208
Zapytaj o produkt

Urządzenie do automatycznego odkręcania i porcjowania na długość LPG208 Servo

Urządzenie Vemag LPG208 stosowane jest do odkręcania kiełbas i parówek we wszystkich rodzajach osłonek i jelitach naturalnych. Zintegrowany zasobnik osłonek redukuje czas ich zmiany oraz wpływa na podwyższenie wydajności do 2.200 parówek na minutę.

Vacuum filler Handtmann VF 50
Zapytaj o produkt

Nadziewarka próżniowa Handtmann VF 50

Nadziewarka próżniowa Handtmann VF50 to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla dużej fabryki mięsnej, jak i dla drobnego wytwórcy naturalnych wędlin. Technologiczne innowacje wprowadzone do urządzenia znacznie ułatwiają produkcję kiełbasy.

Marel Townsend 2600
Zapytaj o produkt

Peeler do parówek Marel Townsend 2600

Peeler Marel Townsend 2600 służy do usuwania osłonek bez uszkadzania parówek, doskonale sprawdzi się w małych i średnich zakładach przetwórstwa mięsnego. Urządzenie sprawdzi się  jako nadziewarka zarówno do standardowych parówek jak i koktajlowych. Wymiary produktu: od 13 mm do 36 mm średnicy , długość od: 38mm 500 – 700kPa (75- 100psi) Ciśnienie: 500–700 kPa (75–100 psi)  

nadziewarka dadaux phx 40
Zapytaj o produkt

Nadziewarka Dadaux PHX 40

Całość wykonana z INOX 18-10 łącznie z pokrywą, tłokiem i pozostałymi elementami Obieg hydrauliczny zamknięty Automatyczna dekompresja Na kółkach W zestawie 3 lejki o średnicy 14 – 20 – 30 Popychacz kolanowy składany Łatwa do mycia Szczelna skrzynka elektryczna Zgodna z normami C.E.

Handtmann VF 620
Zapytaj o produkt

Handtmann VF 620 z HV 210 i HV 60/7

Nadziewarka prózniowa Handtmann VF 620 z okręcarką oraz podtrzymywarkami (HV 210 i HV 60/7). Urządzenie wyprodukowane w 2002 roku. Maszyna wyposażona jest w ramie załadunkowe na wózki (cymbry) 200 litrowe. Najnowocześniejsza technologia sterowania, zaprogramowana wewnętrznie, a także ergonomiczna pozycja robocza i intuicyjna obsługa w 28 językach. Ten system sterowania w nadziewarkach próżniowych Handtmann doskonale kontroluje, monitoruje i łączy proces produkcyjny.  

Zapytaj o produkt

Nadziewarka Vemag Robot HP7C

Nadziewarka próżniowa Vemag ROBOT HP7C została zaprojektowana i zbudowana do napełniania i porcjowania kiełbas w osłonkach naturalnych, kolagenowych i celulozowych. Nadziewarka może być również używana do rozdrabniania i oddzielania mięsa w celu dalszego przetworzenia.

Zapytaj o produkt

Nadziewarka Vemag Robot 500

Urządzenie może pracować zarówno z produktami mięsnymi jak i ciastem piekarniczym.

Zapytaj o produkt

Nadziewarka Vemag Robot 2000 DC

Nadziewarka próżniowa – do czego służy?

Nadziewarka do mięsa próżniowa jest sprzętem ułatwiającym produkcję wędlin o wyjątkowej konsystencji, a także smaku. To nowoczesne urządzenie służy do precyzyjnego i sprawnego dozowania farszu wewnątrz osłonek. Gastronomiczna nadziewarka do mięsa to rozwiązanie, które znacząco przyspiesza proces produkcji kiełbas zarówno na tę mniejszą, jak i większą skalę, nie rezygnując przy tym z pożądanej jakości wyrobów.

Nadziewarka do mięsa – tylko od cenionych producentów

Staramy się dostarczać Państwu jedynie najwyższej jakości rozwiązania. Dlatego też każda nasza używana nadziewarka do kiełbas jest sprzętem z górnej półki pochodzącym od cenionych na rynku gastronomicznym firm. Proponujemy wysokiej klasy nadziewarki próżniowe znanych producentów takich jak Handtmann, Dadaux czy Vemag. To nowoczesne urządzenia do profesjonalnego nadziewania produktów mięsnych, ciasta piekarniczego i innych produktów spożywczych, pozwalające uzyskać najwyższej jakości końcowy produkt.

Nadziewarki do wędlin – trwałe i wydajne

Nasza szeroka gama nadziewarek próżniowych to urządzenia zapewniające wysoką wydajność pracy i bardzo szybkie porcjowanie, dzięki czemu proces nadziewania jest zawsze optymalny. Oferowane przez nas nadziewarki próżniowe są w stanie sprostać procesowi nadziewania nawet bardzo skomplikowanych produktów (również o wydłużonej trwałości). Każda dostępna na stronie ERY Food Machinery nadziewarka do kiełbas hydrauliczna (dzięki swojemu wydajnemu napędowi) jest urządzeniem, które może często pracować zarówno w sposób ciągły, jak i wykonywać proces nadziewania partiami.

Proponujemy modele intuicyjne w obsłudze, niezawodne i charakteryzujące się wysoką precyzją wykonania. Nadziewarki próżniowe z naszej oferty konstruowane są najczęściej ze stali szlachetnej, posiadają wiele gładkich powierzchni, które ułatwiają czyszczenie maszyny.

Nadziewarka do wędlin dla każdego

Nadziewarka do wędlin to sprzęt, z którego z powodzeniem skorzystać mogą mniejsze oraz większe zakłady mięsne i lokale gastronomiczne. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno duże, jak i kompaktowe modele nadziewarek próżniowych. Wiele z nich zostało wyposażonych w nowoczesną technologię, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze nadziewarki próżniowe doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku średniej, jak i bardzo dużej produkcji, zawsze zapewniając maksymalną delikatność i precyzję nadziewania.

Nadziewarka do kiełbas używana – wciąż w świetnej kondycji

Używana nadziewarka do kiełbas z naszej oferty to sprzęt, który przez cały czas jest w doskonałej kondycji. Wszystko to za sprawą przeprowadzanych przez nas cyklicznych przeglądów oraz napraw. Dzięki stałej konserwacji zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie nasze nadziewarki do wędlin będą gotowe do pracy zaraz po zamontowaniu. Na życzenie klienta wykonujemy także kompleksowe serwisowanie zakupionego u nas sprzętu.