Mieszałki spożywcze

Mieszałka do mięsa próżniowa to profesjonalny sprzęt gastronomiczny, który przeznaczony jest do mieszania farszów mięsnych. Urządzenie to wykorzystywane jest głównie w masarniach, a także lokalach gastronomicznych, w których produkuje się różnego rodzaju wędliny czy konserwy. Na stronie ERY Food Machinery znajdą Państwo mieszarki do mięsa cechujące się nadzwyczajną wydajnością i niezawodnością. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Nadraowskii MG 900/160
Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Nadratowski MG-900/160

Wilko-mieszałka Nadratowski MG-900/160 przeznaczony jest do mieszania i rozdrabniania surowca do przetworów mięsnych, warzywnych, owocowych, do mieszania sosów itp.

Mieszałka do farszu 300 litrów
Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa do farszu z uchylną misą

Mieszałka łopatkowa firmy ASGO o pojemności 300 litrów do mieszania mięs, farszu, surówek oraz warzyw. Urządzenie wyposażone w uchylną misę oraz dwa mieszadła łopatkowe typu „T”. Sterowanie urządzenia odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu operatorskiego.

mieszałka próżniowa łopatkowa
Zapytaj o produkt

Łopatkowa mieszałka próżniowa 700 litrów

Mieszałka próżniowa łopatkowa Velati przeznaczona jest do mieszania farszów mięsnych przy produkcji wędlin, garmażerki, konserw, warzyw, owoców, sosów itp.

Zapytaj o produkt

Mieszałka przechyłowa 450 litrów typu „Z” próżniowa

Mieszałka typu „Z” przeznaczona jest do bardzo intensywnego mieszania wysoko rozdrobnionych gęstych i ciężkich farszów mięsnych np. przy produkcji kebabu jak i również mas piekarniczych i cukierniczych.

mieszałka z załadunkiem
Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa z głowicą mielącą

Wilko-mieszałka łopatkowa przeznaczona do mielenia i mieszania wyrobów mięsnych. Duża średnica gardzieli (180 mm) zapewnia wydajną pracę z produktem początkowym. Urządzenie w całości wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu odporne jest na działanie czynników zewnętrznych. Mocne i trwałe komponenty zapewniają wydajność przez cały czas pracy, a także wydłużają żywotność urządzenia.

Mieszalka typu Z 300 litrow
Zapytaj o produkt

Mieszałka typu Z - ASGO MAZ300

Mieszalnik łopatkowy ASGO to wydajna, wytrzymała i niezawodna maszyna używana przy produkcji niemal każdego rodzaju artykułów spożywczych – kiełbasy, szynek formowanych, pasztetów, burgerów, mięsa mielonego, klopsików, krokietów, kebaba, ciast, ryb, serów, sosów itp. Mieszałka typu Z firmy ASGO spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Velati 1000 litrów

Zróżnicowane urządzenie wilko-mieszałka Velati powstało z myślą o produkcji gotowych wyrobów wędliniarskich. Technologia i dobór ostrzy umożliwia szybkie i efektowne rozdrobnienie i zmieszanie mięsa, które przygotowane jest do dalszej obróbki. Urządzenie w znaczącym stopniu wpływa na przyspieszenie procesu produkcji w zakładach wędliniarskich i przetwórstwa mięsnego. 

Vacuum mixer Ekomex
Zapytaj o produkt

Mieszałka próżniowa Ekomex ML 1000 V

Mieszałka łopatkowa Ekomex w doskonałym stanie. Urządzenie wyprodukowane w 2015 roku. Od tego czasu było używane sporadycznie. Mieszałka próżniowa dedykowana dla średniego i dużego przemysłu, idealnie sprawdzi się do mieszania powszechnie produkowanych farszów spożywczych, zwłaszcza mięsnych z zakresu: pet food, wyrobów parówkowych, szynkowych, drobno i grubo rozdrobnionych. Uniwersalna konstrukcja i duży zakres parametrów powodują, że maszyna idealne nadaje się do produkcji wyrobów wysokowydajnych oraz tradycyjnych, mało uwodnionych, jak również do standaryzacji, uśredniania, peklowania mięs przy produkcji kiełbas, wędlin, wyrobów garmażeryjnych, konserw, pasztetów, dań gotowych, sałatek, kasz, mrożonek. Płynna regulacja obrotów mieszadeł oraz próżnia umożliwiają również masowanie mięs drobnych. Zamykanie pokrywy mieszalnika:…

Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa Nowicki

Mieszałka łopatkowa Nowicki o pojemności 400 litrów. Maszyna ma pojemność 400 litrów oraz wyposażona jest w jednowałowe mieszadło łopatkowe. Urządzenie jest mieszałką otwartą o mocy 2,2kW. Wyrzut produktu następuje poprzez hydrauliczny przechył dzieży mieszałki. Wysokość: 1300mm Szerokość: 800mm Długość: 2150mm

Zapytaj o produkt

Mieszałka do farszu 100l

Mieszałka łopatkowa Talsa AM-100 to uniwersalny mikser, który znajdzie szerokie zastosowanie na zakładzie produkcyjnym. Został on zaprojektowany w szczególności do mieszania farszu. Mieszałka posiada dwuramienny system łopatkowy zapewniający lepsze mieszanie i skrócony czas mieszania, podczas gdy jedno ramię łopatki miesza produkt od dołu do góry miski, drugie ramię łopatki jednocześnie porusza od góry do dołu, podwójne działanie skraca czas mieszania o połowę.

Zapytaj o produkt

Mieszałka do farszu/ciasta

Mieszałka firmy Dadaux model PMX60 jest niezawodnym urządzeniem przeznaczonym do mieszania farszu w przemyśle mięsnym. Dadaux to mieszałka do farszu / mięsa, która dzięki odpowiedniej konstrukcji mieszadeł i właściwie dobranym obrotom pozwala na równomierne połączenie ze sobą wszystkich składników farszu i stworzenie idealnej masy. Urządzenie doskonale miesza zarówno przy pełnym, jak i częściowym załadunku. Oprócz farszu mięsnego nadaje się do mieszana warzyw i surówek, serów, sosów i innych produktów spożywczych.

Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa 1600l

Mieszałka Karl Schnell 1600 to model otwartej mieszałki łopatkowej o wydajności 1300 kg/h. Urządzenie zbudowane jest z najwyższej jakości komponentów wykonanych ze stali nierdzewnej. System mieszania jest oparty o podwójne mieszadła łopatkowe co gwarantuje wysoką dokładność.

Mieszałka do mięsa – oferta ERY Food Machinery

Mieszałka do mięsa (maszyna do mieszania mięsa) to urządzenie, które musi być przede wszystkim sprawne i wydajne przez wiele godzin. Odpowiednie działanie maszyny ma bowiem duże znaczenie w kontekście zachowania ciągłości produkcji. Dlatego też na stronie ERY Food Machinery zaopatrujemy się jedynie w najwyższej klasy mieszalniki do mięsa pochodzące od renomowanych firm takich jak Velati, ASGO czy Nowicki. Współpraca z cenionymi producentami pozwoliła nam wzbogacić asortyment o nowoczesne sprzęty, które zapewniają bezpieczną i efektywną pracę w każdym zakładzie mięsnym i nie tylko.

Mieszarka do mięsa elektryczna – wysoka jakość produkcji

Każdy oferowany przez ERY Food Machinery mieszalnik do mięsa jest sprzętem najwyższej jakości. Producenci, u których zaopatrujemy się w sprzęty, postawili na wykonanie urządzeń z mocnych materiałów, które są odporne na zużycie, a także uszkodzenia różnego rodzaju. Nasze mieszałki spożywcze to konstrukcje trwałe, często wykonane ze stali nierdzewnej lub z innych materiałów posiadających atest do kontaktu z produktami spożywczymi. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że mieszalnik do mięsa z naszej oferty posłuży w codziennej pracy na wiele długich lat i w żaden sposób nie wpłynie na smak, a także inne właściwości produkowanych wyrobów.

Mieszarka do farszu – stworzona do łatwiejszej i szybszej pracy

Profesjonalne masarnie, zakłady przetwórstwa mięsnego czy inne punkty gastronomiczne to miejsca, w których czas często odgrywa kluczową rolę. Dlatego też mieszarka do farszu powinna znaleźć się tam, gdzie codziennie produkowane są ogromne ilości mięsa oraz innych produktów. Dzięki niej mieszanie farszu, sosu czy innego płynnego wyrobu staje się zdecydowanie prostsze i szybsze.  Dzięki automatyzacji niewymagane jest wkładanie wysiłku w pracę, a samo mieszanie odbywa się zdecydowanie krócej, niż w przypadku użycia ręcznych akcesoriów. W ofercie ERY Food Machinery proponujemy mieszałki próżniowe zasilane nowoczesnymi silnikami elektrycznymi i posiadające m.in. ergonomicznie wyprofilowane zbiorniki, które ułatwiają wyładunek farszu. Komponenty te są również bardzo łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu pielęgnacja urządzeń nie sprawia większych problemów.

Mieszadło do mięsa – sprzęt do masarni i nie tylko

W naszej ofercie znajdują się niezawodne mieszałki do mięsa używane, które świetnie sprawdzą się do dokładnego i szybkiego mieszania różnego rodzaju mięs i farszu do produkcji wędlin, wyrobów garmażeryjnych, konserw itp. Proponujemy szeroką gamę modeli mieszałek spożywczych, które mogą być używane w zakładach przetwórstwa mięsnego, restauracjach, firmach cateringowych i w szeroko pojętym przemyśle mięsnym. To urządzenia wysokiej klasy, spełniające wszystkie normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Mieszałka do ciasta, warzyw i innych produktów – nie tylko do mieszania

Na naszej stronie znajdą Państwo Nasze mieszałki otwarte spożywcze o szerokim zastosowaniu. Urządzenia te można z powodzeniem wykorzystać nie tylko do farszu, ale również do mieszania ciast, sosów, warzyw, surówek, serów i wielu innych produktów spożywczych. Uniwersalne konstrukcje, duża moc i zakres parametrów sprawiają, że niektóre modele mieszałek do kiełbas posłużą nie tylko do produkcji wyrobów, ale również do standaryzacji, peklowania czy uśredniania mięs, wędlin, sałatek, mrożonek i innych produktów.

Mieszarka do mięsa używana – urządzenie w idealnym stanie

Mieszarka do mięsa używana z naszej oferty to sprzęt, który w żaden sposób nie ustępuje niczym nowym modelom. Wszystko to dzięki stałej konserwacji, które cyklicznie przeprowadzamy. Mieszałki spożywcze w naszej ofercie są w pełni sprawne, zostały poddane kompleksowym przeglądom. Na życzenie klienta możemy zamontować urządzenie we wskazanym miejscu i objąć ją opieką serwisową.

Mieszałka do kiełbas – jaki model wybrać?

Zastanawiają się Państwo, jaka mieszałka łopatkowa spożywcza będzie odpowiednia? Jeżeli tak, to koniecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni konsultanci doradzą wybór najlepszego modelu. Na pewno znajdziemy urządzenie idealne do Państwa potrzeb dzięki szerokiej gamie mieszałek spożywczych. Każdy model to maszyna łatwa w obsłudze i sprawdzona w działaniu.