W naszej ofercie znajdują się także niezawodne mieszałki spożywcze renomowanych producentów. To urządzenia idealne do dokładnego i szybkiego mieszania różnego rodzaju mięs i farszu do produkcji wędlin, wyrobów garmażeryjnych, konserw itp. Nasze mieszałki spożywcze można z powodzeniem wykorzystać również do mieszania sosów, warzyw, surówek, serów i wielu innych produktów spożywczych.

Proponujemy szeroką gamę modeli mieszałek spożywczych, które mogą być używane w zakładach przetwórstwa mięsnego, restauracjach, firmach cateringowych i w szeroko pojętym przemyśle mięsnym. To urządzenia wysokiej klasy, spełniające wszystkie normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Nasze mieszałki spożywcze to konstrukcje trwałe, często wykonane ze stali nierdzewnej lub z innych materiałów posiadających atest do kontaktu z produktami spożywczymi. Proponujemy mieszałki zasilane nowoczesnymi silnikami elektrycznymi, posiadające ergonomicznie wyprofilowane misy, które ułatwiają wyładunek farszu i są łatwe w czyszczeniu.

Nie wiesz, jaka mieszałka spożywcza będzie dla Ciebie odpowiednia? Wystarczy się z nami skontaktować, a nasi doświadczeni konsultanci doradzą wybór najlepszego modelu. Na pewno znajdziemy urządzenie idealne do Twoich potrzeb dzięki szerokiej gamie mieszałek spożywczych. Każdy model to maszyna łatwa w obsłudze i sprawdzona w działaniu.

Mieszałki spożywcze w naszej ofercie są w pełni sprawne, zostały poddane kompleksowym przeglądom. Na życzenie klienta możemy zamontować urządzenie we wskazanym miejscu i objąć ją opieką serwisową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś! 

Vacuum mixer Ekomex

Mieszałka próżniowa Ekomex ML 1000 V

Mieszałka łopatkowa Ekomex w doskonałym stanie. Urządzenie wyprodukowane w 2015 roku. Od tego czasu było używane sporadycznie. Mieszałka próżniowa dedykowana dla średniego i dużego przemysłu, idealnie sprawdzi się do mieszania powszechnie produkowanych farszów spożywczych, zwłaszcza mięsnych z zakresu: pet food, wyrobów parówkowych, szynkowych, drobno i grubo rozdrobnionych. Uniwersalna konstrukcja i duży zakres parametrów powodują, że…

Mieszałka łopatkowa Nowicki

Mieszałka łopatkowa Nowicki o pojemności 400 litrów. Maszyna ma pojemność 400 litrów oraz wyposażona jest w jednowałowe mieszadło łopatkowe. Urządzenie jest mieszałką otwartą o mocy 2,2kW. Wyrzut produktu następuje poprzez hydrauliczny przechył dzieży mieszałki. Wysokość: 1300mm Szerokość: 800mm Długość: 2150mm

Mieszałka do farszu 100l

Mieszałka łopatkowa Talsa AM-100 to uniwersalny mikser, który znajdzie szerokie zastosowanie na zakładzie produkcyjnym. Został on zaprojektowany w szczególności do mieszania farszu. Mieszałka posiada dwuramienny system łopatkowy zapewniający lepsze mieszanie i skrócony czas mieszania, podczas gdy jedno ramię łopatki miesza produkt od dołu do góry miski, drugie ramię łopatki jednocześnie porusza od góry do dołu,…

Mieszałka do farszu/ciasta

Mieszałka firmy Dadaux model PMX60 jest niezawodnym urządzeniem przeznaczonym do mieszania farszu w przemyśle mięsnym. Dadaux to mieszałka do farszu / mięsa, która dzięki odpowiedniej konstrukcji mieszadeł i właściwie dobranym obrotom pozwala na równomierne połączenie ze sobą wszystkich składników farszu i stworzenie idealnej masy. Urządzenie doskonale miesza zarówno przy pełnym, jak i częściowym załadunku. Oprócz farszu…

Mieszałka łopatkowa 1600l

Mieszałka Karl Schnell 1600 to model otwartej mieszałki łopatkowej o wydajności 1300 kg/h. Urządzenie zbudowane jest z najwyższej jakości komponentów wykonanych ze stali nierdzewnej. System mieszania jest oparty o podwójne mieszadła łopatkowe co gwarantuje wysoką dokładność.