Mieszałki spożywcze

W naszej ofercie znajdują się także niezawodne mieszałki spożywcze renomowanych producentów. To urządzenia idealne do dokładnego i szybkiego mieszania różnego rodzaju mięs i farszu do produkcji wędlin, wyrobów garmażeryjnych, konserw itp. Nasze mieszałki spożywcze można z powodzeniem wykorzystać również do mieszania sosów, warzyw, surówek, serów i wielu innych produktów spożywczych.

Proponujemy szeroką gamę modeli mieszałek spożywczych, które mogą być używane w zakładach przetwórstwa mięsnego, restauracjach, firmach cateringowych i w szeroko pojętym przemyśle mięsnym. To urządzenia wysokiej klasy, spełniające wszystkie normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Nasze mieszałki spożywcze to konstrukcje trwałe, często wykonane ze stali nierdzewnej lub z innych materiałów posiadających atest do kontaktu z produktami spożywczymi. Proponujemy mieszałki zasilane nowoczesnymi silnikami elektrycznymi, posiadające ergonomicznie wyprofilowane misy, które ułatwiają wyładunek farszu i są łatwe w czyszczeniu.

Nie wiesz, jaka mieszałka spożywcza będzie dla Ciebie odpowiednia? Wystarczy się z nami skontaktować, a nasi doświadczeni konsultanci doradzą wybór najlepszego modelu. Na pewno znajdziemy urządzenie idealne do Twoich potrzeb dzięki szerokiej gamie mieszałek spożywczych. Każdy model to maszyna łatwa w obsłudze i sprawdzona w działaniu.

Mieszałki spożywcze w naszej ofercie są w pełni sprawne, zostały poddane kompleksowym przeglądom. Na życzenie klienta możemy zamontować urządzenie we wskazanym miejscu i objąć ją opieką serwisową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś! 

Mieszalka typu Z 300 litrow
Zapytaj o produkt

Mieszałka typu Z - ASGO MAZ300

Mieszalnik łopatkowy ASGO to wydajna, wytrzymała i niezawodna maszyna używana przy produkcji niemal każdego rodzaju artykułów spożywczych – kiełbasy, szynek formowanych, pasztetów, burgerów, mięsa mielonego, klopsików, krokietów, kebaba, ciast, ryb, serów, sosów itp. Mieszałka typu Z firmy ASGO spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

Zapytaj o produkt

Wilko-mieszałka Velati 1000 litrów

Zróżnicowane urządzenie wilko-mieszałka Velati powstało z myślą o produkcji gotowych wyrobów wędliniarskich. Technologia i dobór ostrzy umożliwia szybkie i efektowne rozdrobnienie i zmieszanie mięsa, które przygotowane jest do dalszej obróbki. Urządzenie w znaczącym stopniu wpływa na przyspieszenie procesu produkcji w zakładach wędliniarskich i przetwórstwa mięsnego. 

Vacuum mixer Ekomex
Zapytaj o produkt

Mieszałka próżniowa Ekomex ML 1000 V

Mieszałka łopatkowa Ekomex w doskonałym stanie. Urządzenie wyprodukowane w 2015 roku. Od tego czasu było używane sporadycznie. Mieszałka próżniowa dedykowana dla średniego i dużego przemysłu, idealnie sprawdzi się do mieszania powszechnie produkowanych farszów spożywczych, zwłaszcza mięsnych z zakresu: pet food, wyrobów parówkowych, szynkowych, drobno i grubo rozdrobnionych. Uniwersalna konstrukcja i duży zakres parametrów powodują, że maszyna idealne nadaje się do produkcji wyrobów wysokowydajnych oraz tradycyjnych, mało uwodnionych, jak również do standaryzacji, uśredniania, peklowania mięs przy produkcji kiełbas, wędlin, wyrobów garmażeryjnych, konserw, pasztetów, dań gotowych, sałatek, kasz, mrożonek. Płynna regulacja obrotów mieszadeł oraz próżnia umożliwiają również masowanie mięs drobnych. Zamykanie pokrywy mieszalnika:…

Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa Nowicki

Mieszałka łopatkowa Nowicki o pojemności 400 litrów. Maszyna ma pojemność 400 litrów oraz wyposażona jest w jednowałowe mieszadło łopatkowe. Urządzenie jest mieszałką otwartą o mocy 2,2kW. Wyrzut produktu następuje poprzez hydrauliczny przechył dzieży mieszałki. Wysokość: 1300mm Szerokość: 800mm Długość: 2150mm

Zapytaj o produkt

Mieszałka do farszu 100l

Mieszałka łopatkowa Talsa AM-100 to uniwersalny mikser, który znajdzie szerokie zastosowanie na zakładzie produkcyjnym. Został on zaprojektowany w szczególności do mieszania farszu. Mieszałka posiada dwuramienny system łopatkowy zapewniający lepsze mieszanie i skrócony czas mieszania, podczas gdy jedno ramię łopatki miesza produkt od dołu do góry miski, drugie ramię łopatki jednocześnie porusza od góry do dołu, podwójne działanie skraca czas mieszania o połowę.

Zapytaj o produkt

Mieszałka do farszu/ciasta

Mieszałka firmy Dadaux model PMX60 jest niezawodnym urządzeniem przeznaczonym do mieszania farszu w przemyśle mięsnym. Dadaux to mieszałka do farszu / mięsa, która dzięki odpowiedniej konstrukcji mieszadeł i właściwie dobranym obrotom pozwala na równomierne połączenie ze sobą wszystkich składników farszu i stworzenie idealnej masy. Urządzenie doskonale miesza zarówno przy pełnym, jak i częściowym załadunku. Oprócz farszu mięsnego nadaje się do mieszana warzyw i surówek, serów, sosów i innych produktów spożywczych.

Zapytaj o produkt

Mieszałka łopatkowa 1600l

Mieszałka Karl Schnell 1600 to model otwartej mieszałki łopatkowej o wydajności 1300 kg/h. Urządzenie zbudowane jest z najwyższej jakości komponentów wykonanych ze stali nierdzewnej. System mieszania jest oparty o podwójne mieszadła łopatkowe co gwarantuje wysoką dokładność.