Masownice próżniowe

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne masownice próżniowe, które przeznaczone są do masowania różnego rodzaju mięsa (także z kością), tuszek, wędzonek i elementów drobiowych przy produkcji wysokogatunkowych wyrobów wędliniarskich. Tego rodzaju urządzenia pozwalają skutecznie i szybko uplastycznić każde mięso, nie niszcząc jego struktury. Nowoczesna masownica umożliwia wykorzystanie próżni pulsującej w czasie masowania mięsa, co zapewnia mu świeżość i pozwala skutecznie wchłonąć mieszankę peklującą. Wysokiej klasy masownice próżniowe poprawiają parametry jakościowe mięsa, zwiększają jego soczystość i kruchość.

Nasze masownice próżniowe to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w małych i dużych zakładach masarskich, restauracjach, firmach cateringowych, a nawet w specjalistycznych laboratoriach.

Proponujemy masownice próżniowe o zróżnicowanych pojemnościach bębna, ergonomiczne, trwałe i niezawodne. To urządzenia solidne, precyzyjne (często sterowane za pomocą mikroprocesora), nierzadko o kompaktowej konstrukcji. Nasze masownice próżniowe charakteryzują się prostą obsługą, możliwością pracy w różnych wariantach (np. tryb intensywny, długotrwały itd.), są efektywne, bardzo wydajne i łatwe w czyszczeniu. Oferowane przez nas modele pozwalają na płynną regulację wielu parametrów masowania i nierzadko posiadają wielostopniowe systemy zabezpieczenia. To urządzenia odporne na różne substancje chemiczne, pozwalające zaoszczędzić czas i energię podczas procesu produkcyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty masownic próżniowych i do składania zamówień!

masownica próżniowa Nowicki 2000
Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa Nowicki 2000 litrów

Masownica próżniowa Nowicki MA-5-2000-PS o pojemności 2000 litrów. Urządzenie sprawdzi się idealnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego do masownica i uelastyczniania mięs. Masownica wyposażona jest programowalne sterowanie (do 50 programów), płynną regulację obrotów oraz zmienny kierunek obrotów bębna. Model: MA – 5- 2000 PS Moc: 4,1 KW Waga: 1190 kg Pojemność: 2000 litrów Wsad: 1200 kg Obroty bębna: 0 – 9 / minutę Długość: 2860 cm Szerokość: 1335 cm Wysokość: 1670 cm Urządzenie jest po kompletnym remoncie, gotowe do pracy.

Masownica Lutetia 3000 litrów
Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa Lutetia 3000 litrów

Odnowiona masownica próżniowa firmy Lutetia o pojemności 3000 litrów. Bęben masownicy wyposażony jest w klapę higieniczną, która umożliwia łatwe czyszczenie urządzenia. Dodatkowo zbiornik został zaprojektowany w taki sposób aby wyeliminować martwe strefy. Układ napędowy masownicy został zaprojektowany tak aby był niezawodny i wymagał niewielkiej konserwacji. Główne zastosowania masownicy: Solenie: produkowane mięso, boczek, filety drobiowe, bloki mięsa, kalmary … Marynowanie: mięso, drób, ryby… Konstrukcja łopatek w bębnie: zaprojektowana w taki sposób, aby uzyskać najlepsze wyniki pod względem jednorodności, bez względu na rodzaj produktu i zastosowania. Pojemność: 3000 litrów Zasilanie: 400 V 50 Hz 3N Waga: 1600 kg Wymiary: 3490 x 1820 x…

Masownica z chlodzeniem 1100 litrów Nowicki
Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa z chłodzeniem

Masownica Nowicki MA-1-1100 PS przeznaczona jest do uplastyczniania w próżni mięśni, elementów mięsnych, mięs drobnych oraz tuszek i elementów drobiowych. Zapewnia uzyskanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów wędliniarskich. Sterowanie masownicą odbywa się za pomocą mikroprocesora Mikster MCM-021M, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i intuicyjny. Bęben o pojemności 1100 litrów wyposażony jest w system helikoidalny oraz w płaszcz chłodzący. Urządzenie ma możliwość regulacji obrotu i wydajność produkcyjną 600 kg. Całość napędza silnik o mocy 3.3 kW. Łączna waga maszyny wynosi około 1050 kg. Urządzenie przeszło kapitalny remont.  

Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa 250l Inject Star

Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa 180l Inject Star

Maswonica próżniowa Inject Star o pojemności 180 litrów.

Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa 6000l Nowicki

Masownica próżniowa Metalbud Nowicki o pojemności 6000 litrów zapewnia najwyższą jakość masowanych produktów mięsnych. Sterowana jest za pomocą mikroprocesora, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i intuicyjny. Urządzenie posiada możliwóść płynnej regulacji obrotów oraz wydajność produkcyjną 4000 kg. Całość napędza silnik o mocy 6.9 kW.

Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa 150l Vakona

Masownica do mięsa Vakona VM150 jest urządzeniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Vakona VM150 mieści 110 kg mięsa. Wyposażona w dwa mieszadła widoczne na zdjęciach. Wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie w stanie idealnym, gotowe do pracy.

Zapytaj o produkt

Masownica próżniowa 2000l Nowicki

Masownica próżniowa Nowicki MA-2000 zapewnia najwyższą jakość masowanych produktów mięsnych. Sterowana jest za pomocą mikroprocesora, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i intuicyjny. Urządzenie ma możliwość regulacji obrotu i wydajność produkcyjną 1000 kg. Całość napędza silnik o mocy 3.7 kW.