W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne masownice próżniowe, które przeznaczone są do masowania różnego rodzaju mięsa (także z kością), tuszek, wędzonek i elementów drobiowych przy produkcji wysokogatunkowych wyrobów wędliniarskich. Tego rodzaju urządzenia pozwalają skutecznie i szybko uplastycznić każde mięso, nie niszcząc jego struktury. Nowoczesna masownica umożliwia wykorzystanie próżni pulsującej w czasie masowania mięsa, co zapewnia mu świeżość i pozwala skutecznie wchłonąć mieszankę peklującą. Wysokiej klasy masownice próżniowe poprawiają parametry jakościowe mięsa, zwiększają jego soczystość i kruchość.

Nasze masownice próżniowe to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w małych i dużych zakładach masarskich, restauracjach, firmach cateringowych, a nawet w specjalistycznych laboratoriach.

Proponujemy masownice próżniowe o zróżnicowanych pojemnościach bębna, ergonomiczne, trwałe i niezawodne. To urządzenia solidne, precyzyjne (często sterowane za pomocą mikroprocesora), nierzadko o kompaktowej konstrukcji. Nasze masownice próżniowe charakteryzują się prostą obsługą, możliwością pracy w różnych wariantach (np. tryb intensywny, długotrwały itd.), są efektywne, bardzo wydajne i łatwe w czyszczeniu. Oferowane przez nas modele pozwalają na płynną regulację wielu parametrów masowania i nierzadko posiadają wielostopniowe systemy zabezpieczenia. To urządzenia odporne na różne substancje chemiczne, pozwalające zaoszczędzić czas i energię podczas procesu produkcyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty masownic próżniowych i do składania zamówień!

Masownica z chlodzeniem 1100 litrów Nowicki

Masownica próżniowa z chłodzeniem

Masownica Nowicki MA-1-1100 PS przeznaczona jest do uplastyczniania w próżni mięśni, elementów mięsnych, mięs drobnych oraz tuszek i elementów drobiowych. Zapewnia uzyskanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów wędliniarskich. Sterowanie masownicą odbywa się za pomocą mikroprocesora Mikster MCM-021M, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i […]

Masownica próżniowa 250l Inject Star

Masownica próżniowa 180l Inject Star

Maswonica próżniowa Inject Star o pojemności 180 litrów.

Masownica próżniowa 6000l Nowicki

Masownica próżniowa Metalbud Nowicki o pojemności 6000 litrów zapewnia najwyższą jakość masowanych produktów mięsnych. Sterowana jest za pomocą mikroprocesora, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i intuicyjny. Urządzenie posiada możliwóść płynnej regulacji obrotów oraz wydajność produkcyjną 4000 kg. Całość napędza silnik o mocy 6.9 […]

Masownica próżniowa 150l Vakona

Masownica do mięsa Vakona VM150 jest urządzeniem wykonanym ze stali nierdzewnej. Vakona VM150 mieści 110 kg mięsa. Wyposażona w dwa mieszadła widoczne na zdjęciach. Wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie w stanie idealnym, gotowe do pracy.

Masownica próżniowa 2000l Nowicki

Masownica próżniowa Nowicki MA-2000 zapewnia najwyższą jakość masowanych produktów mięsnych. Sterowana jest za pomocą mikroprocesora, który utrzymuje temperaturę i inne parametry masażu na zaprogramowanym poziomie. System sterowania i programowania urządzenia jest bardzo prosty i intuicyjny. Urządzenie ma możliwość regulacji obrotu i wydajność produkcyjną 1000 kg. Całość napędza silnik o mocy 3.7 kW.