Kutry masarskie to maszyny idealne do przygotowania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy. Dzięki nim można skutecznie i dokładnie rozdrobnić produkty mięsne, a niektóre modele pozwalają także przygotować masę na sosy i słodycze. Kutry masarskie to nieocenione wsparcie przy produkcji wysokogatunkowych wędlin i pasztetów.

Proponowane przez nas kutry masarskie to wysokiej klasy maszyny wykonane ze stali nierdzewnej, solidne, niezawodne, skonstruowane z dbałością o każdy detal, a do tego bardzo wydajne i łatwe w obsłudze. To profesjonalne maszyny, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i dużą wygodą użytkowania.

Nasze kutry masarskie to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, zakładów garmażeryjnych, szeroko pojętego przemysłu spożywczego, a nawet dla dużych hoteli oraz ekskluzywnych restauracji.

Proponujemy szeroką gamę kutrów masarskich (np. przelotowe, misowe, próżniowe). Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze kutry masarskie pozwalają na bardzo szybkie rozdrobnienie produktu bez generowania wysokiej temperatury, a do tego są łatwe w czyszczeniu.

Każdy oferowany przez nas kuter masarski to urządzenie sprawne, po kompleksowym przeglądzie. Zakupiony u nas kuter możemy objąć dodatkowo usługą instalacji w zakładzie produkcyjnym i usługą serwisowania. Nasi konsultanci podpowiedzą, który model kutra będzie dla Ciebie najlepszy i pomogą załatwić wszystkie formalności związane z zakupem oraz transportem.

Już dziś skontaktuj się z nami i kup nowoczesny, niezawodny kuter masarski!

Kuter misowy Dadaux 80 litrów
Zapytaj o produkt

Kuter Dadaux Titane 80 litrów

Dadaux Titane 80 jest wykonany w całości ze stali nierdzewnej Aisi 304 i wyłożony wewnątrz stalowymi płytami. Noże są wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 2 – 3 cm, dzięki czemu są niezwykle trwałe i łatwe do czyszczenia. Rama urządzenia jest zbudowana z grubych płyt ze stali nierdzewnej, aby zapewnić wysoką sztywność podczas użytkowania. Prześwit między misą a pokrywą jest ograniczony do minimum, co umożliwia produkcję drobnych produktów w bardzo krótkim czasie przy minimalnej ilości ciepła wytwarzanego podczas cięcia. Zarówno pokrywa jak i rama nie zawierają ostrych kątów, które są trudne do czyszczenia i mogą potencjalnie ukryć stare produkty spożywcze. Sterowanie…

Zapytaj o produkt

Kuter masarski 65 litrów

Misa o pojemności 65 litrów
2 biegi pracy misy
6 noży na głowicy

Zapytaj o produkt

Kuter Laska KU 500 VAC

Kuter Laska to idealna maszyna dzięki, której przygotujesz między innymi: kiełbasa surowa, gotowana kiełbasa, kiełbasa parzona, zupy i sosy oraz słodycze.

Zapytaj o produkt

Kuter Kilia 5000 Express 200l

Kuter masarski firmy Kilia model 5000 Express o pojemności 200 litrów to idealna maszyna dla zakładu spożywczego. Urządzenie wyposażone jest w 8 noży tnących, pompę próżniową o wydajności 160m3/h oraz płynną regulację obrotów misy, jak i noży.