Kutry masarskie

Kutry masarskie to maszyny idealne do przygotowania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy. Dzięki nim można skutecznie i dokładnie rozdrobnić produkty mięsne, a niektóre modele pozwalają także przygotować masę na sosy i słodycze. Kuter masarski to nieocenione wsparcie przy produkcji wysokogatunkowych wędlin i pasztetów. Na stronie ERY Food Machinery znajdą Państwo wielofunkcyjne urządzenia przystosowane do pracy w każdych warunkach – serdecznie zapraszamy.

Stephan MC15
Zapytaj o produkt

Mikrokuter Stephan MC 15

Seria MC obsługuje prawie wszystkie zadania związane z produkcją mas mięsnych do produkcji kiełbas, drobnych pasztetów, puree i podobnych drobnych i gładkich produktów w przemyśle mięsnym i dań gotowych.

Zapytaj o produkt

Kuter misowy Meissner 35 litrów

Używany kuter misowy Meissner o pojemności 35 litrów. Kuter wykonany został całości ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada dwa biegi pracy noży, trzy biegi pracy misy oraz bieg wsteczny do mieszania farszu. Maszyna pracuje tylko na opuszczonej pokrywie. Misa pracuje tylko z włączonymi nożami. Wbudowany termometr cyfrowy.

Kuter misowy Dadaux 80 litrów
Zapytaj o produkt

Kuter Dadaux Titane 80 litrów

Dadaux Titane 80 jest wykonany w całości ze stali nierdzewnej Aisi 304 i wyłożony wewnątrz stalowymi płytami. Noże są wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 2 – 3 cm, dzięki czemu są niezwykle trwałe i łatwe do czyszczenia. Rama urządzenia jest zbudowana z grubych płyt ze stali nierdzewnej, aby zapewnić wysoką sztywność podczas użytkowania. Prześwit między misą a pokrywą jest ograniczony do minimum, co umożliwia produkcję drobnych produktów w bardzo krótkim czasie przy minimalnej ilości ciepła wytwarzanego podczas cięcia. Zarówno pokrywa jak i rama tego kutra masarskiego nie zawierają ostrych kątów, które są trudne do czyszczenia i mogą potencjalnie ukryć stare…

Zapytaj o produkt

Kuter masarski 65 litrów

Misa o pojemności 65 litrów
2 biegi pracy misy
6 noży na głowicy

Zapytaj o produkt

Kuter Laska KU 500 VAC

Kuter Laska to idealna maszyna dzięki, której przygotujesz między innymi: kiełbasa surowa, gotowana kiełbasa, kiełbasa parzona, zupy i sosy oraz słodycze.

Zapytaj o produkt

Kuter Kilia 5000 Express 200l

Kuter masarski firmy Kilia model 5000 Express o pojemności 200 litrów to idealna maszyna dla zakładu spożywczego. Urządzenie wyposażone jest w 8 noży tnących, pompę próżniową o wydajności 160m3/h oraz płynną regulację obrotów misy, jak i noży.

Kuter masarski – oferta ERY Food Machinery

Profesjonalny kuter do mięsa masarski musi gwarantować najwyższą wydajność, dlatego też wszystkie urządzenia, które dostępne są w ofercie ERY Food Machinery, pochodzą od zaufanych i cenionych producentów, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. W asortymencie znajdą Państwo sprzęty takich firm jak m.in. Kilia, Laska, Nowicki, Seydelmann, GEA, Talska, KG Wetter czy Dadaux, które od wielu lat dostarczają na rynek niezawodne sprzęty do przetwórstwa mięsnego.

Kuter gastronomiczny – szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do mięsa

Kuter do rozdrabniania mięsa to urządzenie, które doczekało się wielu odmian. Na stronie ERY Food dostępnych jest kilka rodzajów tych sprzętów, które łatwo dopasują Państwo pod własne wymagania. Proponujemy szeroką gamę kutrów masarskich, wśród których znajdują się takie modele jak m.in.:

W asortymencie znajduje się wiele modeli o różnych pojemnościach mis (m.in. 65 l, 80 l czy nawet 200 l), co pozwoli dobrać urządzenie idealnie pod własne preferencje, a także specyfikę pracy. Na stronie znajdą Państwo również m.in. masarski kuter kuchenny posiadający wodoodporne przyciski o wysokiej widoczności, co przełoży się na bezpieczną i łatwą obsługę w każdych warunkach. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze kutry masarskie pozwalają na bardzo szybkie rozdrobnienie produktu bez generowania wysokiej temperatury, a do tego są łatwe w czyszczeniu.

Kuter do mięsa przemysłowy – nie tylko dla masarni

Maszyna typu kuter w gastronomii często okazuje się niezastąpiona podczas codziennej pracy – mowa tutaj nie tylko o masarniach. Każdy kuter do mięsa, który dostępny jest w ofercie ERY Food Machinery jest wielofunkcyjnych sprzętem przeznaczonym nie tylko do użytku w masarniach. Nasze kutry masarskie to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, zakładów garmażeryjnych, szeroko pojętego przemysłu spożywczego, a nawet dla dużych hoteli oraz ekskluzywnych restauracji.

Kutry do mięsa – solidne i niezawodne sprzęty

Proponowane przez nas kutry masarskie to wysokiej klasy maszyny wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki użytym materiałom sprzęty te są niezwykle solidne i niezawodne. Kutry do mięsa skonstruowane zostały z dbałością o każdy detal, co przekłada się na ich odporność na codzienną eksploatację, a także wydłuża ich żywotność. Kutry do mięsa z oferty ERY Food Machinery to profesjonalne maszyny, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i dużą wygodą użytkowania. Na wydajność i precyzję pracy wpływ mają specjalne konstrukcje, a także twarde i ostre noże zapewniające idealne rozdrobnienie wędlin.

Kutry masarskie używane – stały serwis maszyn gwarancją jakości

Nasze kutry masarskie używane to maszyny, które w żaden sposób nie odstają jakością od nowych urządzeń. W ERY Food Machinery dbamy o każdy sprzęt w taki sposób, aby każdy sprzęt był gotowy do użycia o każdej porze. Każdy oferowany przez nas kuter masarski to urządzenie sprawne po kompleksowym przeglądzie. Zakupiony u nas kuter gastronomiczny możemy objąć dodatkowo usługą instalacji w zakładzie produkcyjnym i usługą serwisowania. Nasi konsultanci podpowiedzą, który model kutra będzie dla Państwa najlepszy i pomogą załatwić wszystkie formalności związane z zakupem oraz transportem.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń dostępnych w ERY Food Machinery.