Kutry masarskie

Kutry masarskie to maszyny idealne do przygotowania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy. Dzięki nim można skutecznie i dokładnie rozdrobnić produkty mięsne, a niektóre modele pozwalają także przygotować masę na sosy i słodycze. Kuter masarski to nieocenione wsparcie przy produkcji wysokogatunkowych wędlin i pasztetów. Na stronie ERY Food Machinery znajdą Państwo wielofunkcyjne urządzenia przystosowane do pracy w każdych warunkach – serdecznie zapraszamy.

Kuter masarski – oferta ERY Food Machinery

Profesjonalny kuter do mięsa masarski musi gwarantować najwyższą wydajność, dlatego też wszystkie urządzenia, które dostępne są w ofercie ERY Food Machinery, pochodzą od zaufanych i cenionych producentów, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. W asortymencie znajdą Państwo sprzęty takich firm jak m.in. Kilia, Laska, Nowicki, Seydelmann, GEA, Talska, KG Wetter czy Dadaux, które od wielu lat dostarczają na rynek niezawodne sprzęty do przetwórstwa mięsnego.

Kuter gastronomiczny – szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do mięsa

Kuter do rozdrabniania mięsa to urządzenie, które doczekało się wielu odmian. Na stronie ERY Food dostępnych jest kilka rodzajów tych sprzętów, które łatwo dopasują Państwo pod własne wymagania. Proponujemy szeroką gamę kutrów masarskich, wśród których znajdują się takie modele jak m.in.:

W asortymencie znajduje się wiele modeli o różnych pojemnościach mis (m.in. 65 l, 80 l czy nawet 200 l), co pozwoli dobrać urządzenie idealnie pod własne preferencje, a także specyfikę pracy. Na stronie znajdą Państwo również m.in. masarski kuter kuchenny posiadający wodoodporne przyciski o wysokiej widoczności, co przełoży się na bezpieczną i łatwą obsługę w każdych warunkach. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze kutry masarskie pozwalają na bardzo szybkie rozdrobnienie produktu bez generowania wysokiej temperatury, a do tego są łatwe w czyszczeniu.

Kuter do mięsa przemysłowy – nie tylko dla masarni

Maszyna typu kuter w gastronomii często okazuje się niezastąpiona podczas codziennej pracy – mowa tutaj nie tylko o masarniach. Każdy kuter do mięsa, który dostępny jest w ofercie ERY Food Machinery jest wielofunkcyjnych sprzętem przeznaczonym nie tylko do użytku w masarniach. Nasze kutry masarskie to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, zakładów garmażeryjnych, szeroko pojętego przemysłu spożywczego, a nawet dla dużych hoteli oraz ekskluzywnych restauracji.

Kutry do mięsa – solidne i niezawodne sprzęty

Proponowane przez nas kutry masarskie to wysokiej klasy maszyny wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki użytym materiałom sprzęty te są niezwykle solidne i niezawodne. Kutry do mięsa skonstruowane zostały z dbałością o każdy detal, co przekłada się na ich odporność na codzienną eksploatację, a także wydłuża ich żywotność. Kutry do mięsa z oferty ERY Food Machinery to profesjonalne maszyny, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i dużą wygodą użytkowania. Na wydajność i precyzję pracy wpływ mają specjalne konstrukcje, a także twarde i ostre noże zapewniające idealne rozdrobnienie wędlin.

Kutry masarskie używane – stały serwis maszyn gwarancją jakości

Nasze kutry masarskie używane to maszyny, które w żaden sposób nie odstają jakością od nowych urządzeń. W ERY Food Machinery dbamy o każdy sprzęt w taki sposób, aby każdy sprzęt był gotowy do użycia o każdej porze. Każdy oferowany przez nas kuter masarski to urządzenie sprawne po kompleksowym przeglądzie. Zakupiony u nas kuter gastronomiczny możemy objąć dodatkowo usługą instalacji w zakładzie produkcyjnym i usługą serwisowania. Nasi konsultanci podpowiedzą, który model kutra będzie dla Państwa najlepszy i pomogą załatwić wszystkie formalności związane z zakupem oraz transportem.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń dostępnych w ERY Food Machinery.