Krajalnice

Krajalnice to maszyny masarskie oraz spożywcze krojące produkty na mniejsze części.

W sposób ciągły i wydajny kroją one mięso, warzywa, owoce lub sery w plastry lub kostki.

Przetwarzają one mięso bez kości, wędliny, boczek, słoninę lub ryby. Mięso kroją (plastrują) na sznycle i kostki.

Krajalnice w naszej ofercie to maszyny sprawne, po kompleksowym przeglądzie przez naszego fachowca. Dodatkowo zapewniamy ich transport, montaż i późniejsze serwisowanie (naprawa maszyn).

Już dziś zapoznaj się i skorzystaj z naszej poniższej oferty na krajalnice! W razie potrzeby służymy telefoniczną lub mailową poradą.

Krajalnica automatyczna Bizerba A510
Zapytaj o produkt

Automatyczna Krajalnica przemysłowa Bizerba A510

Krajalnica Bizerba A510 pracuje w pełni automatycznie i jest wyposażona w wagę. Wkładany produkt jest doprowadzany zgodnie z ustawianymi programami, krojony oraz odkładany w stos lub rozkładany w dachówkę na przenośniku taśmowym z podziałem na porcje.

Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym FAM Yuran

Krajalnica przeznaczona do cięcia różnych produktów owocowych, warzywnych oraz mięsnych, od produktów mrożonych do produktów schłodzonych lub gotowanych na gorąco. Wysoka wydajność w krojeniu produktów takich jak: papryka, szpinak i suszone pomidory.

Urschel OV
Zapytaj o produkt

Plastrownica Urschel OV

Plastrownice, wiórkownice, kostkownice, rozdrabniacze to jedne z maszyn często stosowanych w przetwórstwie spożywczym. Są to urządzenia tnące produkty na plastry, kostkę lub wiórki, mogą także je rozdrabniać. W niektórych gałęziach przemysłu mają zastosowanie także granulatory ( np.: do orzechów). To maszyny niezbędne do obróbki różnych produktów spożywczych, o wysoce zaawansowanej technologii.

Urschel GK
Zapytaj o produkt

Krajalnica Urschel GK

W firmie specjalizującej się w przetwórstwie żywności niezastąpioną pomocą będzie urządzenie umożliwiające efektywne krojenie warzyw i owoców. Proces ten powinien być zoptymalizowany – zarówno szybki, jak i wydajny. W końcu czas to pieniądz, ale jego oszczędność nie powinna wpływać negatywnie na jakość produktu. Wymagania te spełnia profesjonalna krajalnica Urschel Model GK.

Pepper decorer Sormac PO-30
Zapytaj o produkt

Sormac PO-30 urządzenie do usuwania gniazd z papryki

Sormac PO-30, to automatyczna maszyna do usuwania gniazd ora cięcia segmentowego papryki. Urządzenie obrabia paprykę od 70 mm do 140 mm. Sormac PO-30 usuwa gniazda nasienne, a następnie rozcina w zależności od ustawień noży na połówki, ćwiartki lub ósemki Urządzenie może przetworzyć 2800 papryk na godzinę.  

Treif Falcon Conti
Zapytaj o produkt

Krajalnica stałowagowa TREIF Falcon - 2008

Zaawansowana elektronika skanuje produkt z każdej strony i tworzy jego elektroniczny obraz a maszyna już wie jak pokroić dany kawałek, aby uzyskać zadaną wagę. Maszyna może być wyposażona w urządzenie ważące z sortownikiem (check-weigher), które sprawdza wagę każdej porcji i odrzuca kawałki znajdujące się poza uprzednio zadaną tolerancją.

Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Zapytaj o produkt

Krajalnica do warzyw Alexanderwerk AW BS 150

Przemysłowa krajalnica do warzyw z podajnikiem taśmowym Alexanderwerk AW BS 150 to rozwiązanie idealne dla każdego przetwórcy. Jej wysoka wydajność i wielozadaniowość sprawia, że może jednakowo bardzo precyzyjnie szatkować kapustę, a po wymianie ostrza będziemy otrzymywać plastry z buraka czy marchwi.

Urschel J9-A
Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym Urschel J9-A

Urschel J9-A umożliwia cięcie w kostki i w słupki rozmaitych produktów, w tym wyrobów piekarniczych/przekąsek, szpinaku, zieleniny, papryki, selera, brokułów, pietruszki oraz zamrożonych mięs.

Treif Divider 800
Zapytaj o produkt

Krajalnica TREIF Divider 800

Krajalnica TREIF Divider 800 jest przeznaczona do krojenia produktów spożywczych takich jak: mięso bez kości, kiełbasa, ser lub ryby. Krajalnica TREIF Divider 800 stosowana jest najczęściej do plastrowania wszelkich wędlin i serów twardych. Charakteryzuje się dużą wydajnością: do 3.200 plastrów na minutę. Zakres cięcia od 0,5 do 20 mm(dokładność nastawienia 1/100mm). Urządzenie wyposażone jest w 3 zapasowe noże do krojenia, 10 ram krojących oraz wiele części zamiennych.

krajalnica treif puma
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Puma 1100 EB

Połączenie wydajności i precyzji przy krojeniu nosi nazwę PUMA, gdyż maszyna ta oferuje 400 cięć na minutę (z pod- wójnym nożem). Kroić można np. kotlety, steki, sznycle, boczek lub pieczeń mieloną, bekon lub sery w stanie świeżym, schłodzonym lub mrożonym do -4°C. Uniwersalna kotleciarka PUMA radzi sobie z bardzo szeroką gamą produktów przy minimalnym nakładzie pracy na przezbrojenie. Zakres cięcia- 0,5–250 (mm) Wydajność: do 400 cięć na minutę Przekrój komory załadunku: 240 x 220 mm Maksymalna długość produktu: 1100 mm