Krajalnice to maszyny masarskie oraz spożywcze krojące produkty na mniejsze części.

W sposób ciągły i wydajny kroją one mięso, warzywa, owoce lub sery w plastry lub kostki.

Przetwarzają one mięso bez kości, wędliny, boczek, słoninę lub ryby. Mięso kroją (plastrują) na sznycle i kostki.

Krajalnice w naszej ofercie to maszyny sprawne, po kompleksowym przeglądzie przez naszego fachowca. Dodatkowo zapewniamy ich transport, montaż i późniejsze serwisowanie (naprawa maszyn).

Już dziś zapoznaj się i skorzystaj z naszej poniższej oferty na krajalnice! W razie potrzeby służymy telefoniczną lub mailową poradą.

Treif Falcon Conti
Zapytaj o produkt

Krajalnica stałowagowa TREIF Falcon - 2008

Zaawansowana elektronika skanuje produkt z każdej strony i tworzy jego elektroniczny obraz a maszyna już wie jak pokroić dany kawałek, aby uzyskać zadaną wagę. Maszyna może być wyposażona w urządzenie ważące z sortownikiem (check-weigher), które sprawdza wagę każdej porcji i odrzuca kawałki znajdujące się poza uprzednio zadaną tolerancją.

Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Zapytaj o produkt

Krajalnica do warzyw Alexanderwerk AW BS 150

Przemysłowa krajalnica do warzyw z podajnikiem taśmowym Alexanderwerk AW BS 150 to rozwiązanie idealne dla każdego przetwórcy. Jej wysoka wydajność i wielozadaniowość sprawia, że może jednakowo bardzo precyzyjnie szatkować kapustę, a po wymianie ostrza będziemy otrzymywać plastry z buraka czy marchwi.

Urschel J9-A
Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym Urschel J9-A

Urschel J9-A umożliwia cięcie w kostki i w słupki rozmaitych produktów, w tym wyrobów piekarniczych/przekąsek, szpinaku, zieleniny, papryki, selera, brokułów, pietruszki oraz zamrożonych mięs.

Treif Divider 800
Zapytaj o produkt

Krajalnica TREIF Divider 800

Krajalnica TREIF Divider 800 jest przeznaczona do krojenia produktów spożywczych takich jak: mięso bez kości, kiełbasa, ser lub ryby. Krajalnica TREIF Divider 800 stosowana jest najczęściej do plastrowania wszelkich wędlin i serów twardych. Charakteryzuje się dużą wydajnością: do 3.200 plastrów na minutę. Zakres cięcia od 0,5 do 20 mm(dokładność nastawienia 1/100mm). Urządzenie wyposażone jest w 3 zapasowe noże do krojenia, 10 ram krojących oraz wiele części zamiennych.

krajalnica treif puma
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Puma 1100 EB

Połączenie wydajności i precyzji przy krojeniu nosi nazwę PUMA, gdyż maszyna ta oferuje 400 cięć na minutę (z pod- wójnym nożem). Kroić można np. kotlety, steki, sznycle, boczek lub pieczeń mieloną, bekon lub sery w stanie świeżym, schłodzonym lub mrożonym do -4°C. Uniwersalna kotleciarka PUMA radzi sobie z bardzo szeroką gamą produktów przy minimalnym nakładzie pracy na przezbrojenie. Zakres cięcia- 0,5–250 (mm) Wydajność: do 400 cięć na minutę Przekrój komory załadunku: 240 x 220 mm Maksymalna długość produktu: 1100 mm

Krajalnica Holac HA 125 N
Zapytaj o produkt

Krajalnica Holac HA 125 N

Holac HA 125 to  półautomatyczna wielofunkcyjna krajalnica. Urządzenie idealnie nadaje się do krojenia mięsa, boczku, kiełbasy, sera, warzyw i owoców. Krajalnica przemysłowa, może kroić w kostki, plastry, płatki lub paski. Wraz z urządzeniem zestaw kilkunastu siatek oraz tarcz tnących.

Treif Zebra slicer
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Zebra CE

Krajalnica automatyczna Trief Zebra CE Krajalnica do mięsa Treif Zebra została zaprojektowana do krojenia świeżych i miękkich produktów na cienkie plasterki. Precyzja wydajności cięcia maszyny jest osiągana dzięki podwójnie ostrzonym nożom i regulowanemu dociskowi posuwu. Krajalnica idealna do krojenia na plastry o stałej grubości dużej ilości świeżego, gotowanego lub pieczonego mięsa bez kości. Grubość cięcia regulowana od 2 mm do 200mm Wielkość komory 610 mm x 380 mm x 145 mm Moc 4,4 kW Numer seryjny: 4500S4.111197.3704 Zasilanie: 400 V, 3PH, 50 Hz Waga: 780 kg