Krajalnice

Krajalnice do wędlin to maszyny masarskie oraz spożywcze krojące produkty na mniejsze części. Urządzenia te w ciągły i wydajny sposób kroją produkty w plastry lub kostki, ułatwiając tym samym pracę każdemu kucharzowi. Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z poniższej oferty, w której każda krajalnica do wędlin wyróżnia się najwyższą wydajnością oraz bezpieczeństwem pracy – ERY Food Machinery.

 

krajalnica Bizerba A500
Zapytaj o produkt

Krajalnica przemysłowa do mięsa Bizerba A500

Bizerba A-500 to automatyczna krajalnica z innowacyjną technologią ważenia pojedynczych plastrów, np. steków, sznycli, plasterków kiełbas i bloczków sera.

Krajalnica automatyczna Bizerba A510
Zapytaj o produkt

Automatyczna Krajalnica przemysłowa Bizerba A510

Krajalnica Bizerba A510 pracuje w pełni automatycznie i jest wyposażona w wagę. Wkładany produkt jest doprowadzany zgodnie z ustawianymi programami, krojony oraz odkładany w stos lub rozkładany w dachówkę na przenośniku taśmowym z podziałem na porcje.

Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym FAM Yuran

Krajalnica przeznaczona do cięcia różnych produktów owocowych, warzywnych oraz mięsnych, od produktów mrożonych do produktów schłodzonych lub gotowanych na gorąco. Wysoka wydajność w krojeniu produktów takich jak: papryka, szpinak i suszone pomidory.

Urschel OV
Zapytaj o produkt

Plastrownica Urschel OV

Plastrownice, wiórkownice, kostkownice, rozdrabniacze to jedne z maszyn często stosowanych w przetwórstwie spożywczym. Są to urządzenia tnące produkty na plastry, kostkę lub wiórki, mogą także je rozdrabniać. W niektórych gałęziach przemysłu mają zastosowanie także granulatory ( np.: do orzechów). To maszyny niezbędne do obróbki różnych produktów spożywczych, o wysoce zaawansowanej technologii.

Urschel GK
Zapytaj o produkt

Krajalnica Urschel GK

W firmie specjalizującej się w przetwórstwie żywności niezastąpioną pomocą będzie urządzenie umożliwiające efektywne krojenie warzyw i owoców. Proces ten powinien być zoptymalizowany – zarówno szybki, jak i wydajny. W końcu czas to pieniądz, ale jego oszczędność nie powinna wpływać negatywnie na jakość produktu. Wymagania te spełnia profesjonalna krajalnica Urschel Model GK.

Pepper decorer Sormac PO-30
Zapytaj o produkt

Sormac PO-30 urządzenie do usuwania gniazd z papryki

Sormac PO-30, to automatyczna maszyna do usuwania gniazd ora cięcia segmentowego papryki. Urządzenie obrabia paprykę od 70 mm do 140 mm. Sormac PO-30 usuwa gniazda nasienne, a następnie rozcina w zależności od ustawień noży na połówki, ćwiartki lub ósemki Urządzenie może przetworzyć 2800 papryk na godzinę.  

Treif Falcon Conti
Zapytaj o produkt

Krajalnica stałowagowa TREIF Falcon - 2008

Zaawansowana elektronika skanuje produkt z każdej strony i tworzy jego elektroniczny obraz a maszyna już wie jak pokroić dany kawałek, aby uzyskać zadaną wagę. Maszyna może być wyposażona w urządzenie ważące z sortownikiem (check-weigher), które sprawdza wagę każdej porcji i odrzuca kawałki znajdujące się poza uprzednio zadaną tolerancją.

Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Zapytaj o produkt

Krajalnica do warzyw Alexanderwerk AW BS 150

Przemysłowa krajalnica do warzyw z podajnikiem taśmowym Alexanderwerk AW BS 150 to rozwiązanie idealne dla każdego przetwórcy. Jej wysoka wydajność i wielozadaniowość sprawia, że może jednakowo bardzo precyzyjnie szatkować kapustę, a po wymianie ostrza będziemy otrzymywać plastry z buraka czy marchwi.

Urschel J9-A
Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym Urschel J9-A

Urschel J9-A umożliwia cięcie w kostki i w słupki rozmaitych produktów, w tym wyrobów piekarniczych/przekąsek, szpinaku, zieleniny, papryki, selera, brokułów, pietruszki oraz zamrożonych mięs.

Treif Divider 800
Zapytaj o produkt

Krajalnica TREIF Divider 800

Krajalnica TREIF Divider 800 jest przeznaczona do krojenia produktów spożywczych takich jak: mięso bez kości, kiełbasa, ser lub ryby. Krajalnica do wędlin TREIF Divider 800 stosowana jest najczęściej do plastrowania wszelkich wędlin i serów twardych. Charakteryzuje się dużą wydajnością: do 3.200 plastrów na minutę. Zakres cięcia od 0,5 do 20 mm(dokładność nastawienia 1/100mm). Urządzenie wyposażone jest w 3 zapasowe noże do krojenia, 10 ram krojących oraz wiele części zamiennych.

krajalnica treif puma
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Puma 1100 EB

Połączenie wydajności i precyzji przy krojeniu nosi nazwę PUMA, gdyż maszyna ta oferuje 400 cięć na minutę (z pod- wójnym nożem). Kroić można np. kotlety, steki, sznycle, boczek lub pieczeń mieloną, bekon lub sery w stanie świeżym, schłodzonym lub mrożonym do -4°C. Uniwersalna kotleciarka PUMA radzi sobie z bardzo szeroką gamą produktów przy minimalnym nakładzie pracy na przezbrojenie. Zakres cięcia- 0,5–250 (mm) Wydajność: do 400 cięć na minutę Przekrój komory załadunku: 240 x 220 mm Maksymalna długość produktu: 1100 mm

Krajalnica Holac HA 125 N
Zapytaj o produkt

Krajalnica Holac HA 125 N

Holac HA 125 to  półautomatyczna wielofunkcyjna krajalnica. Urządzenie idealnie nadaje się do krojenia mięsa, boczku, kiełbasy, sera, warzyw i owoców. Kostkownica przemysłowa, może kroić w kostki, plastry, płatki lub paski. Wraz z urządzeniem zestaw kilkunastu siatek oraz tarcz tnących.

Treif Zebra slicer
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Zebra CE

Krajalnica automatyczna Trief Zebra CE Krajalnica do mięsa Treif Zebra została zaprojektowana do krojenia świeżych i miękkich produktów na cienkie plasterki. Precyzja wydajności cięcia maszyny jest osiągana dzięki podwójnie ostrzonym nożom i regulowanemu dociskowi posuwu. Krajalnica idealna do krojenia na plastry o stałej grubości dużej ilości świeżego, gotowanego lub pieczonego mięsa bez kości. Grubość cięcia regulowana od 2 mm do 200mm Wielkość komory 610 mm x 380 mm x 145 mm Moc 4,4 kW Numer seryjny: 4500S4.111197.3704 Zasilanie: 400 V, 3PH, 50 Hz Waga: 780 kg

Krajalnica do wędlin – oferta ERY Food Machinery

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych i niezawodnych maszyn, które zapewnią ciągłość pracy w przygotowywaniu mięsa oraz innych wyrobów spożywczych, to doskonale się składa. Każda oferowana przez nas profesjonalna krajalnica do wędlin przemysłowa jest sprzętem z najwyższej półki. Mamy świadomość, że sprzęt gastronomiczny tego typu musi być przystosowany do ciągłej pracy – dlatego też sięgamy jedynie po sprawdzone rozwiązania, zaopatrując się u takich cenionych producentów jak m.in. Treif, Urschel, Alexanderwerk czy FAM. To sprawia, że każda maszyna do krojenia wędlin z naszej oferty jest dla Państwa gwarancją udanego zakupu na długie lata.

Krajalnica do mięsa – wyjątkowa jakość wykonania

Aby krajalnica do mięsa mogła zachwycać niezawodnością przez długi czas, powinna być odpowiednio zaprojektowana. I takie właśnie są sprzęty, które znajdą Państwo w asortymencie ERY. W naszej ofercie znajdują się maszyny, które wykonane zostały z jakościowych, trwałych materiałów takich jak stal nierdzewna, która gwarantuje wysoką odporność na zużycie, a także uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jednocześnie pozostaje obojętny wyrobom, nie wpływając w żaden sposób na ich smak. Każda krajalnica do mięsa jest całkowicie bezpieczna w kontakcie z żywnością.

Krajalnica przemysłowa zapewniająca wydajność – ERY Food Machinery

Profesjonalna krajalnica przemysłowa jest sprzętem, który musi zapewniać maksymalną wydajność w pracy zarówno w mniejszych, jak i większych zakładach mięsnych i lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się sprzęty dostosowane do pracy w każdych warunkach. Krajalnica przemysłowa występuje w wielu modelach, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami technicznymi, budową, a także przeznaczeniem. Na stronie znajdą Państwo jednak wyłącznie najwydajniejsze maszyny, które wyróżniają się m.in.:

Krajalnica do warzyw przemysłowa – czyli co jeszcze w ofercie ERY?

Oferowane przez nas urządzenia przetwarzają nie tylko mięso bez kości, wędliny, boczek, słoninę czy ryby, a mięso kroją (plastrują) na sznycle i kostki, ale również bez problemu radzą sobie również z innymi artykułami. W ofercie ERY Food Machinery dostępna jest również m.in. przemysłowa krajalnica do warzyw Urschel OV, która w bardzo dokładny sposób kroi na równe części – zarówno te gotowane na gorąco, jak i schłodzone czy zmrożone produkty warzywne.

Przemysłowa krajalnica do jabłek i owoców

Szukają Państwo nieco bardziej uniwersalnych krajalnic? W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne urządzenia, które poradzą sobie nie tylko z wędlinami czy warzywami, ale również z różnego rodzaju owocami. Przykładem jest krajalnica Urschel GK przystosowana do krojenia dojrzałych owoców na różne sposoby jak paski, kostki, plastry czy słupki.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń i wybrania sprzętu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących np. ceny za krajalnice do wędlin czy sposobu konserwacji zapraszamy do kontaktu z nami – ERY Food Machinery.