Nasz szeroki asortyment obejmuje nowoczesne i wydajne kotleciarki do mięsa (steakery), które są niezastąpioną maszyną w wielu restauracjach, stołówkach, firmach cateringowych, salach weselnych, zakładach przetwórstwa mięsnego, a nawet w sklepach mięsnych. Kotleciarki to obowiązkowe wyposażenie wszędzie tam, gdzie wytwarzany jest na dużą skalę produkt końcowy; tam, gdzie samodzielne przygotowywane są kawałki mięs, z których powstają takie dania jak hamburgery, steki, bitki, kotlety mielone, zrazy czy sznycle; tam, gdzie oferowane jest klientowi rozbicie kawałka mięsa na kotlety, zwiększając atrakcyjność stoiska mięsnego.

Kotleciarki do mięsa to idealne rozwiązanie, aby przygotować końcowy produkt wysokiej jakości przeznaczony do smażenia lub gotowania. Dzięki takiemu urządzeniu elektrycznemu można znacznie przyspieszyć pracę i zautomatyzować rozbijanie kotletów, steków, hamburgerów itd. Tak przygotowane porcje mięsa można podawać klientom po usmażeniu lub poddać głębokiemu mrożeniu i sprzedawać w sklepach albo do punktów gastronomicznych i restauracji.

Oferowane przez nas kotleciarki do mięsa to w pełni sprawne urządzenia, które zostały poddane kompleksowemu przeglądowi. Zapewniamy również ich serwisowanie i montaż.

Nasz asortyment steakerów obejmuje wiele różnych modeli kotleciarek, dostosowanych do różnych oczekiwań użytkowników. Proponujemy urządzenia z wysokiej klasy stali nierdzewnej, których poszczególne części zostały idealnie spasowane i są łatwe w czyszczeniu. Nasze kotleciarki to niezawodne maszyny, które dzięki swojej konstrukcji pozwalają rozbijać mięso w taki sposób, że ubytek jego wagi jest znacznie mniejszy w porównaniu do tradycyjnego, ręcznego rozbijania mięsa tłuczkiem.

Już dziś zamów jedną z naszych niezawodnych kotleciarek!

Kotleciarka Treif Jaguar 700
Zapytaj o produkt

Kotleciarka Treif Jaguar 700

Kotleciarka Treif Jaguar 700 – kotleciarka do krojenia mięsa z kością i bez. Jaguar odznacza się kompaktową budową, wysoką funkcjonalnością i łatwością obsługi. Kotleciarka spełnia najwyższe normy higieniczne i bezpieczeństwa. Wykonana ze stali szlachetnej obudowa jest gładka, a wszystkie jej części są idealnie zespawane. Wszystkie elementy są łatwo demontowalne do mycia. Dzięki swojej wydajności i uniwersalności Jaguar znajduje zastosowanie nie tylko w supermarketach i rzeźniach, ale także w dużych, przemysłowych zakładach mięsnych. Jaguar kroi nie tylko produkty z kością, ale także sznycle cielęce, boczek czy też rostbef. Produkty te mogą być świeże, lub zamrożone do -4 oC. Wydajność: 180 cięć/min Zakres…

Zapytaj o produkt

Kotleciarka Dadaux Slico 700

1 prędkość: 160 cięć /min
Regulacja grubości cięcia od 0 do 40 mm
System posuwu elektryczny
System posuwu skokowy
Możliwość regulacji grubości cięcia w trakcie pracy