Kotleciarki do mięsa

Kotleciarki do mięsa to idealne rozwiązanie, aby przygotować końcowy produkt wysokiej jakości przeznaczony do smażenia lub gotowania. Dzięki takiemu urządzeniu elektrycznemu można znacznie przyspieszyć pracę i zautomatyzować krojenie kotletów, steków, hamburgerów i podobnych wyrobów. ERY Food Machinery zaprasza Państwa do sprawdzenia oferty, w której znajdują się kotleciarki cechujące się najwyższą wydajnością.

Kotleciarka Treif Jaguar 700
Zapytaj o produkt

Kotleciarka Treif Jaguar 700

Kotleciarka Treif Jaguar 700 – kotleciarka do krojenia mięsa z kością i bez. Jaguar odznacza się kompaktową budową, wysoką funkcjonalnością i łatwością obsługi. Kotleciarka spełnia najwyższe normy higieniczne i bezpieczeństwa. Wykonana ze stali szlachetnej obudowa jest gładka, a wszystkie jej części są idealnie zespawane. Wszystkie elementy są łatwo demontowalne do mycia. Dzięki swojej wydajności i uniwersalności Jaguar znajduje zastosowanie nie tylko w supermarketach i rzeźniach, ale także w dużych, przemysłowych zakładach mięsnych. Jaguar kroi nie tylko produkty z kością, ale także sznycle cielęce, boczek czy też rostbef. Produkty te mogą być świeże, lub zamrożone do -4 oC. Wydajność: 180 cięć/min Zakres…

Zapytaj o produkt

Kotleciarka Dadaux Slico 700

1 prędkość: 160 cięć /min
Regulacja grubości cięcia od 0 do 40 mm
System posuwu elektryczny
System posuwu skokowy
Możliwość regulacji grubości cięcia w trakcie pracy

Kotleciarka – profesjonalna maszyna do krojenia mięsa

Kotleciarka to nic innego jak maszyna do krojenia wyrobów mięsnych – zarówno z kością, jak i bez nich. Tak przygotowane porcje mięsa można podawać klientom po usmażeniu lub poddać głębokiemu mrożeniu i sprzedawać w sklepach albo do punktów gastronomicznych i restauracji. 

Profesjonalne urządzenia do krojenia schabowych i steków w ofercie ERY

W ofercie ERY Food Machinery znajdują się profesjonalne urządzenia charakteryzujące się przede wszystkim niezawodnością i wydajnością, czyli wszystkim tym, czym powinna wyróżniać się kotleciarka. Maszynka do krojenia mięsa i steków powinna być dostosowana do wielogodzinnej pracy – dlatego też w trosce o powodzenie pracy naszych klientów zaopatrujemy się jedynie w najnowocześniejsze sprzęty, które pochodzą od takich firm jak m.in. Treif cz Dadaux.

Maszynki do krojenia mięsa o najwyższych parametrach

Nasz asortyment steakerów obejmuje wiele różnych modeli kotleciarek, dostosowanych do różnych oczekiwań użytkowników. Proponujemy urządzenia z wysokiej klasy stali nierdzewnej, których poszczególne części zostały idealnie spasowane i są łatwe w czyszczeniu. Nasze kotleciarki dla gastronomii to niezawodne maszyny, które dzięki swojej konstrukcji pozwalają kroić mięso w bardzo dokładny sposób. Proponowane przez ERY Food Machinery kotleciarki gastonomiczne wyróżniają się również wysoką wydajnością (m.in. do 180 cięć/minutę) oraz dużą mocą jak np. 2,6 kW.

Kotleciarka – maszynka do krojenia mięsa i steków dla gastronomii

Nasz szeroki asortyment obejmuje nowoczesne i wydajne kotleciarki do mięsa, które są niezastąpioną maszyną w wielu restauracjach, stołówkach, firmach cateringowych, salach weselnych, zakładach przetwórstwa mięsnego, a nawet w sklepach mięsnych. Kotleciarki to obowiązkowe wyposażenie wszędzie tam, gdzie wytwarzany jest na dużą skalę produkt końcowy; tam, gdzie samodzielne przygotowywane są kawałki mięs, z których powstają takie dania jak hamburgery, steki, bitki, kotlety mielone, zrazy czy sznycle; tam, gdzie oferowane jest klientowi rozbicie kawałka mięsa na kotlety, zwiększając atrakcyjność stoiska mięsnego.

Oferowane przez nas kotleciarki do mięsa gastronomiczne to w pełni sprawne urządzenia, które zostały poddane kompleksowemu przeglądowi. Zapewniamy również ich serwisowanie i montaż. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.