Kostkownice

Kostkownice to maszyny masarskie oraz spożywcze rozdrabniające produkty na małe części.

Szybko i wydajnie rozdrabniają one mięso, warzywa, owoce lub sery w kostki, słupki, paski, plasterki (płatki) lub wiórki. Przetwarzają produkty zarówno świeże, jak i schłodzone.

W zastosowaniach masarnicznych rozdrabniają one mięso bez kości, wędliny, boczek, słoninę lub ryby.

Nasze kostkownice to doskonałe rozwiązanie dla masarni, zakładów przetwórstwa mięsnego, marketów, stołówek, hoteli, barów, restauracji, cateringu i innych punktów gastronomicznych.

Oferujemy urządzenia sprawne, po kompleksowym przeglądzie przed sprzedażą. Dodatkowo pomagamy je zainstalować w docelowym miejscu pracy oraz oferujemy późniejszy serwis maszyn oraz naprawy.

Poniżej zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty na kostkownice i już teraz zapytaj o wybraną maszynę!

Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym FAM Yuran

Krajalnica przeznaczona do cięcia różnych produktów owocowych, warzywnych oraz mięsnych, od produktów mrożonych do produktów schłodzonych lub gotowanych na gorąco. Wysoka wydajność w krojeniu produktów takich jak: papryka, szpinak i suszone pomidory.

Urschel J9-A
Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym Urschel J9-A

Urschel J9-A umożliwia cięcie w kostki i w słupki rozmaitych produktów, w tym wyrobów piekarniczych/przekąsek, szpinaku, zieleniny, papryki, selera, brokułów, pietruszki oraz zamrożonych mięs.

Kostkownica do mięsa, warzyw i sera Ruhle SR1
Zapytaj o produkt

Kostkownica do mięsa, warzyw i sera Ruhle SR1

Doskonale kroi produkty surowe, zamrożone, jak i gotowane, charakteryzujące się większą kruchością. Łączy w sobie cechy plastrownicy do mięsa i urządzenia do krojenia w kostkę, produkując idealne plastry i kostki z różnych produktów spożywczych, w tym kiełbas, wędlin i ryb.

dicer Treif Felix 100
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Felix 100

Krajalnica Treif Felix to przemysłowa krajalnica spożywcza. Ta kompaktowa maszyna do krojenia w kostkę i w paski otwiera spektrum możliwości i doskonale sprawdza się w obszarach przemysłowych, w których stawia się nacisk na jakość i ilość krojonych produktów spożywczych, takich jak mięso, warzywa, owoce, ryby czy sery.

Krajalnica Holac HA 125 N
Zapytaj o produkt

Krajalnica Holac HA 125 N

Holac HA 125 to  półautomatyczna wielofunkcyjna krajalnica. Urządzenie idealnie nadaje się do krojenia mięsa, boczku, kiełbasy, sera, warzyw i owoców. Krajalnica przemysłowa, może kroić w kostki, plastry, płatki lub paski. Wraz z urządzeniem zestaw kilkunastu siatek oraz tarcz tnących.

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE
Zapytaj o produkt

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE do kostkowania mięsa bez kości, wędlin, boczku, słoniny, ryb oraz  produktów takich jak warzywa, owoce, sery. Maksymalna wydajność kostkownicy Treif to 1200 kg/h. Urządzenie wykonane jest w całości ze stali kwasoodpornej. Urządzenie wyposażone jest w 3 rodzaje siatek tnących, w tym w siatki uniwersalne, dzięki czemu wielkość cięcia można ustawić samodzielnie. Nowa, większa komora, oraz szybkie siatki nożowe, napędzane przez automatyczne sprzęgło i innowacyjny system hydrauliczny odpowiadają najnowszym standardom w przetwórstwie spożywczym. Przeznaczenie: Krojenie w kostki, słupki, paski, plasterki (płatki) i wiórki Krojenie mięsa bez kości, wędlin, szynki, boczku, słoniny, ryb oraz warzyw i owoców –…