Kostkownice masarskie i spożywcze

Kostkownice to profesjonalne maszyny, które wykorzystywane są zarówno w przemyśle masarskim, jak i spożywczym. Urządzenia te służą do rozdrabniania produktów na małe części. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdą Państwo nowoczesne i wydajne kostkownice do mięsa, warzyw i innych produktów – ERY Food Machinery.

Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym FAM Yuran

Krajalnica przeznaczona do cięcia różnych produktów owocowych, warzywnych oraz mięsnych, od produktów mrożonych do produktów schłodzonych lub gotowanych na gorąco. Wysoka wydajność w krojeniu produktów takich jak: papryka, szpinak i suszone pomidory.

Urschel J9-A
Zapytaj o produkt

Krajalnica z podajnikiem taśmowym Urschel J9-A

Urschel J9-A umożliwia cięcie w kostki i w słupki rozmaitych produktów, w tym wyrobów piekarniczych/przekąsek, szpinaku, zieleniny, papryki, selera, brokułów, pietruszki oraz zamrożonych mięs.

Kostkownica do mięsa, warzyw i sera Ruhle SR1
Zapytaj o produkt

Kostkownica do mięsa, warzyw i sera Ruhle SR1

Doskonale kroi produkty surowe, zamrożone, jak i gotowane, charakteryzujące się większą kruchością. Łączy w sobie cechy plastrownicy do mięsa i urządzenia do krojenia w kostkę, produkując idealne plastry i kostki z różnych produktów spożywczych, w tym kiełbas, wędlin i ryb.

dicer Treif Felix 100
Zapytaj o produkt

Krajalnica Treif Felix 100

Krajalnica Treif Felix to przemysłowa krajalnica spożywcza. Ta kompaktowa maszyna do krojenia w kostkę i w paski otwiera spektrum możliwości i doskonale sprawdza się w obszarach przemysłowych, w których stawia się nacisk na jakość i ilość krojonych produktów spożywczych, takich jak mięso, warzywa, owoce, ryby czy sery.

Krajalnica Holac HA 125 N
Zapytaj o produkt

Krajalnica Holac HA 125 N

Holac HA 125 to  półautomatyczna wielofunkcyjna krajalnica. Urządzenie idealnie nadaje się do krojenia mięsa, boczku, kiełbasy, sera, warzyw i owoców. Kostkownica przemysłowa, może kroić w kostki, plastry, płatki lub paski. Wraz z urządzeniem zestaw kilkunastu siatek oraz tarcz tnących.

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE
Zapytaj o produkt

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE

Kostkownica Treif Derby 100 S-CE do kostkowania mięsa bez kości, wędlin, boczku, słoniny, ryb oraz  produktów takich jak warzywa, owoce, sery. Maksymalna wydajność kostkownicy Treif to 1200 kg/h. Urządzenie wykonane jest w całości ze stali kwasoodpornej. Urządzenie wyposażone jest w 3 rodzaje siatek tnących, w tym w siatki uniwersalne, dzięki czemu wielkość cięcia można ustawić samodzielnie. Nowa, większa komora, oraz szybkie siatki nożowe, napędzane przez automatyczne sprzęgło i innowacyjny system hydrauliczny odpowiadają najnowszym standardom w przetwórstwie spożywczym. Przeznaczenie: Krojenie w kostki, słupki, paski, plasterki (płatki) i wiórki Krojenie mięsa bez kości, wędlin, szynki, boczku, słoniny, ryb oraz warzyw i owoców –…

Kostkownica do mięsa i innych produktów w ofercie ERY Food Machinery

W ERY Food Machinery doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że maszyny do krojenia wędlin, a także innych produktów spożywczych muszą być przede wszystkim niezawodne i gwarantować najwyższą wydajność każdego dnia. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne maszyny, które pochodzą jedynie od cenionych producentów urządzeń przeznaczonych do użytku w masarniach i profesjonalnych punktach gastronomicznych. W ofercie znajduje się kostkownica do mięsa takich marek jak m.in. Fam, Urschel, Holac, Ruhle czy Treif.

Kostkownice do wędlin – gdzie się sprawdzą?

Profesjonalna kostkownica do mięsa to rozwiązanie, na które powinny zdecydować się nie tylko masarnie, ale również inne zakłady przetwórstwa mięsnego, markety, stołówki, restauracje, hotele, cateringi czy bary. Wykorzystanie takiego urządzenia pozwala zaoszczędzić przede wszystkim czas, a także zmniejsza wysiłek wkładany w krojenie wędlin, co zostanie docenione szczególnie w miejscach, w których codziennie przygotowywane są duże ilości mięsa.

Profesjonalne kostkownice o najwyższej wydajności i jakości

W ofercie ERY Food Machinery znajdą Państwo różne modele urządzeń, które różnią się od siebie wielkością, mocą, wagą, a także dopuszczalnymi grubościami wejściowymi i wyjściowymi produktów. Niezależnie jednak od rodzaju, każdy sprzęt wykonany został z wysokiej jakości materiałów takich jak m.in. stal nierdzewna, która jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, a także zapewnia odpowiednią trwałość i odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, znacząco wydłużając żywotność kostkownicy. Wszystkie urządzenia przystosowane są do pracy w trybie ciągłym zapewniającym ciągłość produkcji.

Przypominamy, że oferujemy wyłącznie sprawne kostkownice, które przechodzą kompleksowy przegląd przed sprzedażą. Co więcej, urządzenia pomagamy zamontować w docelowym miejscu pracy, a także oferujemy późniejszy serwis maszyn oraz naprawy.

Kostkownica do warzyw, mięsa i innych produktów – szerokie możliwości urządzenia

Na stronie ERY Food Machinery znajdą Państwo wielofunkcyjne kostkownice, które przeznaczone są do krojenia różnych rodzajów wędlin oraz innych produktów. Oferowane przez nas sprzęty świetnie sprawdzą się do rozdrabniania m.in.:

Na uwagę zasługuje również fakt, że oferowane przez ERY Food Machinery kostkownice przystosowane są do rozdrabniania zarówno świeżych, jak i schłodzonych produktów.

Maszyna do krojenia mięsa w kostkę i nie tylko

Dostępne w naszej ofercie maszyny do krojenia mięsa w kostkę przystosowane są do rozdrabniania produktów również w innej formie. Nasze urządzenia szybko i wydajnie pokroją wędliny, warzywa, sery czy owoce również w słupki, paski, plasterki czy nawet wiórki. Szerokie możliwości krojenia sprawiają, że każdy z Państwa znajdzie sprzęt spełniający wszystkie wymagania i idealnie pasujący pod specyfikę prowadzonego zakładu mięsnego czy innego lokalu gastronomicznego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją każdej kostkownicy i wybrania sprzętu, który zapewni Państwu wydajną i bezpieczną pracę każdego dnia. W razie pytań m.in. o cenę danej kostkownicy do mięsa czy innych niejasności – zapraszamy do kontaktu z nami – ERY Food Machinery.