Klipsownice spożywcze

Klipsownice spożywcze stanowią nieodzowny element pakowania produktów żywnościowych. Dostępny asortyment nowoczesnych urządzeń pozwala wpłynąć na zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego, a co za tym idzie obniżenie kosztów. Klipsownice uznanych producentów, takich jak Tipper Tie oraz Poly Clip wyróżniają się zastosowaniem niezawodnych, starannie dopracowanych systemów, wpływających na sprawną, łatwą obsługę urządzeń oraz znakomity efekt zamykania osłonek kolagenowych oraz z tworzyw sztucznych.

Łatwość zmiany kalibru oraz zróżnicowanie rozmiaru klipsów sprawiają, że właściwy dobór urządzenia zapewnia pełne wykorzystanie jego możliwości. Klipsownice spożywcze wykonane są z trwałych, odpornych na korozje materiałów, dopuszczonych do użytku w przemyśle spożywczym. Nowoczesne mechanizmy zapewniają szybkie działanie, bez uszczuplenia jakości powstałych opakowań. Wysokiej klasy urządzenia, służące do klipsowania, dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urządzenia łatwo utrzymać w czystości, co jest ich niewątpliwą zaletą. Zastosowanie w przemyśle spożywczym znajdą zarówno klipsy na rolkach, jak i niestandardowe klamry S.

Dopasuj urządzenie, aby wytwarzany produkt spożywczy został zapakowany z dbałością o świeżość, odpowiednią konsystencję oraz kształt. Urządzenia, służące do klipsowania automatycznego są niezbędne w każdym zakładzie produkcji mięsnej, produktów suchych, nabiału. Wybieraj spośród zróżnicowanej oferty tanich w eksploatacji, nowoczesnych urządzeń.

Klipsownica automatyczna Poly Clip FCA 3462
Zapytaj o produkt

Klipsownica automatyczna POLY CLIP FCA3462

Klipsownica automatyczna POLY CLIP FCA3462 jest przeznaczona do zamykania wszystkich typów osłonek (również białkowych) o kalibrze 40 – 115mm. Idealnie sprawdzi się w produkcji karmy dla branży petfood w tym karmy dla psów w formie batonów.

Poly-Clip FCA 3463
Zapytaj o produkt

Automatyczna klipsownica Poly-clip FCA 3463

Automatyczna klipsownica FCA 3463 służy do zamykania osłonek z tworzyw sztucznych i kolagenowych od kalibru 40 do 120 mm. Elastyczność w zakresie kalibru jest osiągana przez szybką zmianę rozmiarów klipsów od 15 do 18 mm oraz od 30 do 36 mm.