Klipsownice spożywcze

Klipsownice spożywcze to specjalistyczne urządzenia, które stanowią nieodzowny element pakowania produktów żywnościowych. Dostępny asortyment nowoczesnych urządzeń pozwala wpłynąć na zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego, a co za tym idzie obniżenie kosztów. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne klipsownice pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych dostawców – serdecznie zapraszamy.

Tipper Tie DCSV 5000
Zapytaj o produkt

Klipsownica automatyczna Tipper Tie DCSV 5000

Tipper Tie DCSV 5000 została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii i higieny. Podczas konstruowania tej w pełni automatycznej maszyny dużą wagę przywiązano do bezpieczeństwa.

Poly Clip ICA8700
Zapytaj o produkt

Klipsownica Poly Clip ICA 8700

Poly Clip ICA 8700 to idealna maszyna do dużych kalibrów i wyrobów formowanych o kalibrze do 200 mm. Klipsownica ICA 8700 umożliwia korzystanie z osłonek włóknistych(fibrusowych) – celulozowych, kolagenowych i plastikowych.

Poly Clip PDC 700
Zapytaj o produkt

Klipsownica półautomatyczna Poly Clip PDC 700

Maszyna znakomicie znajduje zastosowanie w zakładach produkcyjnych każdej wielkości. Tę wyjątkowo dobrą opinię PDC700 zawdzięcza uniwersalności (kalibry od 38 do 115mm zależnie od rodzaju osłonki i jelita naturalnego ), z powodzeniem klipsuje tak ważne na polskim rynku osłonki białkowe, osiąganiu dużej wydajności pracy, przyjaznej, intuicyjnej obsłudze i wysokiej niezawodności.

Klipsownica automatyczna Poly Clip FCA 3462
Zapytaj o produkt

Klipsownica automatyczna POLY CLIP FCA3462

Klipsownica automatyczna POLY CLIP FCA3462 jest przeznaczona do zamykania wszystkich typów osłonek (również białkowych) o kalibrze 40 – 115mm. Idealnie sprawdzi się w produkcji karmy dla branży petfood w tym karmy dla psów w formie batonów.

Poly-Clip FCA 3463
Zapytaj o produkt

Automatyczna klipsownica Poly-clip FCA 3463

Automatyczna klipsownica spożywcza FCA 3463 służy do zamykania osłonek z tworzyw sztucznych i kolagenowych od kalibru 40 do 120 mm. Elastyczność w zakresie kalibru jest osiągana przez szybką zmianę rozmiarów klipsów od 15 do 18 mm oraz od 30 do 36 mm.

Klipsownice spożywcze najlepszych marek – oferta ERY

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług, sięgamy jedynie po wysokiej klasy urządzenia dla przetwórstwa mięsnego i spożywczego. Zaopatrujemy się wklipsownice uznanych producentów takich jak Tipper Tie oraz Poly Clip, którzy od lat dostarczają na rynek nowoczesne rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę w masarniach i innych lokalach gastronomicznych. 

Wyżej wymienione firmy wyróżniają się zastosowaniem niezawodnych, starannie dopracowanych systemów, wpływających na sprawną, łatwą obsługę urządzeń oraz znakomity efekt zamykania osłonek kolagenowych, oraz z tworzyw sztucznych. Dzięki tym rozwiązaniom każda klipsownica spożywcza z naszej oferty jest sprzętem, który znacząco wpłynie na wydajność pracy w każdym zakładzie mięsnym i nie tylko.

Klipsownice spożywcze – najwyższa trwałość

Łatwość zmiany kalibru oraz zróżnicowanie rozmiaru klipsów sprawiają, że właściwy dobór urządzenia zapewnia pełne wykorzystanie jego możliwości. Klipsownice spożywcze wykonane są z trwałych, odpornych na korozje materiałów, dopuszczonych do użytku w przemyśle spożywczym. Nowoczesne mechanizmy zapewniają szybkie działanie, bez uszczuplenia jakości powstałych opakowań. 

Łatwa pielęgnacja urządzeń, czyli czym jeszcze wyróżniają się nasze klipsownice?

Wysokiej klasy urządzenia, służące do klipsowania, dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urządzenia łatwo utrzymać w czystości, co jest ich niewątpliwą zaletą. Zastosowanie w przemyśle spożywczym znajdą zarówno klipsy na rolkach, jak i niestandardowe klamry S.

Spożywcze klipsownice dopasowane do wymagań i specyfiki pracy

Dopasuj urządzenie, aby wytwarzany produkt spożywczy został zapakowany z dbałością o świeżość, odpowiednią konsystencję oraz kształt. Urządzenia, służące do klipsowania automatycznego są niezbędne w każdym zakładzie produkcji mięsnej, produktów suchych, nabiału. Wybieraj spośród zróżnicowanej oferty tanich w eksploatacji, nowoczesnych urządzeń.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i dokładnego zapoznania się ze specyfikacją każdego dostępnego na naszej stronie urządzenia. Na stronie znajdą Państwo różne modele automatycznych klipsownic spożywczych, które różnią się od siebie gabarytami, mocą, możliwościami oraz dodatkowymi funkcjami. Wśród nich znajdują się klipsownice o takich nowoczesnych udogodnieniach jak m.in.:

Klipsownice automatyczne – gwarancja jakości

ERY Food Machinery to miejsce, w którym staramy się, aby każdy nasz produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też wszystkie nasze spożywcze klipsownice automatyczne przechodzą cykliczne przeglądy, a w przypadku wykrycia jakiejkolwiek usterki są poddawane drobnym naprawom. To pozwala utrzymać je w idealnym stanie, dzięki czemu są one gotowe do pracy zaraz po podłączeniu.