Klipsownice spożywcze

Klipsownice spożywcze to specjalistyczne urządzenia, które stanowią nieodzowny element pakowania produktów żywnościowych. Dostępny asortyment nowoczesnych urządzeń pozwala wpłynąć na zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego, a co za tym idzie obniżenie kosztów. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne klipsownice pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych dostawców – serdecznie zapraszamy.

Klipsownice spożywcze najlepszych marek – oferta ERY

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług, sięgamy jedynie po wysokiej klasy urządzenia dla przetwórstwa mięsnego i spożywczego. Zaopatrujemy się wklipsownice uznanych producentów takich jak Tipper Tie oraz Poly Clip, którzy od lat dostarczają na rynek nowoczesne rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę w masarniach i innych lokalach gastronomicznych. 

Wyżej wymienione firmy wyróżniają się zastosowaniem niezawodnych, starannie dopracowanych systemów, wpływających na sprawną, łatwą obsługę urządzeń oraz znakomity efekt zamykania osłonek kolagenowych, oraz z tworzyw sztucznych. Dzięki tym rozwiązaniom każda klipsownica spożywcza z naszej oferty jest sprzętem, który znacząco wpłynie na wydajność pracy w każdym zakładzie mięsnym i nie tylko.

Klipsownice spożywcze – najwyższa trwałość

Łatwość zmiany kalibru oraz zróżnicowanie rozmiaru klipsów sprawiają, że właściwy dobór urządzenia zapewnia pełne wykorzystanie jego możliwości. Klipsownice spożywcze wykonane są z trwałych, odpornych na korozje materiałów, dopuszczonych do użytku w przemyśle spożywczym. Nowoczesne mechanizmy zapewniają szybkie działanie, bez uszczuplenia jakości powstałych opakowań. 

Łatwa pielęgnacja urządzeń, czyli czym jeszcze wyróżniają się nasze klipsownice?

Wysokiej klasy urządzenia, służące do klipsowania, dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urządzenia łatwo utrzymać w czystości, co jest ich niewątpliwą zaletą. Zastosowanie w przemyśle spożywczym znajdą zarówno klipsy na rolkach, jak i niestandardowe klamry S.

Spożywcze klipsownice dopasowane do wymagań i specyfiki pracy

Dopasuj urządzenie, aby wytwarzany produkt spożywczy został zapakowany z dbałością o świeżość, odpowiednią konsystencję oraz kształt. Urządzenia, służące do klipsowania automatycznego są niezbędne w każdym zakładzie produkcji mięsnej, produktów suchych, nabiału. Wybieraj spośród zróżnicowanej oferty tanich w eksploatacji, nowoczesnych urządzeń.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i dokładnego zapoznania się ze specyfikacją każdego dostępnego na naszej stronie urządzenia. Na stronie znajdą Państwo różne modele automatycznych klipsownic spożywczych, które różnią się od siebie gabarytami, mocą, możliwościami oraz dodatkowymi funkcjami. Wśród nich znajdują się klipsownice o takich nowoczesnych udogodnieniach jak m.in.:

Klipsownice automatyczne – gwarancja jakości

ERY Food Machinery to miejsce, w którym staramy się, aby każdy nasz produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też wszystkie nasze spożywcze klipsownice automatyczne przechodzą cykliczne przeglądy, a w przypadku wykrycia jakiejkolwiek usterki są poddawane drobnym naprawom. To pozwala utrzymać je w idealnym stanie, dzięki czemu są one gotowe do pracy zaraz po podłączeniu.