Formierki w ofercie ERY Food Machinery

W ERY Food Machinery cenimy sobie wysoką jakość. Dlatego też każda formierka, w którą się zaopatrujemy, cechuje się najwyższą wydajnością pracy. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami takimi jak m.in. Marel, Koppens, Vemag czy Deighton którzy dostarczają nam nowoczesne urządzenia spełniające wszystkie wymagane normy jakościowe. Każda formierka do hamburgerów, a także innych potraw z oferty ERY to sprzęt, który powstał z myślą o stałej eksploatacji – na niezawodność pracy wpływają m.in. wydajne podzespoły, a także specjalne obudowy wykonane z najtrwalszych materiałów.

Bezpieczna i prosta obsługa, czyli jakie jeszcze są nasze formierki?

Zdajemy sobie sprawę, że formierka do hamburgerów oraz innych wyrobów mięsnych powinna być nie tylko wydajna, ale również bezpieczna w obsłudze. Dlatego też oferujemy Państwu nowoczesne maszyny, które sterowane są za pomocą kilku przycisków. Intuicyjna obsługa oraz odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że z maszyny z powodzeniem mogą skorzystać nawet mniej doświadczeni operatorzy. 

Warto również wspomnieć o tym, że formierki są również bardzo łatwe w czyszczeniu, co dodatkowo podnosi komfort pracy z urządzeniem.

Formierka do hamburgerów i nie tylko

Każda formierka z naszej oferty jest urządzeniem o dużych możliwościach. Proponowane urządzenia doskonale sprawdzą się do formowania zarówno wyrobów mięsnych, jak i innych produktów spożywczych. W przypadku mięsa formierki kształtować mogą kotlety, hamburgery, klopsy czy kulki mięsne. To także idealne maszyny do wytwarzania wyrobów garmażeryjnych – takich jak pierogi, kopytka, kluski, pyzy, pulpety, uszka czy paszteciki

Dzięki swoim dużym możliwościom nasze formierki są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla masarni, ale również innych zakładów przetwórstwa mięsnego, a także marketów, stołówek, hoteli, barów, restauracji czy cateringu i punktów gastronomicznych.

Formierki do mięsa i nie tylko – w doskonałym stanie

ERY Food Machinery to miejsce, w którym mają okazję Państwo znaleźć używane formierki, które wciąż zachwycają swoim nienagannym stanem i sposobem pracy. Nasz zespół należycie dba o każdy sprzęt. Formierki z naszej oferty to w pełni sprawne urządzenia, które przed wystawieniem na sprzedaż zostały poddane kompleksowemu przeglądowi. Po zakupie zapewniamy również ich montaż u Klienta oraz serwisowanie (przeglądy i naprawy).

Już dziś skorzystaj z naszej oferty na formierki! W razie potrzeby chętnie odpowiemy fachowo na Państwa pytania.