Formierki

Formierki to maszyny masarskie oraz spożywcze formujące produkty z mięsa, warzyw lub sera. W sposób wydajny formują one porcje o zadanym kształcie lub wadze. W przypadku mięsa formierki kształtować mogą kotlety, hamburgery, klopsy czy kulki mięsne.

To także idealne maszyny do wytwarzania wyrobów garmażeryjnych – takich jak pierogi, kopytka, kluski, pyzy, pulpety, uszka czy paszteciki. Nasze formierki to doskonałe rozwiązanie dla masarni, zakładów przetwórstwa mięsnego, marketów, stołówek, hoteli, barów, restauracji, cateringu i punktów gastronomicznych.

Formierki z naszej oferty to w pełni sprawne urządzenia, które przed wystawieniem na sprzedaż zostały poddane kompleksowemu przeglądowi. Po zakupie zapewniamy również ich montaż u Klienta oraz serwisowanie (przeglądy i naprawy).

Już dziś skorzystaj z naszej oferty na formierki! W razie potrzeby chętnie odpowiemy fachowo na Państwa pytania.

Marel Platino 400
Zapytaj o produkt

Marel Platino 400 spłaszczarka

Marel Platino 400 służy do rozbijania steków oraz kotletów drobiowych. Idealnie sprawdzi się do produkcji dań gotowych. Flattener wykorzystuje unikalną technologię spłaszczania produktów mięsnych i z drobiu. Nadaje się do produktów bez kości, wieprzowiny i wołowiny. Marel Platino wykorzystuje dwa bębny, które ugniatają mięso zamiast płaskiego spłaszczania ciśnieniowego, Platino nie uszkadza mięsa, zachowując wodę w produkcie. Po obróbce produktu przy pomocy Marela Platino, produkt nie wraca się do swojego pierwotnego kształtu. Urządzenie posiada dużą wydajność przy czym jest bardzo proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. Do pobrania ulotka producenta(EN): Marel Platino-brochure PDF