Detektory metalu

Detektory metalu to urządzenia, które ułatwią producentom zachowanie wszystkich obowiązujących norm dotyczących bezpieczeństwa żywności. Spożywczy wykrywacz metalu doskonale sprawdzi się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej. Wybór urządzeń z naszej oferty jest gwarancją jak najwyższej jakości oraz niezawodności. W celu spełnienia wymagań wszystkich klientów przeprowadzamy regularne kontrole oferowanych detektorów.

Nasze detektory metali umożliwiają dokładne badanie produktów, pod względem zanieczyszczenia metalami. Oferowane urządzenia mają wysoki poziom wykrywalności, który gwarantuje, że przebadana żywność nie będzie zawierała żadnych zanieczyszczeń metalami. Stosując odpowiednie detektory metali, przemysł spożywczy działa znacznie sprawniej, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.

Każdy spożywczy detektor metalu, znajdujący się w naszej ofercie, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonej usługi. Dostępny sprzęt wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają wykrywanie nawet śladowych ilości metalu. Spożywczy wykrywacz metali jest zaprojektowany tak, aby mógł wykryć różne rodzaje metali, które mogą znaleźć się w żywności.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są intuicyjne i proste w obsłudze, co czyni je jednymi z najlepszych detektorów metali dostępnych na rynku. Każdy spożywczy wykrywacz metalu zaprojektowany jest tak, aby przeprowadzenie konserwacji, bądź czyszczenie było jak najłatwiejsze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się dostępną ofertą detektorów metali.

Detektor metali APEX do mięsa
Zapytaj o produkt

Detektor metali APEX 500

Spożywczy detektor metali APEX 500 jest intuicyjny w obsłudze, a jego instalacja nie jest skomplikowana. Ponadto łatwo utrzymać go w czystości i przeprowadzać niezbędną konserwację. Dla przemysłu spożywczego niezawodność i higiena pracy są ważne z uwagi na przepisy sanitarno-epidemiologiczne i regularnie przeprowadzane tym aspekcie kontrole.

Spożywczy wykrywacz metali
Zapytaj o produkt

Wykrywacz metali Detectronic 606

Spożywczy wykrywacz metali Detectronic 606 zapewnia najwyższą jakość świadczonej usługi ze względu na wysoki stopień wykrywalności. Produkt, który znajduje się na taśmie przemieszczającej się w obrębie maszyny, w którym zostanie wykryty metal, spowoduje zatrzymanie urządzenia.