fbpx

Twoja maszyna masarska przestała działać? Urządzenie spożywcze uległo awarii? Nie martw się, mamy na to rozwiązanie! Wystarczy się z nami skontaktować! 

Znajdziesz u nas niezwykle bogatą ofertę części zamiennych do większości najpopularniejszych na rynku maszyn masarskich i urządzeń spożywczych. Proponujemy części zarówno do starszych modeli takich urządzeń, wyprodukowanych nawet kilkadziesiąt lat temu, jak i do najnowszych maszyn.

Nasz asortyment części zamiennych obejmuje między innymi wysokiej klasy noże do kutrów masarskich, noże do wilków masarskich, bardzo trwałe ostrza do krajalnic, niezawodne i wydajne pompy, trwałe taśmociągi, precyzyjne igły do nastrzykiwarek oraz wiele, wiele innych elementów maszyn masarskich i spożywczych.

Naszym dużym atutem jest także to, że oprócz części zamiennych do maszyn i urządzeń zapewniamy również kompleksowy serwis. Nasi wysoko wykwalifikowani serwisanci diagnozują usterkę maszyny, dobierają odpowiednie części zamienne i wykonują naprawę. Do tego zapewniamy także konserwację maszyn masarskich i spożywczych oraz wymianę elementów, które zużywają się w trakcie eksploatacji (np. noże, ostrza itd.).

Zapraszamy już dziś do kontaktu!

Igły do nastrzykiwarek