Wilko-mieszałka Velati 1000 litrów

Zróżnicowane urządzenie wilko-mieszałka Velati powstało z myślą o produkcji gotowych wyrobów wędliniarskich. Technologia i dobór ostrzy umożliwia szybkie i efektowne rozdrobnienie i zmieszanie mięsa, które przygotowane jest do dalszej obróbki. Urządzenie w znaczącym stopniu wpływa na przyspieszenie procesu produkcji w zakładach wędliniarskich i przetwórstwa mięsnego.

Najwyższa jakość podzespołów – Model TM 180

Wilko-mieszałka Velati wykonana jest z najlepszych surowców, które współpracując ze sobą pozwalają uzyskać zadowalający efekt. Ponadto pojemność 1000 litrów przy wydajności 1500-3000 kg/h sprawdzi się w każdym zakładzie przetwórstwa mięsnego. Użyta do wykonania urządzenia wytrzymała stal nierdzewna wykazuje odporność na działanie czynników zewnętrznych. Szerokość gardzieli sięgająca 180 mm umożliwia efektywną pracę z produktem początkowym. Stanowi to istotne uproszczenie w powstawaniu produktu końcowego. Mieszałka do mięsa z głowicą mielącą, dzięki zastosowaniu nowoczesnych ostrzy i siatek, efektywnie rozdrabnia surowiec, pozwalając na otrzymanie wysokiej jakości produktu finalnego, który z pewnością będzie wyróżniał się wśród konkurencji na rynku.

Efektywna produkcja dzięki zastosowanej technologii – wilk z mieszadłem

Mieszałka z głowicą mielącą, dzięki zastosowanej technologii, sprawdza się nie tylko przy produkcji mortadeli, ale również w przypadku salami i hamburgerów, co w znaczącym stopniu rozwija potencjalny proces produkcji. Za pomocą silnego silnika, który umożliwia harmonijne działanie zamontowanych naprzemiennie pięciu noży i pięciu siatek, tak aby produkcja przebiegała szybko i sprawnie. Model TM 180 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i wykorzystuje wytrzymałe podzespoły, które odpowiadają za powodzenie całego procesu produkcyjnego. Model TM 180 mieszałki z głowicą mielącą wyprodukowany przez firmę Velati stanowi obowiązkowe wyposażenie nowoczesnego zakładu mięsnego. Urządzenie sprawdzi się w przypadku mniejszych i średnich zakładów przetwórczych.

ID produktu 56
Producent Velati
Model TM 180
Typ Wilk z mieszadłem
Zasilanie 400V
Moc 55 kW
Pojemność 1000 litrów
Wydajność 1500-3000 kg/h
Wysokość 195 cm
Szerokość 110 cm
Długość 335 cm
Waga 2000 kg
Materiał stal nierdzewna
Minimalna temperatura produktu -4 stopnie Celsjusza
Średnica gardzieli 180 mm
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Wilko-mieszałka Velati 180
Zapytaj o produkt