Wilk masarski 130 mm

Wilk masarski 130 przeznaczony jest do rozdrabniania wszelkiego rodzaju mięs, w zależności od rodzaju zastosowanych sit i szarpaków, można uzyskać odpowiednią gradację.

Mięso dostarczone do misy załadowczej trafia na podajnik ślimakowy, który podaje je poprzez gardziel do zespołów tnących. Pod ciśnieniem wywołanym przez podajnik ślimakowy mięso jest poddawane dalszej obróbce przy pomocy zespołu tnącego, składającego się z noży, siatek i pierścieni regulujących, wykonanych z wysokogatunkowej stali.

Standardowo wilk masarski wyposażony jest w zespół noży czteroskrzydełkowych.

Urządzenie posiada solidny korpus, na którym wsparta jest misa załadowcza. Gardziel wilka, lej zasypowy oraz osady łożysk stanowią integralną całość, wykonaną z jednolitego odlewu ze stali nierdzewnej. Układ napędowy oparty jest na przekładni walcowej, a w celu obniżenia hałasu urządzenia przełożenie napędu odbywa się dzięki pasom klinowym.

W konstrukcji wilka wyeliminowano występujące krawędzie i trudno dostępne wnęki zapewniając łatwe jego czyszczenie. Mając na uwadze ochronę Użytkownika, maszyna została wyposażona w specjalnie zaprojektowany system zabezpieczeń zapewniający bezpieczną pracę. Najwyższa jakość wykonania każdego elementu składowego daje gwarancję niezawodnej pracy wilka masarskiego.

Hersteller Spomasz
Typ wilk prosty
Anschluss 400V 50Hz 3N
Leistung 11 kW
Kapazität 1200 kg/h
Höhe 1150 mm
Breite 850 mm
Długość 1150 mm
Gewicht 450 kg
Material stal nierdzewna
Lochscheibendurchmesser 130 mm
Baujahr 2021
wilk masarski 130 mm
wilk masarski 130 mm
wilk masarski 130 mm
wilk masarski 130 mm
wilk do mięsa 130 mm
Zapytaj o produkt