Variovac Rotarius VG traysealer - 2010

Variovac Rotarius to półautomatyczny traysealer ze stołem obrotowym, do pakowania na tackach w atmosferze zmodyfikowanej MAP.

Pakowaczka Rotarius VG zgrzewa foremki z różnych materiałów (PP, PET, PS, aluminium, powlekany karton). Folia wierzchnia musi być dopasowana do rodzaju materiału, z którego są wykonane tacki. W celu zapewnienia lepszej prezentacji produktów można stosować folię z nadrukiem punktowym i dodatkowe oznakowania folii. Zmiana formatów odbywa się w sposób prosty, bez dodatkowych środków pomocniczych.

Stół obracany manualnie pozwala uzyskać wysoką wydajność: podczas procesu wymiany gazu i zgrzewania, możliwe jest usunięcie zamkniętych opakowań i umieszczenie nowych. Powstające resztki folii są nawijane automatycznie.

Rotarius VG może być wyposażony w specjalne urządzenie zabezpieczające przed wybuchem mieszanek gazowych z wysokim udziałem tlenu. System ten umożliwia pakowanie świeżego mięsa. Łatwy w obsłudze panel dotykowy, w który wyposażone są również nasze maszyny Optimus, umożliwia zaprogramowanie wszystkich niezbędnych parametrów, stosownie do pakowanych produktów.

Urządzenie wyposażone w formę na 4 tacki o wymiarach 190 x 137 mm

Maksymalna głębokość tacki wynosi 100 mm

Hersteller Variovac
Model Rotarius
Typ traysealer półautomatyczny
Anschluss 3x 400V N/PE, 50/60 HZ
Leistung 7 kW
Kapazität 4-8 taktów / min. w zależności od formatu przy opcji próżna / gaz/ zgrzewanie
Höhe 130 cm
Breite 130 cm
Długość 120 cm
Gewicht 450 kg
Baujahr 2010
Variovac Rotarius
Variovac Rotarius
Variovac Rotarius
Variovac Rotarius
Variovac Rotarius
Zapytaj o produkt