Obieraczka do marchwi Sormac KP-50

Sormac KP-50 to obieraczka nożowa, idealnie nadająca się do obierania marchwi oraz innych warzyw mających wydłużony kształt, na przykład ogórków lub białej rzodkwi. Pozwala na szybkie obranie dużej ilości warzyw, podnosząc efektywność pracy personelu. Dodatkowo specjalnie zaprojektowany układ noży obierających wewnątrz urządzenia gwarantuje wysoką jakość obierania – warzywo po obraniu wygląda jakby było obrane ręcznie.

Aby obrać warzywo, wystarczy umieścić je ręcznie na dedykowanym pasku klinowym. Proces obierania odbywa się bez udziału wody, co generuje kolejne oszczędności, jak również ułatwia utylizację pozostałych po procesie odpadów. Odprowadzane są one przez zsuwnię pod maszyną, co ułatwia zachowanie porządku oraz sprzątanie po zakończeniu obierania.
Optymalna średnica obieranego produktu powinna wynosić między 20 a 70 mm, z kolei minimalna jego długość – 160 mm.

Tym, co wyróżnia obieraczkę do marchwi Sormac KP-50 spośród podobnych urządzeń jest wyjątkowo prosta, higieniczna konstrukcja. Oprócz wspomnianego systemu usuwania odpadów, maszyna jest łatwa do czyszczenia po zakończonej pracy. Bez trudu można w niej również przeprowadzić niezbędne procesy dezynfekcyjne.
Prosta konstrukcja czyni ją też przyjazną dla personelu – urządzenie jest bardzo proste i intuicyjne, a co najważniejsze – bezpieczne w obsłudze nawet przez osoby nie mające wprawy w posługiwaniu się przemysłowymi obieraczkami.

Sormac KP-50 to obieraczka do marchwi i innych warzyw, którą wyróżnia najwyższa jakość. Jej konstrukcja oraz wykorzystane do budowy materiały sprawiają, że spełnia ona wszystkie normy dla urządzeń pracujących w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Cechuje ją także wyjątkowa trwałość i wytrzymałość oraz niezawodność.

Sormac to niderlandzka firma produkująca wysokiej jakości urządzenia do przetwarzania warzyw i owoców oraz innych produktów spożywczych, przeznaczonych dla gastronomii oraz przemysłu spożywczego. Liczne opinie zadowolonych użytkowników pokazują, że zarówno obieraczka do marchwi, jak i inne maszyny tej marki są godne polecenia jako wytrzymałe, niezawodne oraz proste w obsłudze nawet przez niewyszkolone osoby.

  • ProducentSormac
  • ModelKP-50
  • Typmaszyna do obierania marchwi
Zobacz w praktyce

Zobacz jak działa Obieraczka do marchwi Sormac KP-50