Mieszałka łopatkowa z głowicą mielącą

Wilko-mieszałka łopatkowa przeznaczona do mielenia i mieszania wyrobów mięsnych. Duża średnica gardzieli (180 mm) zapewnia wydajną pracę z produktem początkowym. Urządzenie w całości wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu odporne jest na działanie czynników zewnętrznych. Mocne i trwałe komponenty zapewniają wydajność przez cały czas pracy, a także wydłużają żywotność urządzenia.

Mieszałka do mięsa wyposażona jest w zbiornik mieszający z dwoma łopatkowymi wałami, system dwóch prędkości oraz mocny silnik zapewniający płynną pracę kilku łopatek mieszających, które zostały zamontowane naprzemiennie.

Wilko-mieszałka posiada wydajne i nowoczesne noże i siatki, które efektywnie rozdrabniają przetwory, zapewniając otrzymanie produktu finalnego o wysokiej jakości.

Mieszałka o pojemności 1000 litrów i wydajności 5000 kg/h to propozycja do każdego zakładu mięsnego, w którym zależy na zachowaniu ciągłości produkcji. Urządzenie posiada nowoczesny system mieszania, który umożliwia uzyskać duży przyrost produkcyjny.

ID produktu 83
Producent Velati
Model TM180
Typ wilko-mieszałka łopatkowa
Zasilanie 400V
Pojemność 1000 litrów
Wydajność 5000 kg/h
Wysokość 195
Szerokość 110 cm / 200cm ze słupem załadunkowym do wózków
Długość 335 cm
Waga 200kg
Minimalna temperatura produktu -4 stopnie Celsjusza
Średnica gardzieli 180 mm
mieszałka z załadunkiem
mieszadła łopatkowe
mieszałka z załadunkiem
mieszałka z załadunkiem
mieszałka z załadunkiem
mieszałka z załadunkiem
mieszałka z załadunkiem
Zapytaj o produkt