Marel TargetBatcher TBL-3000 naważarka stałowagowa

TargetBatcher firmy Marel już od dawna znany jest ze swojej dokładności i naważania do opakowań o stałej wadze. Z 7 wagami statycznymi o wysokiej dokładności, z 14 pojemnikami buforującymi, TargetBatcher w zaledwie ułamek sekundy, wybiera najlepszą kombinację produktów, co w znaczący sposób ułatwia przetwórcom przetwarzanie wielu małych serii produktów, w których szybka zmiana z jednego produktu na inny ma kluczowe znaczenie.

TargetBatcher obecny jest w zakładach na całym świecie i wykorzystywany jest do różnorodnych produktów np. do produkcji makreli, filetów z plamiaka, steków z tuńczyka, krewetek tygrysich w skorupkach, plasterków morszczuka, kalmarów, mątw i innych produktów. Ta dokładna, o niewielkich rozmiarach naważarka, jest dostępna w dwóch wariantach: dla produktów świeżych i mrożonych oraz specjalnie dla glazurowanych produktów.

TargetBatcher to prosty sposób na zmniejszenie utraty surowca, głównie dzięki połączeniu wstępnego określenia liczby mrożonych, bądź świeżych produktów, które powinny się znajdować w opakowaniu o określonej wadze. Opcjonalnie, można wykorzystać oprogramowanie Marela, które śledzi pracę maszyny w czasie rzeczywistym. Informacje zbierane z TargetBatchera to całkowity przegląd czynności będących częścią procesu naważania.

TargetBatcher jest dokładny i skutecznie redukuje straty surowca. Jest stabilnym urządzeniem, na którym można polegać i nie potrzebuje zbyt wiele działań związanych z konserwacją i jest też prosty w użyciu.

 

ID produktu 64
Producent Marel
Model TBL-3000
Typ Porcjomat stałowagowy
Zasilanie 230/400 V
Moc 1 kW
Wysokość 161 cm
Szerokość 79 cm
Długość 313 cm
Waga 310 kg
Wymiary komory 280 x 170 x 120 mm
Porcje dokładność 1 g/0,035 uncji
Rok produkcji 2006
Marel TBL-3000 TargetBatcher
Marel TBL-3000 TargetBatcher
Marel TBL-3000 TargetBatcher
Marel TBL-3000 TargetBatcher
Marel TBL-3000 TargetBatcher
Zapytaj o produkt
Podobne produkty