Krajalnica do warzyw Alexanderwerk AW BS 150

Przemysł spożywczy to jedna z najbardziej wymagających gałęzi gospodarki. Szereg norm sanitarnych oraz najwyższa jakość oferowanych produktów to podstawa, by móc funkcjonować na rynku i sprzedawać dobrej jakości produkty. By to osiągnąć, po pierwsze należy zapewnić najwyższej jakości produkty od sprawdzonych dostawców, dzięki którym to, co na końcu z nich powstanie będzie spełniało wszelkie normy jakościowe i sanitarne. Drugim kluczowym elementem tej układanki jest wyposażenie zakładu w najlepsze urządzenia. Najwyższa jakość i precyzja działania nie tylko gwarantuje efektywną pracę i odpowiednio duży przerób masy na godzinę, ale ogranicza powstawanie odpadów podczas produkcji. Nie można również zapominać o zapewnieniu jednostajnych parametrów cięcia, które zostały nadane przez odbiorcę.

Jednym z urządzeń, które są tutaj niezbędne, jest plastrownica do warzyw Alexanderwerk AW BS 150. Jest to jedna z kluczowych maszyn w przemyśle spożywczym, bez którego nie powstałyby produkty takie jak różnego rodzaju sałatki, warzywa mrożone czy weki, które znajdują się w każdym sklepie. Krajalnica ta zastępuje pracę setek ludzi, będąc dodatkowo o wiele szybszą i precyzyjniejszą.

Przemysłowa krajalnica do warzyw z podajnikiem taśmowym Alexanderwerk AW BS 150 to rozwiązanie idealne dla każdego przetwórcy. Jej wysoka wydajność i wielozadaniowość sprawia, że może jednakowo bardzo precyzyjnie szatkować kapustę, a po wymianie ostrza będziemy otrzymywać plastry z buraka czy marchwi.

Maszyna ta wyposażona jest w regulowany podajnik taśmowy, który możemy w bardzo szybki sposób dostosować do cięcia produktów. Dzięki temu warzywa trafiają na ostrza z odpowiednią częstotliwością. Kolejny atut tego urządzenia to możliwość błyskawicznej zmiany ostrza. System montażu został tak skonstruowany, by w ciągu kilku minut można było rozpocząć zupełnie inne cięcie. Same noże są wykonane z bardzo wytrzymałej stali, co zapewnia im wytrzymałość i czyste cięcie.

Wszystkie te cechy w parze z wykonaniem najwyższej jakości sprawia, że jest to urządzenie niezastąpione w każdej przetwórni.

ID produktu 67
Producent Alexanderwerk
Model AW BS 150
Typ krajalnica z podajnikiem taśmowym
Zasilanie 230 V, (3P + PE)
Moc 1,4 kW
Wydajność 1200 kg/h
Wysokość 1255 mm
Szerokość 680 mm
Długość 2694 mm
Waga 230 kg
Szybkość noży 302 rpm
Szybkość taśmy 2-70 rpm
Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Slicer Alexanderwerk AW BS 150
Zapytaj o produkt