Czy warto kupić używane maszyny masarskie?

2019-07-22

Używane maszyny — czy na pewno warto? 

Do zakupu używanych produktów podchodzimy zwykle dosyć sceptycznie. Nie wiemy, czy nie zostaniemy oszukani i czy zakupiony przez nas produkt będzie w pełni sprawny. Kupując w ERY Food Machinery nie musisz się o to martwić. Zanim produkt trafi do klienta, zostaje on przez naszą firmę poddany wielu przeglądom, a proces jego ewentualnej naprawy jest dokładnie kontrolowany.
W naszej firmie prężnie działa także serwis maszyn, więc jeżeli w przyszłości Twoje urządzenie się zepsuje i przestanie prawidłowo działać, wystarczy się z nami skontaktować i z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Kompleksowy serwis zapewnia nie tylko rozpoznanie usterki i jej naprawę, ale także wszystkie maszyny masarskie poddawane są konserwacji oraz wymianie elementów, które zużyły się w trakcie eksploatacji.
W asortymencie znajdziecie także zamienne części do większości maszyn, zarówno nowych, jak i takich, które zostały wyprodukowane nawet kilkadziesiąt lat temu. W ofercie części zamiennych są na przykład igły do nastrzykiwarek, taśmociągi, ostrza do krajalnic, czy noże do kutrów masarskich. 

Biorąc wszystkie czynniki pod uwagę, używane maszyny masarskie od naszej firmy są niczym nowe i nie ma powodów do obaw związanych z zakupem. Zanim maszyna trafi do Ciebie, przejdzie ona wiele przeglądów oraz usunięte zostaną wszystkie usterki, dzięki czemu możesz być pewien, że posłuży ona na lata!